Chrzanowskiego

ChrzanowskiegoChrzanowskiegoChrzanowskiegoChrzanowskiegoChrzanowskiegoChrzanowskiegoChrzanowskiegoChrzanowskiegoChrzanowskiegoChrzanowskiegoChrzanowskiego
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Cena
od 10 200 za m²
Liczba Mieszkań
209
Powierzchnia
34 - 81 m²
Liczba pokoi
2 - 4
Liczba pięter
7
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Wszystkie nasze inwestycje tworzymy w oparciu o zadowolenie i dobro Klienta. Jakość, przystępna cena i dbałość to główne idee, które przyświecają Nam na wszystkich etapach realizacji inwestycji. Staramy się myśleć o każdym, nawet najmniejszym detalu wszystkich projektów. Nie ma tu miejsca na niedociągnięcia, błędy czy inne uchybienia, ponieważ komfort oraz bezpieczeństwo Klienta to najwyższe wartości w każdym projekcie. Wszystkie inwestycje tworzone są w zgodzie z najnowszymi tendencjami w projektowaniu. Sprawia to, że Nasze realizacje są nowoczesne, funkcjonalne oraz przyjemne dla wzroku. Do pracy zatrudniamy jedynie wykwalifikowane i kompetentne osoby, które doskonale potrafią znaleźć odpowiedź na rosnące potrzeby społeczeństwa w zakresie lokali mieszkalnych. Doskonale wiemy, że zadania wykonane sumiennie, rzetelnie i terminowo to gwarancja jakości inwestycji, dlatego poważnie podchodzimy do Naszej pracy.

Nie inaczej jest w przypadku inwestycji Chrzanowskiego, która oferuje nowe mieszkania w Warszawie. Ten niezwykły i nietuzinkowy projekt łączy w sobie wszystko to, co najlepsze- najwyższej jakości rozwiązania w połączeniu z estetycznym i nowoczesnym wyglądem brył obiektów. Na inwestycję składa się 209 lokali mieszkalnych zlokalizowanych w 2 budynkach wielorodzinnych, które posiadają od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

WYJĄTKOWA WARSZAWSKA INWESTYCJA

Osiedle Chrzanowskiego 14 to zespół pięciu budynków z ciekawych i funkcjonalnym układem przestrzennym. Projekt skonstruowano w taki sposób, aby możliwie jak najlepiej wydzielić kameralne dziedzińce, które wyróżniają się ciekawą aranżacją zieleni, a także chodników. Dodatkowo zaprojektowano niewielki placyk oraz plac zabaw, umożliwiający najmłodszym korzystanie z uroków miejsca. Specjaliści pracujący nad inwestycją Chrzanowskiego 14 dołożyli wszelkich starań, aby projekt nie zakłócał istniejącej już tkanki miejskiej i stanowił jej przedłużenie. Osiedle w harmonijny sposób współgra z otoczeniem, tworząc atrakcyjną i przyjemną przestrzeń do życia.

WYGODA, FUNKCJONALNOŚĆ I NAJWYŻSZY STANDARD ŻYCIA

Projektanci doskonale pamiętali, że udana inwestycja to taka, która opiera się na uniwersalnych rozwiązaniach, które spodobają się każdemu, niezależnie od płci czy wieku. Ta nowoczesna i ciekawa inwestycja to świetna odpowiedź na potrzeby młodych, ambitnych osób, szukających nowego lokum w mieście, ale to również świetny wybór dla osób starszych czy rodzin z dziećmi. Powstałe o najnowsze rozwiązania obiekty z pewnością przypadną do gustu każdej osobie, która ceni sobie najnowsze trendy architektoniczne oraz wygodę i komfort użytkowania.

Chrzanowskiego 14 zdaje się być odpowiedzią na rosnącą potrzebę społeczeństwa w kwestiach wygodnego i spokojnego życia w dużym mieście. Projekt to dbałość o wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły, które mają istotny wpływ na odbiór obiektów i przestrzeni oraz na jego jakość. Projekt dopracowano od początku do końca, począwszy od rozwiązań materiałowych klasy premium, a skończywszy na ciekawych rozwiązaniach przestrzeni wspólnych dla mieszkańców.
Projekt składa się ze 209 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu. Klienci mają do wyboru pokoje jedno-, dwu-, trzy- oraz czteropokojowe o powierzchniach od 34 do 81m2. Różnorodność oferty sprawia, że mieszkania przypadną do gustu zarówno rodzinom z dziećmi, jak i osobom żyjącym w pojedynkę. Każde mieszkanie zostało stworzone z pasją i myślą o pełnym komforcie dla jego przyszłych użytkowników. Rozkład pomieszczeń wewnątrz lokali jest przemyślany oraz oparty o ergonomiczne rozwiązania, ułatwiające codzienne funkcjonowanie. W projekcie przewidziano również miejsca postojowe podziemne oraz komórki lokatorskie.

 

Lokalizacja inwestycji

Osiedle zlokalizowane jest na Grochowie, przy ulicy Chrzanowskiego 14, w warszawskiej dzielnicy Praga Południe. Położony w odległości zaledwie 5.1km od centrum projekt, oferuje swoim mieszkańcom szereg dogodnych połączeń komunikacyjnych. Mosty: Łazienkowski, Siekierkowski oraz Poniatowskiego umożliwiają łatwą podróż na drugi brzeg Wisły, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ulica Grochowska. Praga Południe oferuje również wiele linii autobusowych oraz tramwajowych, a także Szybką Kolej Miejską. Mieszkając na Chrzanowskiego 14, nie trzeba się więc obawiać o spóźnienie na wcześniej umówione spotkanie biznesowe czy wypad z przyjaciółmi do kina.

Praga Południe przynależy do prawobrzeżnej części Warszawy. To jedna z najbardziej znanych w Polsce dzielnic stolicy. Obszar ten charakteryzuje się bogactwem różnorodnych typów zabudowy. Powstaje tutaj wiele nowoczesnych i ciekawych inwestycji, które oferują nową jakość życia. Jedną z nich jest inwestycja Chrzanowskiego. Istnieją tutaj obszary o różnym charakterze, oferujące usługi z zakresu biznesu, rozrywki, handlu czy też rekreacji. Praga Południe o wspaniała możliwość rozwoju. Dzielnica z rokiem na rok zyskuje na popularności dzięki bliskości centrum, a także pięknym terenom, plażą miejskim oraz Stadionowi Narodowemu. Miasto zwraca uwagę na zwiększanie bezpieczeństwa na tym terenie, dlatego bezpiecznie można tutaj zamieszkać wraz z całą rodziną. Praga Południe nieustannie się zmienia i kształtuje, dając szeroki wachlarz możliwości dla przyjezdnych z całego kraju oraz innych części Warszawy.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²