Tarasy Kostrzyna

Tarasy KostrzynaTarasy KostrzynaTarasy KostrzynaTarasy Kostrzyna
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
4 kwartał 2021
Liczba Mieszkań
47
Powierzchnia
35 - 55 m²
Liczba pokoi
1 - 3
Liczba pięter
6
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Tarasy Kostrzyna to inwestycja położona w samym centrum miasta. Tak wyjątkowa lokalizacja, zasługuje na wyjątkowy budynek. Dlatego Twórcy projektu Tarasy Kostrzyna, od samego początku dopracowywali każdy jego detal, mając na uwadze wygodę i komfort mieszkania przyszłych mieszkańców. To wysokiej klasy inwestycja – nowoczesny budynek o niebanalnej architekturze, kryjący w swoim wnętrzu funkcjonalne mieszkania. Przekonaj się, jak przyjemnie może się w nich mieszkać! To również projekt proekologiczny – częściowo zasilany energią słoneczną.

Całość inwestycji Tarasy Kostrzyna składa się z jednego budynku wielorodzinnego posiadającego 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. W budynku mieści się 47 lokali mieszkalnych. Jest to nowoczesny obiekt – zastosowano w nim szereg rozwiązań, mających realne przełożenie na wygodę mieszkania. Budynek jest w pełni przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Każda z klatek budynku obsługiwana jest przez nowoczesną, cichą i szybką windę. Jest to również przestrzeń przyjazna dla rodzin z dziećmi – w inwestycji znajdziemy wózkarnię, a na zewnątrz w części wspólnej, mieści się plac zabaw. Miejsca postojowe znajdują się na zewnątrz. Inwestycję otaczają malownicze tereny zielone.

Budynek swoją niebanalną, prostą, a zarazem ponadczasową bryłą, doskonale wpisuje się w otaczający go krajobraz. Elewację w odcieniach bieli i szarości przecinają wstawki w żółtym kolorze, całość uzupełniają szerokie, przestronne balkony. Autorem projektu jest renomowana pracownia architektoniczna – Biuro Architektoniczne Arcada Sp. z o.o.. Firma dołożyła wszelkich starań, aby budynek nie tylko prezentował się estetycznie od zewnątrz, ale by w jego wnętrzu kryły się funkcjonalne mieszkania o przemyślanym układzie pomieszczeń, gwarantującym ich dobre nasłonecznienie oraz stwarzającym szerokie możliwości aranżacyjne, tak by każdy z Nabywców mógł dostosować wnętrza do własnych potrzeb.

Każde z mieszkań posiada indywidualny system ogrzewania gazowego z piecem dwufunkcyjnym, wysokiej klasy okna PCV wraz z roletami zewnętrznymi (również na wyższych kondygnacjach), drzwi wejściowe do mieszkań z atestem oraz domofony. Mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają przestronne balkony, stanowiące idealne dopełnienie aranżacji mieszkania.

Tarasy Kostrzyna to również inwestycja proekologiczna. Oświetlenie w częściach wspólnych zasilane jest prądem pochodzącym paneli słonecznych zainstalowanych na dachu budynku. To rozwiązanie jest nie tylko korzystne dla środowiska naturalnego, ale również w przyszłości znacząco przełoży się na obniżenie kosztów eksploatacyjnych mieszkania.

Realizatorem inwestycji jest firma HFJ Atrium PBH SP. z o.o. Spółka Komandytowa – deweloper o ugruntowanej pozycji w branży mieszkaniowej. W portfolio firmy znajdziemy wiele odważnych, przemyślanych realizacji, firma znana jest ze stosowania nowoczesnych rozwiązań technologicznych w oferowanych mieszkaniach. Prace nad realizacją inwestycji rozpoczęto w IV kwartale 2020 roku, a planowane oddanie budynku do użytkowania przypada na IV kwartał 2021 roku. Aktualnie w inwestycji Tarasy Kostrzyna w sprzedaży jest 11 nowych mieszkań o powierzchni od 35 do 55 metrów kwadratowych. Są to:

 

  • 2 mieszkania jednopokojowe o powierzchni od 35 do 39 m2
  • 4 mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 51 do 55 m2
  • 5 mieszkań trzypokojowych o powierzchni od 51 do 55 m2

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Tarasy Kostrzyna znajduje się w Kostrzynie, przy ulicy Warszawskiej 14. Kostrzyn to małe, zamieszkiwane przez około 10 tysięcy mieszkańców miasteczko położone w Wielkopolsce, w e wschodniej części powiatu poznańskiego. Inwestycja oddalona jest od poznania o 10.2 km. Trasę tą pokonamy z łatwością, dzięki dobrze rozbudowanej infrastrukturze drogowej. Kostrzyn to malownicza, kameralna miejscowość. W jej sercu znajdziemy zabytkowy Stary Rynek, otoczony secesyjnymi kamieniczkami. Miasteczko posiada dobrze rozwiniętą ofertę handlowo-usługową znajdziemy tutaj liczne sklepy osiedlowe i dyskonty – najbliższy oddalony jest o nieco ponad 400 metrów od inwestycji Tarasy Kostrzyna. Po większe zakupy możemy udać się do Poznania – taka podróż nie powinna zająć dłużej niż 40 minut w godzinach szczytu.

Mieszkania deweloperskie w Kostrzynie, cieszą się stałym zainteresowaniem ze strony inwestorów. Jest to spowodowane strategicznym względem Poznania położeniem tej miejscowości. Zakup mieszkania w Kostrzynie może okazać się strzałem w dziesiątkę, jeśli poszukujemy odskoczni od wielkomiejskiego hałasu i zgiełku, jednak chcemy pozostać w stałym kontakcie z miastem. Dużym atutem jest również tutejsze, dobrze rozbudowane zaplecze oświatowe – w miejscowości nie występują problemy z brakiem miejsca w szkole czy przedszkolu, co z pewnością ucieszy młodych rodziców.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²