Przędzalniana 64 przy Księżym Młynie

Przędzalniana 64 przy Księżym MłyniePrzędzalniana 64 przy Księżym MłyniePrzędzalniana 64 przy Księżym MłyniePrzędzalniana 64 przy Księżym MłyniePrzędzalniana 64 przy Księżym MłyniePrzędzalniana 64 przy Księżym MłyniePrzędzalniana 64 przy Księżym MłyniePrzędzalniana 64 przy Księżym MłyniePrzędzalniana 64 przy Księżym Młynie
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
3 kwartał 2022 roku
Cena
od 6 500 za m²
Liczba Mieszkań
119
Powierzchnia
42.99 - 116.48 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
4
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
podziemne

Opis inwestycji

Przędzalniana 64 przy Księżym Młynie to inwestycja stworzona z myślą o Kliencie chcącym zamieszkać w klimatycznej części przemysłowego miasta. Łódź to miasto z tradycjami – do których wprost nawiązuje architektura Przędzalni, nowoczesnego budynku, w którym znajdować się będą mieszkania i lokale usługowe. Inwestycja ta ma wiele atutów – dwa główne to przemyślana konstrukcja i zastosowane w niej zaawansowane rozwiązania budowlane oraz doskonała lokalizacja, oddalona o zaledwie niecałe 2 kilometry od ścisłego centrum Łodzi.

Architektura inwestycji utożsamia połączenie tradycji z nowoczesnością. Budynek ma szansę na stałe wpisać się w panoramę architektoniczną Łodzi i stać się jednym z symboli tego miasta – inwestycja jest realizowana w dwóch etapach i łącznie składać się będzie na nią 171 mieszkań zlokalizowanych w dwóch budynkach – 119 w jednym oraz 52 w drugim obiekcie. Każdy z nich posiadać będzie 5 kondygnacji oraz jedną kondygnację podziemną. Pierwszy obiekt będzie nowoczesnym budynkiem wielorodzinnym – jego piękna, prosta bryła została pokryta jasną elewacją – obiekt dobrze wpasowuje się w otaczającą go infrastrukturę. Część znajdujących się w nim mieszkań, posiadać będzie balkony, same mieszkania są jasne i słoneczne – standard wykonania jest wysoki.

Drugi budynek swoją architekturą nawiązywać będzie do przemysłowych obiektów kojarzonych ze starą, łódzką zabudową. W jego wnętrzu znajdować się będą przestrzenie handlowo-usługowe oraz mieszkania. Wyznacznikiem obiektu są loftowe mieszkania z antresolami, o powierzchni od 43 do 102 metrów kwadratowych. Ich dwupoziomowe przestrzenie dają ogromne możliwości indywidualnego dostosowania i aranżacji – zamieszkaj w wyjątkowym miejscu, w przestrzeni dostosowanej do Twoich indywidualnych preferencji i wymagań.

Oba obiekty posiadają ciche, szybkie i duże windy. Są zaprojektowane w taki sposób, aby wypełniały potrzeby osób z niepełnosprawnościami. Kondygnacje podziemne przeznaczone są na parking, a w obiekcie znajdziemy również rowerownię. W inwestycji znajdują się 32 komórki lokatorskie o wielkości od 3,09 do 4,35 m2, zlokalizowane na I i II piętrze.

Realizatorem inwestycji jest firma ARTOM Budownictwo Sp. z o.o., deweloper, w którego portfolio znajdziemy szereg prestiżowych inwestycji i realizujący swoje działania w trosce o dobro krajobrazu architektonicznego. Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania. Aktualnie, w inwestycji Przędzalniana 64 przy Księżym Młynie dostępne są 22 mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 43 do 67 m2 w cenie od 305 655 zł, 7 mieszkań trzypokojowych o powierzchni od 64 do 102 m2 w cenie od 463 608 zł oraz 4 mieszkania czteropokojowe o powierzchni 99 m2 w cenie od 690 900 zł.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Przędzalniana 64 przy Księżym Młynie znajduje się na Starym Widzewie, przy ulicy Przędzalniana 64, adres inwestycji oddalony jest o 1.9 km od ścisłego centrum Łodzi. Okolica jest doskonale skomunikowana i gwarantuje dostępność wszystkich udogodnień, jakie wiążą się z mieszkaniem w centrum dużego miasta. W okolicy znajduje się aż 5 placówek edukacyjnych, a najbliższe Przedszkole Miejskie nr 10, oddalone jest o zaledwie 230 metrów. W pobliżu znajdują się galerie handlowe, sklepy i dyskonty, a także urzędy.

Nieopodal znajduje się również słynna, zabytkowa ulica Piotrkowska – jest ona często odwiedzana zarówno przez turystów, jak i przez lokalnych mieszkańców. Ulica słynie z bogatej oferty kulturalnej i gastronomicznej – znajdziemy na niej zarówno klimatyczne kawiarnie, ekskluzywne restauracje, bary szybkiej obsługi, a także puby, serwujące wyśmienite, kraftowe piwo.

Adres oferowanej inwestycji jest dobrze skomunikowany – do innych ważnych części miasta przedostaniemy się z pomocą transportu publicznego, lub samochodem – sieć dróg jest doskonale rozwinięta, nie bez znaczenia jest również fakt, że przez łódź przebiegają najważniejsze szlaki handlowe, drogi krajowe oraz autostrada, dzięki czemu miasto posiada doskonałe połączenie zresztą Polski.

To właśnie położenie na mapie Polski jest jednym z czynników, dzięki którym inwestycje mieszkaniowe w Łodzi cieszą się tak dużą popularnością. Miasto jest ważnym ośrodkiem biznesowym oraz oświatowym. Znajdziemy tutaj siedziby wielu międzynarodowych przedsiębiorstw, odbywają się liczne targi, a wśród miejscowych szkół wyższych prym wiedzie Łódzka Szkoła Filmowa.

Łódź jest również ważnym ośrodkiem kultury – wystarczy wymienić zabytki znajdujące się najbliżej oferowanej inwestycji – Księży Młyn, czyli zespół pofabrycznych budynków, który niegdyś należał do łódzkiego przemysłowca i filantropa – Karola Scheiblera. Spacerując pomiędzy budynkami wchodzącymi w skład kompleksu, wciąż możemy poczuć czar dziewiętnastowiecznej Łodzi. Kolejnym pobliskim zabytkiem jest Pałac Herbsta – piękna, zabytkowa otoczona malowniczym ogrodem willa. W pobliżu znajduje się również Galeria Sztuki Dawnej Łódzkiego Muzeum Sztuki.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²