Diasfera Łódzka etap II

Diasfera Łódzka etap IIDiasfera Łódzka etap II
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
3 kwartał 2023
Cena
od 7 600 za m²
Liczba Mieszkań
245
Powierzchnia
25 - 150 m²
Liczba pokoi
1
Liczba pięter
8
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Tworząc nowe inwestycje, staramy się spełnić wszystkie Wasze oczekiwania. Nie inaczej było w przypadku projektu Diasfera Łódzka etap II, który oferuje nowe inwestycje mieszkaniowe w Łodzi. Projekt stanowi idealne połączenie najnowocześniejszych rozwiązań, które sprawią, że komfort Waszego życia ulegnie gruntownej zmianie!

JEDYNA W SWOIM RODZAJU INWESTYCJA

Diasfera Łódzka to inwestycja, obok której nie sposób jest przejść obojętnie. Jednym z atutów projektu jest jego atrakcyjna lokalizacja, która przypadnie do gustu osobom ceniącym sobie obecność natury i terenów zielonych. Nieopodal znajduje się malowniczy park Źródliska, który świetnie sprawdzi się jako miejsce do uprawiania różnych form rekreacji. Dodatkową zaletą inwestycji Diasfera Łódzka jest bliska obecność centrum, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli skorzystać z dostępu do pełnej infrastruktury oraz z bardzo dobrych połączeń komunikacyjnych.

Inwestycja została podzielona na kilka etapów. Pierwszy z nich zakończony został w marcu 2021r. – oddano wówczas do użytku prawie 200 lokali mieszkalnych. Kolejne 24 mieszkania powstaną w ramach rozbudowy budynku warsztatowego, który zlokalizowany jest na terenie etapu I.

Drugi etap inwestycji przewiduje 245 mieszkań zaprojektowanych na podstawie najnowocześniejszych metod. Całość projektu obejmuje jeden budynek wielorodzinny, posiadający 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz jedną kondygnację podziemną przeznaczoną na halę parkingową dla przyszłych mieszkańców.

KOMFORT, WYGODA I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Podczas realizacji inwestycji Diasfera Łódzka etap II zadbano o to, aby wykorzystać nowinki ze świata architektury w połączeniu z funkcjonalnością i ergonomią. W tym celu architekci zdecydowali się na wybór materiałów klasy premium, które gwarantują nie tylko nieskazitelny wygląd budynku, ale również jego trwałość oraz odporność na upływ czasu czy uszkodzenia. Diasfera Łódzka to projekt, który przetrwa długie lata! Ponadto inwestycja w spójny sposób nawiązuje do charakteru istniejącej zabudowy – od razu można zauważyć inspirację architekturą łódzkiego śródmieścia – projektowane budynki stylizowane są na nowoczesne kamienice.

Aktualnie dostępne są lokale jednopokojowe o powierzchni od 28 mkw do 42 mkw oraz trzypokojowe o powierzchni od 54 mkw do 78 mkw. Duży wybór inwestycji mieszkaniowych sprawia, że Diasfera Łódzka to projekt, który spodoba się zarówno kilkuosobowej rodzinie, jak i osobie poszukującej nowego, komfortowego lokum tylko dla siebie. Układy funkcjonalne mieszkań umożliwiają aranżację zgodnie z indywidualną preferencją użytkownika. Pomieszczenia w inwestycji posiadają 260 cm wysokości na wszystkich kondygnacjach, a każdy lokal wykończony jest w standardzie deweloperskim wraz z ogrzewaniem miejskim. Architekci przewidzieli również atrakcyjne powierzchnie dodatkowe w postaci balkonów oraz tarasów umożliwiających spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Mieszkańcy projektu Diasfera Łódzka będą również mogli korzystać z podziemnych miejsc postojowych i komórek lokatorskich zlokalizowanych na poziomie -1 oraz piętrach.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej 252/253, na łódzkim Śródmieściu. Położenie przy najważniejszej ulicy miasta gwarantuje przyszłym mieszkańcom bardzo dobre połączenia komunikacyjne. Zaledwie 120 metrów od projektu Perła Piotrkowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny — Piotrkowska — pl. Katedralny. Okolica jest świetnie skomunikowana z pozostałymi częściami miasta, za sprawą wielu linii autobusowych oraz tramwajowych. Ponadto na Śródmieściu znajduje się dworzec PKP Łódź Fabryczna, z którego można dojechać do większości dużych miast w Polsce.

Śródmieście jest najmniejszą spośród łódzkich dzielnic, a jednocześnie najbardziej tętni życiem, stanowiąc serce rozrywkowe i kulturalne miasta. Powierzchnia dzielnicy wynosi 7,13 km2, a zamieszkuje ją około 64 tys. osób. O atrakcyjności dzielnicy stanowią m.in. bardzo dobrze rozwiniętą sieć komunikacyjna, ale także świetny dostęp do infrastruktury usługowo — handlowej, a także centrów rozrywkowych.

Śródmieście jest świetnym wyborem dla osób kochających miejski styl życia i kontakty międzyludzkie. W najbliższej okolicy inwestycji Perła Piotrkowska znajduje się wiele lokali, takich jak puby bary i restauracje, które pozwalają na spędzanie wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Dzielnica to także świetne miejsce na poszukiwanie nowej pracy, ze względu na swój dynamiczny rozwój. W okolicy znajduje się wiele biurowców oraz siedziby korporacji, które często rekrutują nowych pracowników. W związku z szybkim rozwojem Śródmieścia, w dzielnicy powstaje wiele nowych interesujących inwestycji mieszkaniowych, które umożliwiają mieszkańcom znalezienie komfortowego lokum w samym centrum Łodzi.

INWESTYCJE W OKOLICY

Miasteczko Jutrzenki etap III

od 9 382 za m²

Miasteczko Jutrzenki etap III

Termin oddania:

2 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

124

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

26 - 87 m²

Osiedle Różane, etap IV

Osiedle Różane, etap IV

Termin oddania:

1 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

12

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Osiedle Bursztynowe III

Osiedle Bursztynowe III

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

28

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²