Nove Zdrovie

Nove ZdrovieNove ZdrovieNove ZdrovieNove ZdrovieNove ZdrovieNove ZdrovieNove ZdrovieNove Zdrovie
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
4 kwartał 2021 roku
Cena
od 7 000 za m²
Liczba Mieszkań
32
Powierzchnia
56 - 118 m²
Liczba pokoi
3 - 4
Liczba pięter
7
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji


Każda nasza inwestycja to starannie opracowany projekt, który może jak najlepiej przysłużyć się przyszłym mieszkańcom. Podobnie było w przypadku inwestycji Nove Zdrovie, która oferuje nowe mieszkania w Łodzi. Lokale wchodzące w skład projektu to nie tylko gwarancja jakości, ale również przystępne ceny i atrakcyjna lokalizacja idealna na nowe lokum.

Realizacja składa się z jednego budynku wielorodzinnego, który zachwyca swoją nowoczesną i minimalistyczną bryłą. Stonowana kolorystyka oraz eleganckie wykończenia nadają inwestycji prestiżowego charakteru, który spodoba się nawet najbardziej wymagającym osobom. Obiekt posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada dodatkowych kondygnacji podziemnych.

INWESTYCJA, KTÓRĄ ZAPAMIĘTASZ NA DŁUGO

Architekci, którzy pracowali nad projektem, dołożyli wszelkich starań, aby Nove Zdrovie stanowiło bezpieczną, wygodną i funkcjonalną propozycję dla każdego, kto poszukuje nowego mieszkania. Inwestycja oferuje 74 mieszkania oraz apartamenty, które zaprojektowano w nowoczesny sposób. Lokale posiadają zróżnicowane metraże oraz układy funkcjonalne, dlatego znajdzie się tutaj coś dla każdego!

Najmniejsze mieszkanie o powierzchni 40 mkw. posiadać będzie dwa pokoje, natomiast największy apartament posiadać będzie prawie 125 mkw. Aktualnie dostępne są mieszkania trzypokojowe o powierzchni od 56 do 78 mkw. oraz czteropokojowe o powierzchni od 72 do 118 mkw. Do każdego lokalu, w zależności od kondygnacji, przynależeć będą balkony, loggie lub tarasy umożliwiające chwile relaksu po pracy na świeżym powietrzu. Pomieszczenia w inwestycji na wszystkich kondygnacjach posiadają wysokość 270 cm.

Pierwsza kondygnacja obiektu przewiduje miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie, piętro I, II, III i IV przeznaczono na mieszkania, natomiast na ostatniej kondygnacji znajdą się luksusowe apartamenty. Część mieszkań będzie posiadać atrakcyjny widok na pobliski park.

Projektanci przewidzieli również szereg udogodnień, które podnoszą wartość inwestycji Nove Zdrovie. Obiekt mieszkalny dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych, m.in. za sprawą windy podróżującej po wszystkich kondygnacjach. W celu zapewnienia bezpieczeństwa inwestycja jest ogrodzona oraz monitorowana, a przed budynkiem zaplanowano 30 miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Nove Zdrovie znajduje się na Zdrowiu – Mani, przy ul.Jęczmiennej 33, zaledwie cztery kilometry od centrum Łodzi.

Polesie jest łódzką dzielnicą, która charakteryzuje się świetnymi połączeniami komunikacyjnymi, które umożliwiają bezpieczne i komfortowe podróżowanie po terenie całego miasta. Zaletą dzielnicy jest bliskość do Śródmieścia, co sprawia, że dotarcie do ścisłego centrum Łodzi nie stanowi problemu. Z Polesia można również dojechać do centrum za pomocą komunikacji miejskiej w postaci kursujących tam tramwajów i autobusów. Przejazd za pomocą komunikacji miejskiej nie powinien zająć więcej niż pół godziny, natomiast podróż samochodem zajmuje około kwadrans.

Dodatkowo na Polesiu mieści się pętla tramwajowa Retkinia, która zlokalizowana jest przy skrzyżowaniu ulic Popiełuszki i Wyszyńskiego, a także zapasowa pętla tramwajowa Włókniarzy Legionów, na którą dojeżdżają tramwaje w awaryjnej sytuacji.

LOKALIZACJA, W KTÓREJ ZAPRAGNIESZ MIESZKAĆ

Polesie to dawna łódzka dzielnica charakteryzująca się bardzo atrakcyjnym położeniem. Graniczy od północy z dzielnicą Bałuty, od zachodu z gminą Konstantynów Łódzki, od południa z dzielnicą Górna, a od wschodu ze Śródmieściem. Nieustanny rozwój dzielnicy sprawia, że przyciąga ona coraz więcej osób zainteresowanych kupnem mieszkania oraz inwestorów pragnących realizować na jej terenie nowe inwestycje.

Na terenie Polesia znajduje się aż 8 osiedli administracyjnych, w skład których wchodzi Karolew — Retkinia Wschód, Koziny, Osiedle im. Józefa Montwiłła — Mireckiego,Lublinek — Pienista, Retkinia Zachód — Smulsko, Zdrowie Mania, Stare Polesie oraz Złotno. Architektura na terenie dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a pośród najpopularniejszych obiektów wyróżnić można osiedla budynków wielorodzinnych, apartamentowce, zabudowę szeregową, zabudowę jednorodzinną, a także wiele obiektów o funkcji usługowo — handlowej.

Polesie to również jedna z najmniejszych łódzkich dzielnic. Jej powierzchnia wynosi około 45 km kw, co sprawia, że zajmuje przedostatnie miejsce co do wielkości, zaraz przed Śródmieściem. Liczba mieszkańców Polesia wynosi 133 582 osoby, co daje wynik 2 944 os./km kw. Największy odsetek mieszkańców stanowią kobiety oraz mężczyźni w wieku produkcyjnych, oraz poprodukcyjnym.

Na terenie dzielnicy znajduje się wiele wartych uwagi atrakcji, na które warto zwrócić uwagę, będąc w okolicy. Jedną z nich jest z pewnością Miejski Ogród Zoologiczny, gdzie spotkać można zagrożone wyginięciem wydry olbrzymie oraz lwy azjatyckie. Ta opcja do gustu przypadnie rodzinom z dziećmi, podobnie jak Atlas Areny. Hala sportowo – widowiskowa oferuje różnego rodzaju wydarzenia sportowe, ale także kongresy, wystawy oraz koncerty.

INWESTYCJE W OKOLICY

Wallenroda 31C

od 7 950 za m²

Wallenroda 31C

Termin oddania:

gotowe

Liczba mieszkań:

4

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Browarna 12

Browarna 12

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

37

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Dworzysko Park - Etap I

Dworzysko Park - Etap I

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

100

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

36 - 115 m²