Nowe mieszkania Ciechanów

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Qubik

Qubik

Termin oddania:

Gotowe

Liczba mieszkań:

88

Liczba pokoi:

1 - 3

Powierzchnia:

27 - 64 m²

Apartamenty Andersa

od 6 200 za m²

Apartamenty Andersa

Termin oddania:

4 kw. 2023

Liczba mieszkań:

40

Liczba pokoi:

1 - 3

Powierzchnia:

33 - 53 m²

Mieszkania Wincentego

od 6 200 za m²

Mieszkania Wincentego

Termin oddania:

4 kw. 2022

Liczba mieszkań:

105

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

41 - 62 m²

Apartamenty Opinogórska

Apartamenty Opinogórska

Termin oddania:

IV kwartał 2024

Liczba mieszkań:

195

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

38 - 72 m²

Osiedle Klonove

od 6 072 za m²

Osiedle Klonove

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

78

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

35 - 84 m²

Osiedle Szwanke

od 4 800 za m²

Osiedle Szwanke

Termin oddania:

2 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

75

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

36 - 69 m²

OFERTY ARCHIWALNE

Harcerska 8

od 4 645 za m²

Oferta archiwalna

Harcerska 8

Termin oddania:

2 kwartał 2022 roku

Liczba mieszkań:

72

Liczba pokoi:

2 - 3

Powierzchnia:

39.71 - 83.19 m²

Osiedle Perłowe
Oferta archiwalna

Osiedle Perłowe

Termin oddania:

gotowe

Liczba mieszkań:

184

Liczba pokoi:

87 - 99

Powierzchnia:

4 - 5 m²

Marzysz o posiadaniu własnego mieszkania? A może podjąłeś już ku temu odpowiednie kroki? Jeśli tak, to z pewnością wiesz już, że nie jest to decyzja, którą można podjąć ot tak. O czym więc warto pamiętać jeszcze przed zakupem nieruchomości? Na co zwrócić uwagę? Sprawdź!

Nowe mieszkania w Ciechanowie – sprawdź przekrój dostępnych ofert

W ostatnim czasie na rynku pojawia się coraz więcej nowych, zachęcających zarówno pod względem wizualnym, jak i finansowym inwestycji. Jeżeli przeglądałeś już nowe anmieszkania na sprzedaż – na przykład w Ciechanowie – zauważyłeś pewnie, że wybór jest bardzo szeroki.

Mieszkania deweloperskie powstają w różnych metrażach i rozkładach. Jedne składają się z kilku pokoi, inne budowane są w stylu studio, w jeszcze innych łączy się salony z aneksami kuchennymi. Do wyboru są także nieruchomości z balkonem, tarasem, a dla osób, które ich nie potrzebują – także i bez. Część z nich posiada również własny parking – do Ciebie należy decyzja, czy postanowisz wykupić na nim miejsce parkingowe, czy jednak całkowicie z niego zrezygnujesz.

Dzięki zróżnicowaniu ofert nietrudno dostosować je zarówno do osób lubiących mieszkać na zamkniętym osiedlu, ceniących sobie swobodę i intymność, jak również do tych, którzy preferują więcej otwartej przestrzeni. Podobnie sytuacja ma się w przypadku zastosowania dostępnych mieszkań. Dlatego też niezależnie od tego, czy masz rodzinę i dzieci, mieszkasz sam, czy planujesz kupić nowe mieszkanie jedynie pod wynajem – możesz być pewien, że na pewno je znajdziesz.

Ważnym atutem rynku pierwotnego, tu zwłaszcza w Ciechanowie, są też kwestie finansowe. Decydując się na zakup nieruchomości od dewelopera na wczesnym etapie budowy, możesz liczyć na niższą cenę oraz lepszą – a na pewno szerszą – ofertę wolnych mieszkań. Wówczas znalezienie takiego, które idealnie wpasuje się w Twój budżet i oczekiwania, będzie dużo łatwiejsze.

Zapoznaj się z ofertą danego dewelopera

Zapotrzebowanie na mieszkania od dewelopera w Ciechanowie ciągle rośnie. Na szczęście – jak już wspominaliśmy – na rynku jest też dostępnych coraz więcej nowych ofert. Jak zatem wybrać najlepszą? Na co zwrócić uwagę? Aż w końcu – skąd mieć pewność, że firma deweloperska, z której usług chciałbyś skorzystać, jest rzetelna i godna zaufania?

Jeśli już podjąłeś decyzję o kupnie nowego mieszkania w Ciechanowie i znalazłeś wymarzone, powinieneś przystąpić do weryfikacji danej firmy deweloperskiej. Oczywiście pierwszym krokiem będzie tu znalezienie na jego temat najpotrzebniejszych informacji i przejrzenie wcześniejszych realizacji, np. na stronie internetowej lub w mediach społecznościowych. Mowa tu o pełnej nazwie przedsiębiorstwa, dokładnej siedzibie czy numerze NIP.

Zapoznając się z ofertą wybranego dewelopera, będziesz mieć również pogląd na to, czy inne całkowicie się wyprzedały. Tym sposobem dowiesz się, czy firma jest lubiana i polecana, czy może wprost przeciwnie – że coś jest z nią nie tak. W drugim przypadku z pewnością lepiej będzie dłużej się zastanowić i przeprowadzić dokładniejszy research – np. przeglądając opinie czy pytając o nie mieszkańców danego osiedla.

Istotną kwestią podczas podejmowania decyzji o kupnie nieruchomości będzie też zapoznanie się z prospektem informacyjnym nowej inwestycji – częścią ogólną i indywidualną.

W części ogólnej znajdziesz między innymi:

W części indywidualnej z kolei sprawdzisz przede wszystkim:

Warto też zbadać, czy dany deweloper widnieje w Księdze Wieczystej jako faktyczny właściciel gruntu. Jeśli tak, to będziesz mieć pewność, że nowe inwestycje zostaną na nim wybudowane.

Nie zapomnij też o zapoznaniu się ze wzorem umowy deweloperskiej – by jak najwcześniej wyłapać wszelkie niekorzystne zapisy i uniknąć późniejszych nieprzyjemności.

Określ swoje potrzeby

Niestety dość często zdarzają się sytuacje, kiedy nowe mieszkania okazują się nietrafionym zakupem lub po prostu takim, który nie spełnia naszych oczekiwań. Aby nie przytrafiło się to również Tobie, dokładnie przemyśl kupno konkretnej nieruchomości.

  1. Przeglądając inwestycje dostępne w Ciechanowie, zwróć uwagę na lokalizację, w jakiej chciałbyś zamieszkać. Sprawdź najbliższą okolicę mieszkania – zobacz, co znajduje się w jego pobliżu (sklepy, salony, restauracje), jak wygląda połączenie komunikacyjne; upewnij się, że nie dochodzi hałas z ulicy. Jeśli masz dzieci, rozejrzyj się za najbliższymi placówkami szkolnymi, przedszkolami czy placami zabaw.
  2. Określ rozkład i metraż mieszkania, które będą dla Ciebie odpowiednie. Zweryfikuj je zgodnie ze swoimi potrzebami i planami na przyszłość. Planujesz ślub lub powiększenie rodziny? A może po prostu chcesz mieć psa? Dokładnie przemyśl więc piętro, stan windy i układ mieszkania.
  3. Weź pod uwagę potrzebę posiadania balkonu/tarasu, komórki lokatorskiej czy osobnego miejsca parkingowego. W wielu przypadkach generuje to dodatkowe koszty, które będziesz musiał uwzględnić w swoim budżecie.

Wiesz już, czego potrzebujesz? Sprawdź aktualne oferty nowych mieszkań w Ciechanowie!

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt