Informacje są aktualne na dzień 8 marca 2024
Informacje dotyczące cen, dostępności mieszkań oraz szczegółów transakcji mogą się różnić w zależności od czasu. Aktualizacje mogą nie nadążać za tymi zmianami.
Prosimy o kontakt z działem sprzedaży dewelopera, aby uzyskać najświeższe informacje i szczegółową propozycję.
Zgłoś błąd
Obszar, na którym powstaje osiedle, nie jest gęsto zabudowane i daje duże możliwości zagospodarowania. Mieszkańcy Wiślanego Mokotowa zamieszkają w zupełnie nowym rejonie. Już dziś mają do dyspozycji nowe ulice, jak choćby wybudowane przez Spravię fragmenty ulic: Ananasowej, Bluszczańskiej, Pułku AK „Waligóra” czy Grupy AK „Krybar”. Będziemy budować kolejne – teraz właśnie wokół IV etapu. Oprócz jezdni powstają chodniki i latarnie. Tam, gdzie można, wytyczamy ścieżki rowerowe i miejsca postojowe.
Elewacje inwestycji prezentują się w odcieniach bieli, brązów i szarości. Mineralne płytki klinkierowe zdobią fasadę. Okna ozdobione zostały okleiną o strukturze drewna, część balkonów panelami żaluzyjnymi, a wszystkie deskami kompozytowymi. Niektóre mieszkania zostały zaopatrzone w antresole i tarasy do 30 m2 .
W dbałości o bezpieczeństwo i spokój mieszkańców inwestycja została zaopatrzona w takie rozwiązania jak:
W oddanych do użytku budynkach mieszka już wiele osób. Obecni lokatorzy chwalą sobie urządzenie osiedla: jakość małej architektury, zieleń czy wykończenie części wspólnych (np. holi klatek schodowych). Gdy tylko dopisuje pogoda, na placu zabaw zawsze „rozrabia” grupa maluchów. Są też tacy, którzy chętnie korzystają z siłowni plenerowej. Mieszkańcy podkreślają również wyjątkowo udaną rewitalizację terenu od ulicy Bluszczańskiej – tam została zakomponowana zieleń, ustawiono donice z roślinami, ławki i kosze.
Na terenie inwestycji dostępny jest parking podziemny dla mieszkańców oraz stojaki dla jednośladów wraz ze stacją naprawy rowerów.
Dziedzińce zaprojektowane zostały w taki sposób, by każdy odnalazł tam coś dla siebie. Różnorodne drzewa, krzewy, byliny i pnącza współgrają z alejkami, przy których ustawiono nowoczesne meble miejskie. Wśród tej naturalnej przestrzeni wybudowane zostały dwa drewniane place zabaw oraz siłownia plenerowa. Wszystko zwieńczone jest nocnymi iluminacjami.
Mokotów to jedna z ulubionych dzielnic warszawiaków, która od lat znajduje się w czołówce najchętniej wybieranych miejsc do życia. Bo to dzielnica z tradycjami, coraz ładniejsza i z roku na rok bardziej przyjazna. Wciąż się rozwija – powstają nowe kwartały miejskiej zabudowy, jak w okolicach ul. Bluszczańskiej. Ludzie chcą tu mieszkać, z powodu niewielkiej odległości od centrum, Łazienek czy terenów sportowych Agrykoli. Atutem miejsca są także tereny zielone nad Wisłą oraz park wokół Kopca Powstania Warszawskiego. Zarząd Zieleni m. st. Warszawy przeprowadził już konsultacje nt. planowanych zmian.
Łatwo i szybko można się stąd dostać do galerii na Sadybie. Z kolei bliskość Wisłostrady zapewnia dogodny dojazd w kierunku południowym i północnym. Wyjście na starówkę czy na pokaz fontann na Podzamczu nie będzie żadnym problemem.
Na terenie dzielnicy znajdują się stacje metra, wiele przystanków autobusowych i tramwajowych, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Komunikację międzymiastową i międzynarodową umożliwi lotnisko Choppina, znajdujące się jedynie 7 km od inwestycji oraz dworce kolejowe i autobusowe mieszczące się na terenie Warszawy.
Okolica została przystosowana również dla miłośników rowerów, poprzez mnogość ścieżek rowerowych.
Najbliższym dużym punktem handlowo-usługowym jest galeria Sadyba, do której można się dostać łatwo i szybko.
Zaledwie 10 min spacerem dzieli inwestycję od najbliższej szkoły podstawowej, a w odległości 20 min znaleźć ich można jeszcze więcej.
Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna:
od 22 936 za m²
IV Kwartał 2024
216 - 299 m²
2 - 7
od 15 700 za m²
III Kwartał 2024
46.19 - 118.17 m²
2 - 4
III Kwartał 2025
58.2 - 98.34 m²
2 - 3
od 15 758 za m²
IV Kwartał 2024
26.7 - 103.6 m²
1 - 4
II Kwartał 2024
45.15 - 114.17 m²
2 - 5
od 17 890 za m²
I Kwartał 2026
25.05 - 118.5 m²
1 - 5
IV Kwartał 2024
25.17 - 117.63 m²
1 - 4
I Kwartał 2024
25.1 - 143.20 m²
1 - 6
od 25 993 za m²
IV Kwartał 2023
118.37 - 156.77 m²
3 - 4