Slow City

Slow CitySlow CitySlow CitySlow CitySlow CitySlow CitySlow CitySlow CitySlow CitySlow City
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
3 kwartał 2022
Cena
od 7 099 za m²
Liczba Mieszkań
119
Powierzchnia
1 - 103 m²
Liczba pokoi
1 - 5
Liczba pięter
4
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Wszystkie nasze projekty oparte są o rzetelną i sumienną pracę architektów, którzy kochają tworzyć przestrzenie przyjazne do życia. Zawsze przykładamy uwagę do wszystkich szczegółów, tworzonych przez nas realizacji co sprawia, że na swoim koncie mamy szereg zadowolonych Klientów.

Nie inaczej było w przypadku inwestycji Slow City, które oferuje nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie. Ten atrakcyjny i ciekawy projekt stanowi połączenie nowoczesnych metod projektowych z rozwiązaniami, które spodobają się nawet najbardziej wymagającym osobom. Nazwa projektu nie jest przypadkowa – dzięki nam będziesz mieć możliwość zamieszkania w stylu slow!

NOWOCZESNA ARCHITEKTURA I NIE TYLKO

Slow City to oferta dla wszystkich tych, którzy pragną odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku. Atrakcyjna lokalizacja inwestycji umożliwia zakup wygodnego lokum w pobliżu ciekawych terenów zielonych. Projekt przewiduje osiedlowy park, strefy sportu, rozrywki oraz zabaw, a także bogatą ofertę handlowo – usługową w dynamicznie rozwijającej się krakowskiej dzielnicy Prądnik Biały. Dzięki nam Wasze życie będzie toczyło się wolniej, ale w coraz lepszym kierunku. Rozwinięta infrastruktura oraz bogactwo zieleni to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na Was w Slow City.

Budynki wchodzące w skład inwestycji to proste, minimalistyczne bryły w stonowanych, jasnych odcieniach. Architekci pragnęli stworzyć realizację uniwersalną, która doskonale wkomponuje się w tkankę miejską Krakowa.

CO JESZCZE OFERUJE WAM SLOW CITY?

Grupa EKOPARK, która zrealizowała projekt, to pierwszy w Polsce deweloper, który wprowadził antysmogową kostkę brukową. Rozwiązanie to świetnie sprawdzi się szczególnie w Krakowie, czyli w mieście szczególnie wrażliwym na zanieszczynienia powietrza. Dzięki temu zostanie ograniczona ilość szkodliwych substancji, które trafiają do atmosfery. Slow City to nie tylko świetna architektura, ale również troska o planetę i zdrowie przyszłych mieszkańców.

Antysmogowa kostka chodnikowa zainstalowana zostanie przy głównych drogach przejazdowych na terenie inwestycji. Dodatkowym ruchem ze strony twórców projektu było zminimalizowanie ruchu samochodowego. Sprawia to, że ilość emitowanych spalin ulegnie znacznej redukcji.

Działanie antysmogowego chodnika jest szalenie proste. Kostka brukowa jest wykonana z betonu posiadającego właściwości fotokatalityczne oraz ogranicza szkodliwe związki zawarte w powietrzu. Rozwiązanie to umożliwia również oczyszczanie z substancji organicznych – hamowany jest rozwój porostów, grzybów oraz gromadzenie brudu.

WYGODA I FUNKCJONALNOŚĆ

Całość inwestycji składa się ze 119 nowych mieszkań zlokalizowanych w 3 budynkach wielorodzinnych. Obiekty posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz jedną kondygnację podziemną przeznaczoną na halę parkingową dla mieszkańców. W ofercie dostępne są mieszkania dwupokojowe, trzypokojowe oraz czteropokojowe o powierzchni między 43 mkw a 103 mkw. Duży wybór mieszkań sprawia, że Slow City sprawdzi się idealnie zarówno w przypadku singla, jak i rodziny z dziećmi. Pomieszczenia w inwestycji posiadają komfortowe wysokości 264 cm.

Deweloper przewidział również dodatkowe powierzchnie w postaci dużych tarasów i balkonów, a także zielonych ogródków. Cały projekt przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych, m.in. za sprawą windy. Mieszkańcy będą mieć również możliwość skorzystania z rowerowni, wózkarni, komórek lokatorskich oraz naziemnych i podziemnych miejsc postojowych. Dla bezpieczeństwa zainstalowano monitoring.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Slow City zlokalizowana jest w Krakowie, na Prądniku Białym, zaledwie cztery kilometry od centrum miasta. Atrakcyjna lokalizacja umożliwia przyszłym mieszkańcom korzystanie z bardzo dobrych połączeń komunikacyjnych.

CHARAKTERYSTYKA DZIELNICY

Prądnik Biały jest jedną z 18 krakowskich dzielnic. To najbardziej wysunięta na północ część Krakowa, granicząca z małymi miejscowościami, takimi jak Modlnica, Pękowice i Zielonki oraz z dzielnicami: Prądnik Czerwony, Krowodrza, Stare Miasto i Bronowice. Powierzchnia Prądnika Białego wynosi około 23 km2.

Dzielnica ta z pewnością należy do najdynamiczniej rozwijających się krakowskich części miasta. Można więc zaobserwować ogromne zainteresowanie wśród mieszkańców, a także deweloperów, którzy tworzą tam coraz ciekawsze inwestycje, takie jak Piaszczysta. Obecnie Prądnik Biały jest jedną z najnowocześniejszych dzielnic Krakowa.

Ta spokojna dzielnica to świetny wybór dla osób starszych, rodzin z dziećmi oraz wszystkich tych, którzy pragną odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku. W okolicy nie znajdziemy zbyt wielu pubów i klubów nocnych, ale oferta restauracyjna jest bardzo szeroka. Prądnik Biały posiada również świetnie rozwiniętą infrastrukturę handlowo — usługową.

Dzielnica to bogactwo zielonych terenów rekreacyjnych, z których mieszkańcy bardzo chętnie korzystają. Znajduje się tutaj także wiele ciekawych obiektów, które warto zobaczyć, będąc w okolicy. Na uwagę zasługuje zabytkowy Dworek Białoprądnicki, który w swojej ofercie posiada opcje kulturalne idealne zarówno dla starszych jak i młodszych osób.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Woźniców

od 9 400 za m²

Apartamenty Woźniców

Termin oddania:

2 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

75

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

24 - 71 m²

Pomorska 185

Pomorska 185

Termin oddania:

2 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

62

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Apartamenty Błękitne Tarasy

od 6 372 za m²

Apartamenty Błękitne Tarasy

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

129

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

23 - 80 m²