Villa Antoniuk

Villa AntoniukVilla AntoniukVilla AntoniukVilla AntoniukVilla AntoniukVilla Antoniuk
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Cena
od 6 240 za m²
Liczba Mieszkań
82
Powierzchnia
30 - 60 m²
Liczba pokoi
2 - 4
Liczba pięter
5
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

W jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Białegostoku powstaje wyjątkowa inwestycja. Projekt opracowany przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii budowlanych i z uwzględnieniem aktualnie panujących w architekturze mieszkaniowej trendów. Villa Antoniuk to inwestycja dedykowana osobom ceniącym sobie wysoki standard budownictwa oraz ciszę i spokój. Budynek umiejscowiono w starannie dobranej lokalizacji, która z jednej strony pozwala na szybki i wygodny dojazd do centrum miasta, z drugiej zapewnia kameralność i dyskrecję.

Całość inwestycji składa się z dwóch budynków wielorodzinnych. Obiekty posiadają 5 do 6 kondygnacji naziemnych oraz po jednej kondygnacji podziemnej. W kondygnacji podziemnej znajdują się hale garażowe – przestronne i zaprojektowane z myślą o wygodzie parkowania. Jedną z innowacji technologicznych zastosowanych w konstrukcji inwestycji jest stanowisko ładowania pojazdów elektrycznych. W parterach budynków znajdziemy część usługową, co z pewnością przełoży się na wygodę dnia codziennego Mieszkańców. Dla największych mieszkań przygotowano komórki lokatorskie. Budynki obsługiwane są przez ciche i szybkie windy od kondygnacji podziemnej.

Na terenie kompleksu panuje ład przestrzenny – budynki współgrają ze sobą zbliżoną bryłą oraz kolorami wykończenia. Wysoka jakość materiałów zastosowanych przy konstrukcji obiektów, przełoży się w przyszłości na niższe koszta eksploatacyjne oraz wysoką żywotność budynków, dzięki czemu nawet za kilkadziesiąt lat wciąż zachowają one swoją estetykę i „świeży” wygląd. Pomiędzy obiektami zaaranżowano tereny zielone oraz umiejscowiono plac zabaw. Na zewnątrz inwestycji znajdziemy również miejsca postojowe naziemne.

Wewnątrz dwóch budynków znajdziemy łącznie 82 lokale mieszkalne. Jedną z zalet inwestycji jest szeroki wybór dostępnych metraży oraz układów mieszkań, dzięki czemu wymarzone lokum znajdzie tutaj zarówno kilkuosobowa rodzina, jak i inwestor poszukujący pewnej i bezpiecznej lokaty kapitału finansowego, w postaci komfortowego, dwupokojowego mieszkania. Układ pomieszczeń został opracowany z uwzględnieniem funkcjonalności oraz wygody codziennego mieszkania. Mieszkania znajdujące się na wyższych kondygnacjach posiadają przestronne balkony, a te umiejscowione w części parterowej – słoneczne ogródki.

Realizatorem inwestycji jest firma BiaVita Development Sp. z o.o. Sp.k., deweloper kładący ogromny nacisk na jakość wykonania oferowanych nieruchomości, czego prezentowana inwestycja Villa Antoniuk jest doskonałym przykładem. Prace nad realizacją inwestycji Villa Antoniuk, zostały rozpoczęte w I kwartale 2020, a budynki zostały oddane do użytkowania w III kwartale 2021. Aktualnie, w inwestycji Villa Antoniuk dostępnych w sprzedaży jest 21 nowych mieszkań o powierzchni od 62 do 90 metrów kwadratowych, w cenie od 6 040 zł za metr kwadratowy. Są to:

  • 3 mieszkania dwupokojowe o powierzchni 62 m2
  • 17 mieszkań trzypokojowych o powierzchni od 68 do 79 m2
  • 1 mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 90 m2

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Villa Antoniuk znajduje się w Białymstoku, przy ulicy Generała Józefa Hallera 1, 3. Adres inwestycji oddalony jest o 3.8 km od centrum Białegostoku. Lokalizacja jest doskonale skomunikowana – szybki i wygodny dojazd samochodem do centrum miasta zapewnia doskonale rozwinięta infrastruktura drogowa, dzięki niej podróż ta zajmie około 10 minut. Do naszej dyspozycji pozostaje również dobrze rozbudowana sieć połączeń komunikacji miejskiej. Białystok obsługiwany jest przez prawie 50 nocnych i dziennych linii autobusowych, a najbliższy przystanek nazywa się „Generała Józefa Hallera/Kościół” i oddalony jest o zaledwie 60 km od inwestycji. Osoby planujące zakup mieszkania z rynku pierwotnego w Białymstoku, które cenią sobie kameralność przy jednoczesnej wygodzie przemieszczania, powinny wziąć pod uwagę nabycie nieruchomości w tej okolicy. Inwestycję otacza niska zabudowa mieszkaniowa oraz tereny zielone, warto również wspomnieć, że nie musimy opuszczać najbliższej okolicy celem dokonania zakupów czy dowiezienia dziecka do przedszkola. Najbliższe przedszkole oddalone jest o zaledwie 4 minuty drogi na piechotę od adresu inwestycji, a na infrastrukturę handlową okolicy składają się zarówno mniejsze sklepy osiedlowe jak i dyskonty.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²