Osiedle Rycerza Kostro Etap IV

Osiedle Rycerza Kostro Etap IV
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Liczba Mieszkań
38
Powierzchnia
78 m²
Liczba pokoi
3
Liczba pięter
4
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Poznaj osiedle, zaprojektowane z myślą o Twoich potrzebach – wieloetapowy projekt realizowany z dbałością o każdy detal. Kompleks nowoczesnych budynków, których wnętrza kryją w sobie komfortowe mieszkania, przestrzeń życiową, którą dostosujesz do własnych preferencji. Przestrzeń, w której codziennie budzisz się z przyjemnością i przestrzeń, do której codziennie chcesz wracać!

Osiedle Rycerza Kostro to inwestycja mieszkaniowa, której etapy są kolejno realizowane od 2011 roku. W każdym z etapów powstaje kolejny budynek, każdy posiada zbliżoną bryłę, a jasny kolor wykończenia elewacji, doskonale dopełniają szare i brązowe detale architektoniczne. Całość prezentuje się estetycznie i ponadczasowo. Autorem projektu architektonicznego budynków wchodzących w skład osiedla jest Biuro Architektonicze Arcada Sp. z o.o. z Poznania. W ramach czwartego etapu realizacji inwestycji Osiedle Rycerza Kostro, wybudowano 38 nowych mieszkań, w jednym, posiadającym 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem, budynku wielorodzinnym.

Pomiędzy poszczególnymi budynkami wchodzącymi w skład osiedla zachowano odstęp na tyle duży, aby uniknąć przysłowiowego efektu „okno w okno”, dzięki czemu każdy z Mieszkańców może poczuć się komfortowo we własnym mieszkaniu. W powstałej, w ten sposób wolnej przestrzeni, zaaranżowano trawniki i przecinające je alejki prowadzące do poszczególnych klatek, a także miejsca postojowe. Na terenie osiedla znajduje się również plac zabaw, co z pewnością ucieszy młodych rodziców. W inwestycji znajdziemy również komórki lokatorskie – pojemne i zabezpieczone przed włamaniem. Teren Osiedla Rycerza Kostro otaczają malownicze tereny zielone.

Budynki zostały wykonane na bazie wysokiej klasy materiałów budowlanych, co w znacząco przełoży się na koszta eksploatacyjne. Funkcjonalne kuchnie i wygodne łazienki to jeden ze znaków rozpoznawczych mieszkań rozmieszczonych na terenie Osiedla Rycerza Kostro. Przemyślany układ pomieszczeń, stwarza szerokie możliwości aranżacyjne, dzięki czemu każdy z mieszkańców, może dostosować wnętrza do własnych preferencji i potrzeb. Duże okna i szerokie balkony są niewątpliwym atutem mieszkań znajdujących się na terenie inwestycji.

Realizatorem inwestycji jest firma HFJ Atrium PBH SP. z o.o. Spółka Komandytowa – deweloper o ugruntowanej pozycji w branży mieszkaniowej. Praca nad realizacją inwestycji Osiedle Rycerza Kostro etap IV zostały rozpoczęte w I kwartale 2019, inwestycja została zrealizowana i oddana do użytkowania w I kwartale 2020. Aktualnie dostępne w sprzedaży jest w niej jedno mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 78 m2.

Lokalizacja inwestycji

 

Inwestycja Osiedle Rycerza Kostro Etap IV znajduje się w Kostrzynie, przy ulicy Warszawskiej. Kostrzyn to położona w Wielkopolsce miejscowość, którą dzieli 10.9 km od Poznania. Miasteczko liczy około 10 000 mieszkańców i jest dobrze skomunikowane, samochodem do centrum Poznania dojedziemy w około 40 minut. Jest to mała miejscowość, z dobrze rozwiniętą infrastrukturą drogową – rzadko więc występują tutaj korki, a pomimo tego, że miasteczko nie posiada własnej sieci komunikacji miejskiej, to jej przystanki obsługują autobusy PKS, a do wielu miejsc z łatwością dotrzemy na piechotę lub rowerem.

Nowe mieszkania w Kostrzynie kupowane są przede wszystkim przez osoby, ceniące sobie kameralność przy jednoczesnym braku rezygnacji z miejskich udogodnień. Miasteczko posiada dobrze rozwinięte zaplecze oświatowe – nie występują tutaj problemy z zapisaniem dziecka do przedszkola czy żłobka. Tak więc zalety tej lokalizacji z pewnością docenią również młodzi rodzice. W przestrzeni miejskiej znajdziemy liczne, dostępne dla wszystkich place zabaw, a tereny zielone otaczające miejscowość, są idealne na pieszą czy rowerową rodzinną wycieczkę. Najbliższa szkoła podstawowa położona jest 200 metrów od Osiedla Rycerza Kostrz, a przedszkole leży w odległości 230 metrów. 230 metrów od inwestycji znajduje się boisko sportowe.

Po większe zakupy możemy udać się do pobliskiego Poznania czy Środy Wielkopolskiej, jednak również na terenie Kostrzyna znajdują się markety, dyskonty czy sklepy osiedlowe. Na szczególną uwagę zasługuje oddalone o nieco ponad 300 metrów Targowisko Miejskie. Kupimy na nim wiele zdrowych, pochodzących wprost od producenta produktów.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²