Dream Home Sp. z o.o.

Deweloper Dream Home Sp. z o.o. nie posiada żadnych aktywnych ofert

Opis Dewelopera Dream Home Sp. z o.o.

Dream Home Sp. z o.o. to deweloper z Piaseczna, który zajmuje się profesjonalnym doradztwem na każdym etapie realizacji inwestycji. Doświadczeni pracownicy oferują pomoc już na etapie zakupu, sprzedaży bądź wynajmu nieruchomości, przechodząc przez przygotowanie mieszkań pod wyżej wymienione czynności, kończąc na zaaranżowaniu wnętrza. Biurze nieruchomości przyświecają takie cele jak dążenie do profesjonalizmu, kreatywności oraz ciągły rozwój. Dzięki temu, zespół zasilają tylko najbardziej doświadczeni i wykwalifikowani fachowcy, gotowi pomóc klientowi w tak ważnej dla niego chwili, jaką jest np. zakup mieszkania.

W zakres kompetencji przedsiębiorstwa wchodzi doradztwo w zakresie wyszukiwania, sprzedaży, bądź też wynajmu lokalu. Doświadczona kadra wie jak sprawnie znaleźć idealne miejsce do życia, które dopasowane jest do potrzeb i gustów klienta. Doradcy pomogą także jak najszybciej wystawić mieszkanie na sprzedaż i stworzyć przy tym atrakcyjną ofertę. W zakres działań fachowców wchodzi m.in. stworzenie zdjęć, opisów oraz wizualizacji nieruchomości oraz jej terenów. Pracownicy firmy zapewniają także obsługę zainteresowanym. Przeprowadzają z nimi spotkania i zajmują się niezbędnymi formalnościami. Dzięki skorzystaniu z usług Dream House klienci nie muszą martwić się o wszelkie dokumentacje i przygotowania związane z zakupem, czy sprzedażą lokalu. Zespół dewelopera pomaga zaoszczędzić klientom zbędnego stresu i wszelkie czynności załatwia za niego.

Zainteresowani mogą także skorzystać z usług profesjonalnego doradcy finansowego. Pomaga on znaleźć najkorzystniejsza oferte kredytu hipotecznego. Oferty dostosowywane są do możliwości klienta oraz jego prywatnych preferencji. Pracownicy załatwiają także wszelkie formalności związane z procesem kredytowania, prowadzą negocjacje, a rzeczoznawca majątkowy pomaga wycenić nieruchomość. W zakres kompetencji specjalistów do spraw finansowych wchodzą także działania niezbędne przy przekazaniu mieszkania do użytku.

Kompleksowa obsługa Dream House zapewnia także Home Staging. Klientom oferowane jest wsparcie i pełen serwis niezbędny przy przygotowaniu lokalu  do wynajmu lub sprzedaży. Dzięki kreatywności oraz niewielkiemu nakładowi pieniędzy, nieruchomości sprzedawane są w szybkim tempie z atrakcyjnym zyskiem. Pracownicy zadbają o najmniejszy  szczegół lokalu i zagwarantują, że stanie się on interesujący dla innych klientów. Profesjonalna obsługa dopilnuje każdego detalu oraz weźmie pod uwagę wszystkie oczekiwania i sugestie klientów.

Dream House oferuje także usługi doświadczonych architektów, którzy zajmują się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Zainteresowani tą usługą mają pewność, że nieruchomość będzie oryginalna i dostosowana do indywidualnych gustów. Kreatywność oraz wyczucie stylu owocuje nietuzinkowymi i nowoczesnymi przestrzeniami.

Biuro nieruchomości zachęca klientów do skorzystania z usług budowlano-remontowych oraz pomocy architektów krajobrazu. Dzięki nim teren wokół inwestycji będzie atrakcyjny i zaaranżowany zgodnie z gustami klientów. Firma zapewnia również pomoc podczas kreowania projektów domów.

  * Pole wymagane

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  731179262
  Adres:
  ul. Jana Pawła II 37A
  Strona www:
  http://www.dream-home.com.pl/