Podskarbińska 28

Podskarbińska 28Podskarbińska 28Podskarbińska 28Podskarbińska 28
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
Gotowe
Cena
od 12 000 za m²
Liczba Mieszkań
76
Powierzchnia
40.42 - 86 m²
Liczba pokoi
2 - 4
Liczba pięter
6
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, loggia

Opis inwestycji

Budynek przy ul. Podskarbińska 28 to trzeci etap inwestycji Chrzanowskiego 14. Projekt charakteryzują starannie przemyślane plany mieszkań. Ich wszechstronność i funkcjonalność powinna spełniać oczekiwania i potrzeby klientów. Nowoczesna i ponadczasowa architektura przestrzeni, uzupełniona starannie przemyślanym podziałem na strefy, tworzy harmonijną całość.

Zalety inwestycji

Nie trudno zauważyć, że inwestycja Podskarbińska 28 to doskonałe miejsce do życia, któremu nie brakuje udogodnień. Poza znakomitą lokalizacją na warszawskiej Pradze-Południe, warto pamiętać o dodatkowych aspektach zwiększających atrakcyjność tej inwestycji. Mieszkańcy Podskarbińska 28 mogą cieszyć się urokami pobliskiej przyrody i aktywności na świeżym powietrzu, nie rezygnując z wygody bogatej infrastruktury miasta.

 • bliskość parków i terenów zielonych,
 • rozbudowana sieć autobusowo-tramwajowa,
 • monitoring,
 • winda,
 • balkony,
 • loggia,
 • teren ogrodzony,
 • mnogość lokali gastronomicznych, handlowych i usługowych w okolicy.

Struktura inwestycji

W inwestycji Podskarbińska 28 dostępne są mieszkania od 41 m² do 86 m², od 2 do 4 pokojowych. Wysokość budynku to 6 kondygnacji, z liczbą klatek: 2. Razem jest 76 mieszkań. Dostępne są balkon/loggia bez dopłaty Parking: garaż podziemny. Dostępne obiekty usługowe na terenie inwestycji. Własność gruntu: użytkowanie wieczyste, inwestycja oddana do użytku.

Architektura

Pięcio-piętrowe domy zbudowane w nowoczesnym stylu zostały zbudowane z prostych bloków i wykończone tynkiem. Kolorystyka elewacji to połączenie bieli i szarości. Elewacje wzbogacone są licznymi elementami szklanymi.

Parking

 • miejsca postojowe podziemne.

O deweloperze

Deweloperem inwestycji Podskarbińska 28 jest Strus Developmen , który powstał w Siedlcach w 1991 roku. Realizuje inwestycje mieszkaniowe, hotelowe, handlowo-usługowe w Warszawie, Białymstoku i Poznaniu. Inne warszawskie inwestycje zrealizowane przez firmę to Myśliborska 1, Jana Kazimierza 12, Agora 24, Segmenty Osiedlowa 53, Radziwie 5, Kierbedzia 8.

Najczęstsze pytania

Kiedy inwestycja Podskarbińska 28 zostanie oddana do użytku?– W 4 kwartale 2022 roku.
Ile mieszkań znajduje się w inwestycji Podskarbińska 28?– Inwestycja składa się z 76 mieszkań.

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Praga-Południe to jedno z najbardziej różnorodnych i fascynujących miejsc w Warszawie, które wyróżnia się na tle innych dzielnic swoją historią, kulturą oraz zielonymi przestrzeniami.

Praga-Południe przyciąga swoją bogatą historią, którą można zaobserwować w zachowanych kamienicach i budynkach z różnych okresów. W okolicy można znaleźć zarówno zabytkowe budynki, jak i nowoczesną architekturę. Szczególnie wyróżniają się tu takie obiekty jak Kościół św. Antoniego z Padwy czy osiedle Saska Kępa – pełne stylowych willi i domów jednorodzinnych.

Kultura również odgrywa istotną rolę w Pradze-Południe. Liczne galerie, teatry i kawiarnie sprawiają, że dzielnica tętni życiem i oferuje wiele możliwości spędzenia czasu wolnego. Warto odwiedzić Centrum Kultury Praga, gdzie organizowane są liczne wystawy, koncerty oraz warsztaty.

Jednym z najważniejszych atutów Pragi-Południe są jej zielone przestrzenie. Park Skaryszewski im. Józefa Piłsudskiego to jeden z największych i najpiękniejszych parków w Warszawie, który zachwyca swoją różnorodnością flory i fauny. Idealne miejsce na piknik, spacer czy jogging. Ponadto, warto odwiedzić Park Wodny Kamionek – niewielki park nad Wisłą, który oferuje miłe miejsce do wypoczynku oraz możliwość korzystania z różnych atrakcji, takich jak place zabaw czy ścieżki spacerowe.
Praga-Południe wyróżnia się również swoją dobrą komunikacją z pozostałymi dzielnicami Warszawy. Przez dzielnicę przebiegają linie metra, tramwajowe oraz autobusowe, co sprawia, że łatwo można dostać się do innych części miasta.

Lokalizacja

Podskarbińska 28 to inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Praga Południe. To coraz popularniejsza i ciągle zmieniająca się dzielnica Warszawy. Stadion Narodowy, Park Skaryszewski, autentyczna zabytkowa architektura, klimatyczne restauracje, bogata oferta artystyczna i kulturalna to tylko niektóre z oferowanych tu atrakcji. W okolicy znajduje się wiele sklepów i przedszkoli, a do centrum można szybko dojechać wygodnym połączeniem. Wygoda i możliwości tej lokalizacji zainspirowała do stworzenia tu nowoczesnej dzielnicy mieszkalnej.

Transport

Komunikację z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły zapewniają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a główną arterią w okolicy jest ul. Grochowskiej. Jest tu komunikacja miejska: autobusy, tramwaje i kolej miejska, w planach jest budowa kolejnej linii metra.
Przyszli mieszkańcy inwestycji Podskarbińska 28 będą mieli dostęp do rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. Najbliższy punkt połączenia to Kamionek 04, 140 metrów od Podskarbińskiej 28.

Infrastruktura

Po sąsiedzku od inwestycji mieszczą się:

 • sklepy spożywcze
 • hipermarkety
 • restauracja i kawiarnie
 • apteki
 • gabinet stomatologiczny
 • szpital

Niedaleko można skorzystać z usług:

 • oddziału banku
 • poczty
 • stacji paliw
 • studia fitness
 • siłowni

W niedalekiej odległości znajdziemy również Tor kolarski Orzeł, Stadion Podskarbińska, Park Polińskiego J., Park Skaryszewski.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z wszechstronnej oferty edukacyjnej. W bezpośrednim sąsiedztwie Podskarbińskiej 28 znajduje się 5 placówek oświatowych. Najbliższe to: Przedszkole nr 153, „Przedszkole Słońca”, Przedszkole Niepubliczne „Rośnij z Didasko”. W okolicy znajdują się również szkoły podstawowe, licea, szkoły językowe oraz artystyczne.

Dodatkowe aktywności

W zasięgu ręki znajdują się Tor kolarski Orzeł, Stadion Podskarbińska, Park Polińskiego J., Park Skaryszewski. W pobliżu znajdziemy również siłownię, boisko sportowe, studio fitness.

INWESTYCJE W OKOLICY

Nowy Kamionek

Nowy Kamionek

Termin oddania:

II kwartał 2025

Liczba mieszkań:

114

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

29.17 - 147.11 m²

Nano Apart

od 18 341 za m²

Nano Apart

Termin oddania:

IV kwartał 2025

Liczba mieszkań:

217

Liczba pokoi:

1 - 2

Powierzchnia:

20.92 - 34.33 m²

Apartamentowiec Szaserów 46

od 14 500 za m²

Apartamentowiec Szaserów 46

Termin oddania:

III kwartał 2025

Liczba mieszkań:

16

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.18 - 74.73 m²

Zana 2

Zana 2

Termin oddania:

Liczba mieszkań:

57

Liczba pokoi:

1

Powierzchnia:

27 - 66 m²

Latyczowska 16

od 16 500 za m²

Latyczowska 16

Termin oddania:

II kwartał 2023

Liczba mieszkań:

12

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

29.19 - 78.3 m²

Willa Kordeckiego 8

Willa Kordeckiego 8

Termin oddania:

I kwartał 2023

Liczba mieszkań:

8

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

56.88 - 123.79 m²

Bajońska 7

od 25 000 za m²

Bajońska 7

Termin oddania:

1 kwartał 2024

Liczba mieszkań:

16

Liczba pokoi:

2 - 5

Powierzchnia:

69.18 - 202.04 m²

Osiedle Wilga etap II

od 12 750 za m²

Osiedle Wilga etap II

Termin oddania:

3 kwartał 2024

Liczba mieszkań:

172

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.67 - 100 m²

Symbio City

od 13 300 za m²

Symbio City

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

53

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

36.06 - 167.56 m²

  Otwórz drzwi do swojego wymarzonego domu

  Marzysz o własnych czterech kątach, ale nie wiesz, jak sfinansować zakup? Pozwól nam Ci pomóc! Wypełnij formularz, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą, aby przedstawić indywidualnie dopasowaną ofertę kredytu hipotecznego. Razem zbudujemy Twoją przyszłość!

  Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych kontaktowych do NOTUS Finanse S.A. Zobacz więcej »
  Zapytaj o kredyt
  Zadaj pytanie