Praga Deco

Praga DecoPraga DecoPraga DecoPraga DecoPraga DecoPraga DecoPraga DecoPraga DecoPraga DecoPraga Deco
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
4 kwartał 2022
Cena
od 10 300 za m²
Liczba Mieszkań
191
Powierzchnia
31 - 87 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
5
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Praga Deco to stworzona przez spółkę Robyg inwestycja. Nowe mieszkania w Warszawie zapewniają przyszłym domownikom komfort wynikający z przemyślanych rozkładu pomieszczeń oraz zastosowanych rozwiązań innowacyjnych. Budynek mieszkalny o prostej konstrukcji bardzo dobrze komponuje się z terenem, na którym powstał. Wykonawcy zapewniają o wysokiej jakości projekcie, który dostosował się do wymagań współczesnego klienta. Tutaj estetyka spotyka się z funkcjonalnością. Są dwa podstawowe elementy, którymi kierują się osoby szukające wymarzonego mieszkania. Pod uwagę nie są jedynie brane parametry mieszkania, ale także jego wygląd. Zadbano więc o nowoczesny design lokali, który staje się jednocześnie wizytówką całej inwestycji. Deweloper pomyślał również o najnowocześniejszych technologiach i rozwiązaniach. Budynku pojawiły się zatem elementy wpływające na energooszczędność budynku i poprawę jakości środowiska. Praga Deco to miejsca, w których funkcjonuje się lepiej i w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

Budynek posiada nowoczesną, aczkolwiek prostą architekturę. Pięciopiętrowy obiekt posiada oryginalnie zaprojektowaną elewację. Połączono tutaj trzy kolory idealnie ze sobą współgrające. Przeważającą część ścian zajmuje barwa biała. Parter, na którym znajdą się lokale usługowe oraz detale przecinające okna są w kolorze szarym. Poszczególne elementy mają także kolor jasnego kamienia. Dzięki połączeniu tych kompozytów nieruchomość jest lekka i bardzo estetyczna.

Budynek wielorodzinny oferuje zainteresowanym klientom 191 bardzo funkcjonalnych i komfortowych mieszkań. Każdy z lokali ma podwyższone standardy i wykonany jest z najlepszej klasy materiałów. Dzięki temu każde pomieszczenie jest stabilne i bezpieczne, a dzięki kreatywnemu designowi, również oryginalne. Mieszkania charakteryzują się różnorodnym metrażem. Do dyspozycji będą mieszkania o powierzchni od 31 do 87 metrów kwadratowych. Ilość pokoi jest uzależniona od wielkości lokalu. Dlatego kolejno będą występować 1, 2, 3 lub 4 pokoje. Miejsca usytuowane na parterze dodatkowo wyposażone będą w atrakcyjne ogródki. Osoby, które zamieszkają na piętrach, zostaną właścicielami przestronnych i komfortowych balkonów i tarasów. Deweloper zadbał także o powierzchnie dodatkowe, takie jak komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe naziemne i podziemne.

Dużym atutem projektu jest stworzenie miejsc na parterze pod lokale usługowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu mieszkańcy będą mieli sklepy, zakłady fryzjerskie, urzędy i kancelarie w zasięgu ręki. Osoby, które zdecydują się na otwarcie biznesu, będą mogły cieszyć się perfekcyjną lokalizacją zapewniającą im klientów. Wartość inwestycji podnoszą także udogodnienia takie jak występujący w mieszkaniu internet oraz telewizja kablowa. W budynku pojawiły się także osoby świadczące różnorakie usługi. Na parterze znajduje się także recepcja. Dla podwyższenia komfortu życia mieszkańców zainstalowano cichobieżną windę. Aby zatroszczyć się o bezpieczeństwo każdego z domowników, mieszkania zostały wyposażone w wideodomofony. Teren inwestycji jest całodobowo chroniony i kontrolowany przez monitoring. Do innowacyjnych rozwiązań można zaliczyć także inteligentne sterowanie domem. Pomocą systemu Smart Home będzie można kierować między innymi oświetleniem i ogrzewaniem domowym. Deweloper zaprojektował także patio przed inwestycją. Znalazły się tam place zabaw oraz miejsca do odpoczynku. Aby nieruchomość była energooszczędna, na dachach budynków pojawiły się panele fotowoltaiczne. Teren całej inwestycji jest oświetlone przez oświetlenie LED.

Lokalizacja inwestycji

Praga Deco została wybudowana w Warszawie. Stolica coraz prężniej się rozwija, zachęcając tym samym do przybycia osoby młode, poszukujące pracy i swojego miejsca na ziemi. Budynek powstał przy ulicy Żupniczej, w spokojnej części Pragi Południe. Inwestycja została stworzona w bardzo dobrej lokalizacji, która zapewnia szybki i bezproblemowy dostęp do centrum miasta. Miejsce zapewnia wszystko to, czego od terenu oczekują nowocześni ludzie. Bliskość do najważniejszych punktów usługowych, handlowych, bliskość do rozrywki to podstawowe cechy lokalizacji wymieniane przez klientów. Dużą wartością miejsca jest także obecność centrów medycznych i instytucji oświatowych. W niewielkiej odległości od nieruchomości znajdują się przystanki zarówno autobusowe, jak i tramwajowe. Lokatorzy będą mogli skorzystać także z linii metra oraz pociągów. Lokalizacja sprzyja młodym osobom oraz tym aktywnym fizycznie. W mieście działają kluby fitness, siłownie, a także restauracje, puby i kluby, które zapewnią codzienną rozrywkę. Praga południa jest spokojniejszą częścią w dzielnicy. Otoczona jest terenami zielonymi, które zachęcają do codziennego wyjścia z domu. Dzięki nasadzeniom z roślin miejsce staje się atrakcyjne także dla starszych osób. Spokój i cisza wpływa na komfort i bezpieczeństwo domowników. Pobliskie parki i lasy dbają o poprawę jakości środowiska, a co za tym idzie zdrowia mieszkańców projektu Praga Deco. Modna i oryginalna dzielnica zapewnia komfort i wygodę każdemu z lokatorów.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²