Gdyńska 41

Gdyńska 41
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Cena
od 7 660 za m²
Liczba Mieszkań
22
Powierzchnia
39 - 66 m²
Liczba pokoi
2 - 3
Liczba pięter
5
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Gdyńska 41 to nowe mieszkania w Łodzi wybudowane przez Maxbud Development. Inwestycja dzięki swoim nowatorskim rozwiązaniom oraz nieszablonowej elewacji nawiązuje do elementów nowoczesnego budownictwa. Nieruchomość zarówno pod względem architektonicznym, jak i wykończenia spełnia oczekiwania klientów o najwyższych potrzebach. Budynek idealnie komponuje się z lokalizacją i tworzy z nią spójną całość. Elementy dekoratorskie nadają prestiżu nieruchomości i wyróżniają ją spośród innej zabudowy. Na wartość inwestycji składa się solidność i rzetelność pracy wykonawców oraz zastosowanie najlepszych na rynku narzędzi i materiałów budowlanych. Wszystkie te elementy tworzą budynek zapewniający bezpieczeństwo i trwałość. Mieszkania wyróżniają się wysokimi parametrami technicznymi, dlatego mogą służyć kolejnym pokoleniom. Gdyńska 41 to obiekt o sześciu kondygnacjach. Jego prosta forma przyozdobiona została detalami w kolorze antracytu oraz jasnej cegły. Dominującym kolorem jest tutaj biel, która tworzy prestiżową i elegancką całość. Jednym z oryginalnych detali są szklane balustrady balkonów oraz okna w kolorze antracytowym.

W atrakcyjnie wykonanym budynku znajdują się 22 mieszkania. Wyróżnia je funkcjonalność oraz ustawność. Dzięki praktycznym układom pomieszczeń lokatorzy mogą zaaranżować wnętrza i nadać im indywidualny charakter. Zainteresowani znajdą w ofercie dewelopera mniejsze mieszkania rozpoczynające się od 39 metrów kwadratowych oraz lokale o większych metrażach do 66 metrów kwadratowych powierzchni. Do wyboru są mieszkania posiadające dwa lub trzy pokoje. Gotowe mieszkania posiadają tarasy i balkony, które dzięki dużej estetyce wykonania są ozdobą budynku. Mieszkańcom natomiast gwarantują przestrzeń do relaksu. Oprócz udogodnień znajdujących się w mieszkaniu deweloper zagwarantował również miejsca dodatkowe znajdujące się w częściach wspólnych. Należą do nich komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe. Do dyspozycji lokatorów będą miejsca parkingowe usytuowane w podziemnym garażu oraz przed budynkiem. Poruszanie się między piętrami będzie bardziej komfortowe dzięki zainstalowanej cichobieżnej windzie. Klatki schodowe zostały wykończone przy użyciu najwyższej klasy materiałów. Estetyka wykonania wpływa na pozytywny odbiór lokali i zachęca do ponownych odwiedzin.

Gdyńska 41 to przede wszystkim komfort mieszkania w dynamicznym mieście. Deweloper, tworząc inwestycję w przemysłowym miejscu, musiał sprostać oczekiwaniom współczesnych klientów. Nie zabrakło więc w projekcie najnowocześniejszych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań. Wszystkie elementy wpływające na bezpieczeństwo oraz obniżenie kosztów eksploatacji czynią inwestycję bardziej wartościową. Funkcjonalne i dobrze oświetlone dzięki dużym oknom mieszkania, zapewniają komfort członkom rodziny i dbają o ich dobre samopoczucie. Rzetelne i uczciwe podejście do realizowania projektu jest gwarantem trwałej inwestycji, która może posłużyć kolejnym pokoleniom.

Lokalizacja inwestycji

Mocną stroną inwestycji Gdyńskiej 41 jest jej lokalizacja. Budynek znajduje się w Łodzi, która wyróżnia się przemysłowym charakterem. W mieście co roku przybywa nowych miejsc pracy, co pozytywnie wpływa na wybór miasta, w którym chce się zamieszkać. W Łodzi bardzo często rozbudowuje się infrastruktura społeczna i drogowa. Dzięki temu części miasta są bardzo dobrze skomunikowane z centrum. Mieszkańcy mogą bezproblemowo dostać się do różnych części miasta. Na terenie Łodzi kursują liczne środki transportu miejskiego. Należą do nich między innymi autobusy, tramwaje, a także najnowocześniejsze rowery miejskie i hulajnogi elektryczne. Dzięki dobrze rozbudowanym drogom mieszkańcy mogą podróżować własnymi środkami transportu. Na terenie Łodzi znajdują się także liczne atrakcje, które znajdą uznanie zarówno wśród młodych ludzi, jak i tych starszych. Na terenie miasta działają ośrodki kulturalne, rozrywkowe oraz sportowe.

Łódź to także miasto studenckie. Znajdują się tam uczelnie wyższe o profilu między innymi teatralnym i filmowym. Nie brakuje tutaj także kawiarni, restauracji, klubów i pubów. Gdyńska 41 także jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałą częścią miasta. W niewielkiej odległości od inwestycji znajdują się przystanki. Na terenie osiedla powstały mniejsze punkty handlowe i usługowe. Większe zakupy można zrobić w galeriach handlowych oraz supermarketach. Atutem lokalizacji jest także bliskość do placówek oświatowych. Mieszkańcy będą mogli skorzystać z oferty edukacyjnej przedszkoli i szkół podstawowych. Mocną stroną lokalizacji jest także bezproblemowy dostęp do centrów medycznych. W pobliżu znajdują się także parki oraz tereny rekreacyjne pozwalające na aktywność fizyczną. Na terenie miejsc rekreacyjnych wybudowano siłownie plenerowe oraz bezpieczne place zabaw. Miejsca w pobliżu inwestycji są przyjazne rodzinom z dziećmi, dlatego nie będzie problemu z zagospodarowaniem czasu wolnego. Gdyńska 41 pozwala na cieszenie się klimatem miejskiego zgiełku przy jednoczesnym dostępie do spokojnych terenów zielonych.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²