Informacje są aktualne na dzień 8 marca 2024
Informacje dotyczące cen, dostępności mieszkań oraz szczegółów transakcji mogą się różnić w zależności od czasu. Aktualizacje mogą nie nadążać za tymi zmianami.
Prosimy o kontakt z działem sprzedaży dewelopera, aby uzyskać najświeższe informacje i szczegółową propozycję.
Zgłoś błąd
Wiślany Mokotów to już marka sama w sobie.
Rejon, w którym wygodnie i bezpiecznie mieszka już kilka tysięcy osób. Za rogiem robią zakupy i odwiedzają fryzjera, umawiają się na pizzę lub na kawę, spacerują i korzystają z uroków terenów zielonych. W przeciwieństwie do Starego Mokotowa, okolica nie jest ciasno zabudowana. Dominują kameralne, zatopione w zieleni budynki.
Mieszkańcy „Wiślanego” mają do dyspozycji pełną infrastrukturę – nowe ulice, jak choćby wybudowane przez nas fragmenty ulic: Ananasowej, Bluszczańskiej, Pułku AK „Waligóra”, Grupy AK „Krybar”, AK „Jeleń”, Marii Cetysówny czy AK „Bałtyk”. Budujemy kolejne. Zawsze oprócz jezdni powstają chodniki i latarnie. Tam, gdzie można, wytyczamy ścieżki rowerowe, miejsca postojowe i urządzamy zieleń przyuliczną. Tak będzie i przy VII etapie – od strony VI etapu urządzimy ogólnodostępny ciąg pieszy, który udekorujemy zielenią (posadzimy drzewa, krzewy, trawy) i wyposażymy w ławki i kosze.
W inwestycji przewidziano:
Elewacje inwestycji prezentują się w odcieniach bieli, brązów i szarości. Mineralne płytki klinkierowe zdobią fasadę. Okna ozdobione zostały okleiną o strukturze drewna, część balkonów panelami żaluzyjnymi, a wszystkie deskami kompozytowymi. Niektóre mieszkania zostały zaopatrzone w antresole i tarasy do 30 m2 .
W oddanych do użytku budynkach mieszka już wiele osób. Obecni lokatorzy chwalą sobie urządzenie osiedla: jakość małej architektury, zieleń czy wykończenie części wspólnych (np. holi klatek schodowych). Gdy tylko dopisuje pogoda, na placu zabaw zawsze „rozrabia” grupa maluchów. Są też tacy, którzy chętnie korzystają z siłowni plenerowej. Mieszkańcy podkreślają również wyjątkowo udaną rewitalizację terenu od ulicy Bluszczańskiej – tam została zakomponowana zieleń, ustawiono donice z roślinami, ławki i kosze.
Mokotów to jedna z ulubionych dzielnic warszawiaków, która od lat znajduje się w czołówce najchętniej wybieranych miejsc do życia. Bo to dzielnica z tradycjami, coraz ładniejsza i z roku na rok bardziej przyjazna. Wciąż się rozwija – powstają nowe kwartały miejskiej zabudowy, jak w okolicach ul. Bluszczańskiej. Ludzie chcą tu mieszkać, z powodu niewielkiej odległości od centrum, Łazienek czy terenów sportowych Agrykoli. Atutem miejsca są także tereny zielone nad Wisłą oraz park wokół Kopca Powstania Warszawskiego. Zarząd Zieleni m. st. Warszawy przeprowadził już konsultacje nt. planowanych zmian.
Łatwo i szybko można się stąd dostać do galerii na Sadybie. Z kolei bliskość Wisłostrady zapewnia dogodny dojazd w kierunku południowym i północnym. Wyjście na starówkę czy na pokaz fontann na Podzamczu nie będzie żadnym problemem.
Na terenie dzielnicy znajdują się stacje metra, wiele przystanków autobusowych i tramwajowych, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Komunikację międzymiastową i międzynarodową umożliwi lotnisko Choppina, znajdujące się jedynie 7 km od inwestycji oraz dworce kolejowe i autobusowe mieszczące się na terenie Warszawy. W odległości ok. 160 metrów od inwestycji znajdują się najbliższy punk komunikacyjny – Małe Siekierki 04.
Szeroka oferta handlowo – usługowa w okolicy ułatwi codzienne wykonywanie obowiązków. Dobra lokalizacja sprawia, że sklepy, galerie handlowe czy restaurację są w zasięgu kilku minut jazdy samochodem. Najbliższym dużym punktem handlowo-usługowym jest galeria Sadyba.
W dzielnicy znajduje się wiele placówek edukacyjnych. Szkoły podstawowe, szkoły średnie, przedszkola to placówki czy szkoły wyższe z których będą mogli korzystać przyszli mieszkańcy inwestycji Wiślany Mokotów VII.
Dużym atutem inwestycji jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu studia urody, centra rehabilitacyjne, przychodnie i apteki. W odległości około 2 kilometrów znajduję się też Szpital Czerniakowski w Warszawie.
Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna na którą się składają teatry, kina, muzea i galerie sztuki.
od 22 936 za m²
IV Kwartał 2024
216 - 299 m²
2 - 7
od 15 700 za m²
III Kwartał 2024
46.19 - 118.17 m²
2 - 4
III Kwartał 2025
58.2 - 98.34 m²
2 - 3
od 15 758 za m²
IV Kwartał 2024
26.7 - 103.6 m²
1 - 4
II Kwartał 2024
45.15 - 114.17 m²
2 - 5
od 17 890 za m²
I Kwartał 2026
25.05 - 118.5 m²
1 - 5
IV Kwartał 2024
25.17 - 117.63 m²
1 - 4
I Kwartał 2024
25.1 - 143.20 m²
1 - 6
od 25 993 za m²
IV Kwartał 2023
118.37 - 156.77 m²
3 - 4