Nowe mieszkania Przasnysz

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Osiedle Botaników

Osiedle Botaników

Termin oddania:

2022

Liczba mieszkań:

180

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.45 - 71.98 m²

Osiedle Poziomkowa

od 5 400 za m²

Osiedle Poziomkowa

Termin oddania:

1 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

192

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

27.9 - 67.61 m²

OFERTY ARCHIWALNE

Osiedle Poetów

od 4 064 za m²

Oferta archiwalna

Osiedle Poetów

Termin oddania:

4 kwartał 2021 roku

Liczba mieszkań:

99

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

37.18 - 80.29 m²

Nowe mieszkania w Przasnyszu – Rynek pierwotny

Decydując się na rynek pierwotny w Przasnyszu, można liczyć na wiele korzyści. Między innymi na wczesnym etapie realizacji inwestycji wybór mieszkań jest bardzo duży. Można więc spokojnie przeglądać wszystkie nowe mieszkania i wybrać te najbardziej odpowiadające własnym gustom. Dodatkowo deweloperzy skłonni są do oferowania nieco niższych cen. Dlatego, jeśli można poczekać na wybudowanie przyszłego mieszkania w Przasnyszu, to warto skorzystać z możliwości, jakie daje rynek pierwotny.

Zapotrzebowanie na mieszkania deweloperskie stale wzrasta. Powoduje to, że deweloperzy chętnie podejmują się kolejnych inwestycji, a z kolei przyszli nabywcy mają duży wybór mieszkań. Z pewnością każdy znajdzie tutaj odpowiednie nowe mieszkanie. Zastanawiasz się nad tym, jak wybrać mieszkanie? Nie wiesz, na co zwrócić uwagę przeglądając oferty nieruchomości? Zapoznaj się z tym artykułem, aby dowiedzieć się, jak dokonać właściwego wyboru mieszkania od dewelopera w Przasnyszu.

Nowe mieszkania w Przasnyszu – wybór dobrego dewelopera

Inwestycje deweloperskie w Przasnyszu zachęcają niskimi cenami, eleganckim wykończeniem budynku oraz idealną lokalizacją. Nietrudno tutaj o dokonanie pochopnego oraz nietrafionego wyboru. Niektóre mieszkania od dewelopera mogą okazać się bardzo złym zakupem. Dlatego warto przeanalizować wszystkie najważniejsze kwestie dotyczące właściwego wyboru mieszkania w Przasnyszu. Zacząć należy od odwiedzenia placu budowy swojego przyszłego mieszkania i zapoznania się z etapem realizacji budowy, jej dokładną lokalizacją i najbliższym otoczeniem. Następnie polecane jest również udanie się na wcześniejsze inwestycje deweloperskie potencjalnego dewelopera, aby uzyskać informacje od mieszkańców istniejących już osiedli. Wszystko po to, aby sprawdzić, czy deweloper wywiązuje się ze swoich obietnic oraz zapisów w umowie.

Ważną sprawą są również dokumenty. Nie można zapomnieć o zapoznaniu się z prospektem informacyjnym inwestycji. Składa się on z dwóch części: ogólnej i indywidualnej. Część ogólna zawiera: wszystkie dane dewelopera włącznie z jego sytuacją finansową, informacje z księgi wieczystej, pozwolenie na budowę, wykaz jego wcześniejszych inwestycji, tabelkę z terminami i harmonogramem, stan infrastrukturalny – jest to opis inwestycji, które są planowane w promieniu 1 kilometra od budowanego osiedla, informacje o tym, kto finansuje daną inwestycję. W części indywidualnej znajdują się między innymi dokładne parametry i opisy lokali, liczba kondygnacji, ceny mieszkań, doprowadzone media, standardy wykończenia oraz charakterystyka rozkładu pomieszczeń. Warto również pamiętać, żeby przed podpisaniem umowy deweloperskiej, najpierw zapoznać się z jej wzorem. Dzięki czemu można uniknąć przyszłych nieporozumień, które mogą wyniknąć z niezrozumienia podpisanej umowy.

Mieszkanie deweloperskie w Przasnyszu – kredyt hipoteczny

Nowe inwestycje w Przasnyszu często wiążą się z wysokimi cenami. Dlatego dla większości ludzi pierwszym krokiem przy zakupie mieszkania jest wzięcie kredytu hipotecznego. Przed jego zaciągnięciem warto najpierw sprawdzić zdolność kredytową. Można to zrobić w łatwy i szybki sposób za pomocą dostępnych w internecie kalkulatorów zdolności kredytowej. Znajomość swojej zdolności kredytowej jest bardzo istotna. Dzięki niej można skupić się jedynie na nieruchomościach, które mieszczą się w określonym budżecie. Wpłynie to na zawężenie zakresu przeglądanych ofert. Co z pewnością ułatwi dokonanie właściwego oraz przemyślanego wyboru.

Nowe mieszkanie w Przasnyszu a znajomość własnych potrzeb

Mieszkania na sprzedaż w Przasnyszu często wybierane są zbyt pochopnie. Po jakimś czasie okazuje się, że nowe inwestycje wcale nie były aż tak bardzo atrakcyjne. Uciążliwy hałas z ulicy, słabe połączenia komunikacji miejskiej, zły rozkład pokoi – to tylko niektóre napotkane problemy. Aby tego uniknąć, należy już na samym początku drogi do zakupu mieszkania, zastanowić się, jakie ma się wymagania od przyszłej nieruchomości. Znając swoje wszystkie potrzeby, zdecydowanie łatwiej będzie przeglądać mieszkania na sprzedaż. Na początku powinno się określić jaki rozkład mieszkania będzie najodpowiedniejszy.

Warto przemyśleć czy na pewno potrzebne będzie miejsce parkingowe, duży balkon czy nawet komórka lokatorska. Wybierając nowe mieszkanie, nie można również zapomnieć o dokładnym zapoznaniu się z jego lokalizacją. Trzeba zwrócić uwagę na to, co znajduje się w najbliższej okolicy przyszłego mieszkania w Przasnyszu. Polecane jest zapoznanie się komunikacją miejską, aby uniknąć długich powrotów. Podobnie ze sklepami. Należy sprawdzić jakie sklepy są w okolicy i czy będą wystarczające. Można też poszukać informacji na temat tego, czy są planowane jakieś nowe inwestycje, które za kilka lat zamienią plac zieleni w kolejny blok. Powinno się pamiętać, że w wybranym mieszkaniu będzie się przebywać przez długie lata. Dlatego powinno ono odpowiadać wszystkim najważniejszym potrzebom jego domowników.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt