Drs Development Sp. z o.o.

Aktualne inwestycje dewelopera Drs Development Sp. z o.o. - 1 obiekt

Osiedle Świętojańska

Osiedle Świętojańska

 • Cena: od 8 529 za m²
 • Termin oddania: gotowe
 • Miasto: Piaseczno

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera Drs Development Sp. z o.o.

  Drs Development Sp. z o.o. to coś więcej niż kolejny deweloper realizujący inwestycje na rynku mieszkaniowym. To firma oferująca pewność – pewność, że Twoje mieszkanie zostanie zrealizowane w zgodzie z ustalonym projektem. Pewność, że mieszkanie, w którym mieszkasz, zostało wykonane przez doświadczonych pracowników budowlanych, przy wykorzystaniu wysokiej klasy materiałów. Pewność, że klucze do zakupionej inwestycji otrzymasz najpóźniej, zgodnie z ustalonym w umowie terminem. Pewność, że kwestia realizacji marzenia o posiadaniu własnego mieszkania, spoczywa w dobrych rękach!

  Drs Development działa na Mazowieckim rynku mieszkaniowym – realizowane przez nią inwestycje znajdziemy przede wszystkim na terenie aglomeracji warszawskiej. Założycielami firmy są przedsiębiorcy, którzy od lat aktywnie działają przy realizacji projektów deweloperskich. Ta wieloletnia obecność na rynku, pozwoliła im dogłębnie poznać potrzeby współczesnego Klienta – jedną z głównych jest właśnie pewność. Decyzja o zakupie pierwszego własnego mieszkania, jest jedną z najważniejszych decyzji, jakie podejmujemy w dorosłym życiu. Dlatego tak ważne jest, aby realizację naszego planu złożyć w dobrych, pewnych rękach. Drs Development udowadnia jakość oferowanych inwestycji wraz z każdą udaną realizacją – firma cieszy się bardzo dobrą opinią, obecnie wymieniana jest jako czołowy deweloper w Piasecznie i na swoje dobre imię pracowała przez lata.

  Drs Development ceni sobie zdobyte zaufanie i realizuje kolejne inwestycje na przysłowiowe 101%, co z kolei spotyka się z aprobatą inwestorów, którzy chętnie lokują swoje środki w oferowanych przez firmę nieruchomościach. Pewność rodzi zaufanie – zaufanie natomiast, pełni rolę wiatru dmuchającego w żagle tej firmy deweloperskiej i kierującego ją na kurs stałego rozwoju. Firma sumiennie realizuje swoją strategię działania, darząc swoich Klientów pewnością oraz zaskarbiając sobie ich zaufanie. Ta konsekwencja pozwoliła jej na zbudowanie pewnego zaplecza finansowego, które obecnie pozwala jej na stabilny rozwój i podejmowanie się coraz ambitniejszych inwestycji.

  Oferowane przez Drs Development inwestycje, zawsze wykonane są na bazie wysokiej jakości materiałów budowlanych. Firma zatrudnia wysoce wykwalifikowaną kadrę robotniczą, która realizuje każdy projekt z dbałością o najdrobniejsze detale. Same obiekty, doskonale wpisują się w otaczający je krajobraz – przy opracowywaniu ich projektów konstrukcyjnych, firma współpracuje z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, czego efektem są nowoczesne i przemyślane bryły budynków. Na uwagę zasługują również dobrze zagospodarowane strefy wspólne na oferowanych osiedlach – znajdziemy na nich liczne strefy relaksu, place zabaw lub tereny zielone – wszystko w trosce o wygodę i komfort przyszłych mieszkańców.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  519494424
  Adres:
  ul. Świętojańska 5 pok. 14 - I piętro
  Strona www:
  https://drsdevelopment.pl/