Ursus Nova

Ursus NovaUrsus NovaUrsus NovaUrsus NovaUrsus NovaUrsus NovaUrsus NovaUrsus NovaUrsus Nova
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
2 kwartał 2022 roku
Cena
od 7 600 za m²
Liczba Mieszkań
136
Powierzchnia
32 - 95 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
4 - 7
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Inwestycja Ursus Nova jest nowym projektem powstającym w Warszawie. Obiekt jest nowoczesną realizacją powstająca w dzielnicy Ursus. Jest to innowacyjna realizacja o najwyższym standardzie wykonawczym. Ursus Nova to doskonałe miejsce, które pozwala mieszkańcom cieszyć się z pełni udogodnień w zielonym zaciszu, a dodatkowo proponuje doskonały standard w korzystnych cenach.

W skład obiektu wchodzi 136 mieszkań oraz 3 lokale usługowe. Zostały one usytuowane w wielorodzinnym budynku posiadającym od 4 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną, gdzie znajduje się hala z miejscami garażowymi. Mieszkania w zależności od kondygnacji mają wysokość od 260 do 280 cm, Przylegać będą do nich przestronne ogródki, tarasy lub balkony. Aby w pełni zadbać o komfort mieszkańców, budynek został dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością, takich jak nowoczesna winda dostosowana do wielkości budynku i ilości mieszkańców. Ma to pomóc w poruszaniu się każdej osobie znajdującej się na terenie budynku wielorodzinnego, zarówno lokatorom, jak i osobą ich odwiedzających.

Dbając o najwyższej jakości usługę, deweloper używał tylko najwyższej jakości materiałów, aby w pełni sprostać najwyższym standardom. W rezultacie projekt spotkał się z pozytywnym odbiorem jego przyszłych użytkowników. Docenili oni innowacyjność obiektu, ale również wysoki standard realizacji. Aby w pełni zadbać o komfort mieszkańców, przestrzeń wspólną wzbogacono o plac zabaw, aby każdy z nich niezależnie od swojego wieku mógł cieszyć się z przyjaznej atmosfery inwestycji.

Prace budowlane rozpoczęto w pierwszym kwartale 2021, a ich zakończenie przewidywane jest na 2 kwartał 2022 roku. Aktualnie w inwestycji Ursus Nova w sprzedaży są 93 nowe mieszkania o powierzchni od 35 do 95 metrów kwadratowych, w cenie od 7 600 zł za metr kwadratowy.

Lokalizacja inwestycji

Niewątpliwą zaletą inwestycji jest jej położenie. Lokalizacja została starannie dobrana do potrzeb i oczekiwań przyszłych mieszkańców budynku. Adres inwestycji na Czechowicach, ul. Górna Droga 13. Jest to idealne miejsce dla wszystkich, którzy szukają kompromisu pomiędzy spokojnym życiem na łonie natury i kontaktem z dynamiczną aglomeracją. Dawniej przemysłowa dzielnica dzisiaj jest miejscem wielu nowych inwestycji budowlanych.

Dzielnica jest w większości pokryta lasami i parkami, które doskonale oddalają zgiełk miasta od położonych tam osiedli. Towarzystwo natury pozwala na oderwanie się od dynamicznego życia i związanego z nim stresu. W zamian, mieszkańcy cieszyć się rytmicznym życiem w zgodzie z naturą oraz rozkoszować się jej kojącym wpływem. Doskonale zatem nadaje się dla wszystkich poszukujących ciszy i miejsc na rekreacje. W obrębie dzielnicy oprócz parków i lasów znajdują się również rezerwaty przyrody i liczne ścieżki rowerowe. W pobliżu znajdują się również ekologiczny park, który jest nowatorskim miejscem w gospodarce przestrzennej Warszawy.

Centrum na wyciągnięcie ręki

Obszar jest doskonale skomunikowany z pozostałymi częściami miasta, przez co nieustannie cieszy się dużą popularnością na rynku nieruchomości. Mieszkańcy nowej inwestycji w Warszawie mogą z łatwością dostać się do ścisłego centrum metropolii z pomocą transportu publicznego. W obrębie najbliższej okolicy znajdują się linie autobusowe. Do dalszych części miasta można dostać się za pomocą Szybkiej Kolei Miejskiej. Dzięki temu można korzystać z urokliwych terenów na obrzeżach miasta, jaki uczestniczyć w centrum wydarzeń życia społecznego i kulturalnego stolicy.

Infrastruktura znajdująca się w pobliżu nieruchomości pozwala jej mieszkańcom na stały dostęp do najwyższej jakości usług. Ponieważ dzielnica jest pełna osiedli mieszkaniowych, zadbano o to, aby każdy z mieszkańców mógł z łatwością załatwić większość pilnych spraw  w obrębie niewielkiego obszaru. Dodatkowo niewielka odległość od centrum największego miasta w Polsce pozwala na korzystanie z doskonałych atrakcji, usług i obiektów znajdujących się w centrum stolicy.

INWESTYCJE W OKOLICY

Warszawska Sky

Warszawska Sky

Termin oddania:

2 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

275

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

26 - 78 m²

Wallenroda 31C

od 7 950 za m²

Wallenroda 31C

Termin oddania:

gotowe

Liczba mieszkań:

4

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Browarna 12

Browarna 12

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

37

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²