Hygge House

Hygge HouseHygge HouseHygge HouseHygge HouseHygge HouseHygge HouseHygge HouseHygge House
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
4 kwartał 2021 roku
Liczba Mieszkań
12
Powierzchnia
57.79 - 87.41 m²
Liczba pokoi
2 - 3
Liczba pięter
1
Komórki lokatorskie
brak
Miejsca postojowe
podziemne

Opis inwestycji

Hygge House to niezwykła inwestycja – to 14 komfortowych apartamentów położonych na dwóch kondygnacjach. To doskonale idealnie położona na mapie miasta nieruchomość, która jest dobrze skomunikowana z najważniejszymi dzielnicami Łodzi. To niebanalna architektura, nawiązująca do skandynawskiej polityki Hygge. Hygge to komfort. Hygge to wygoda życia. Hygge to przytulność. Hygge to wewnętrzna równowaga, bezpieczeństwo i szczęście dnia codziennego.

Architektura inwestycji doskonale wpisuje się zarówno w politykę Hygge, jak i w otaczający ją krajobraz. Prostą bryłę budynku, urozmaicają przeszklone balustrady dużych balkonów – które doskonale zgrywają się z biało brązową elewacją. Całość prezentuje się niezwykle estetycznie – otoczenie terenem zielonym gwarantuje komfort i prywatność mieszkańców, a rozstaw balkonów pozwala na komfortowy wypoczynek w intymnej atmosferze, z dala od wzroku sąsiadów.

W architekturze budynku zastosowano szereg innowacyjnych rozwiązań, które realnie przekładają się na komfort życia mieszkańców. Wspomniane już duże, szerokie balkony stanowią doskonałe przedłużenie pomieszczeń, dzięki zastosowaniu tego rozwiązania, pomieszczenia stają się wizualnie większe, co stwarza ogromne możliwości aranżacji i dostosowania wnętrz do własnych preferencji. Sam układ pomieszczeń został starannie przemyślany – architektom zależało, aby każdy z domowników znalazł w nich swój przysłowiowy kąt. Życiową przestrzeń, niekolidującą z ciągami komunikacyjnymi ani przestrzeniami współlokatorów – mieszkania, zapewniają wygodę i komfort życia.

W budynku znajdziemy dobrze zagospodarowane części wspólne – przestrzenny hol, duży ogród. Cała inwestycja jest dobrze doświetlona, a jej teren jest ogrodzony. Budynek został wyposażony w windę i parking podziemny. Inwestycja została zrealizowana przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów budowlanych. Realizatorem jest firma Real Development Group, w której portfolio znajdziemy wiele prestiżowych realizacji. Firma jest znana i ceniona za jakość oferowanych inwestycji – które są solidnie wykonane, a także stanowią bezpieczną lokatę zainwestowanych środków.

Planowany termin oddania obiektu do użytkowania to I kwartał 2022 roku. Całość projektu składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Obiekt posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem, a także 1 kondygnację podziemną. Obecnie w sprzedaży dostępne są trzy mieszkania 2-pokojowe o powierzchni od 58 do 59 m2 i cztery mieszkania 3-pokojowe o powierzchni od 81 do 87 m2.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Hygge House oddalona jest o 5.3 km od centrum Łodzi. Mieści się przy ulicy Rybackiej 34, na Julianowie-Marysinie-Rogach. Lokalizacja ta łączy w sobie zalety mieszkania na przedmieściu i dostępność udogodnień, jakie daje mieszkanie w dużej metropolii. Julianowo-Marysin-Rogi to część Bałut, dzielnicy Łodzi, która jest doskonale skomunikowana z innymi częściami miasta – w okolicy znajdziemy wiele przystanków autobusowych i tramwajowych, a w kilkanaście minut dojedziemy do centrum samochodem.

Bałuty to typowo mieszkalna dzielnica Łodzi – znajdziemy tutaj liczne szkoły, przedszkola oraz całą infrastrukturę zapewniającą wygodę życia mieszkańców, a więc urzędy, sklepy, obiekty usługowe i prywatne oraz państwowe gabinety medyczne. W okolicy oferowanej inwestycji znajdziemy również wiele atrakcyjnych przyrodniczo terenów zielonych – las, park, stawy.

W sąsiedztwie oferowanej inwestycji nie zabrakło również obiektów sportowych, znajdziemy tutaj siłownie, boiska i kluby fitness.

Łódź jest ważnym centrum oświatowym, w mieście znajdziemy siedziby wielu prestiżowych szkół wyższych, z Łódzką Szkołą Filmową na czele. Miasto co roku odwiedzane jest przez tysiące studentów, poszukujących mieszkań na czas roku akademickiego, jest to jednym z powodów, dla których inwestycje mieszkaniowe w Łodzi, cieszą się tak dużym powodzeniem. Kolejnym, są dobre warunki do prowadzenia biznesu w tym zlokalizowanym w sercu polski mieście.

Przez Łódź przebiega wiele ważnych szlaków handlowych, o nie tylko krajowym, ale również ogólnoeuropejskim znaczeniu. Strategiczne położenie na mapie Europy sprawia, że w mieście odbywają się liczne targi i spotkania biznesowe, a w Łodzi znajdziemy siedziby wielu międzynarodowych firm. Łódź to nowoczesne miasto, które dosłownie rozwija się na naszych oczach – jego unikalna, industrialna architektura uzupełniana jest przez nowoczesne wieżowce, które świadczą o potędze biznesowej i możliwościach, jakie otwiera przed mieszkańcami to miasto.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²