JDM Deweloper Sp. z o.o.

Deweloper JDM Deweloper Sp. z o.o. nie posiada żadnych aktywnych ofert

Opis Dewelopera JDM Deweloper Sp. z o.o.

JDM Deweloper Sp. z o.o. jest urzeczywistnieniem jednego z największych pragnień każdego człowieka –  marzenia o własnym domu. Wszyscy marzą o bezpiecznym i komfortowym życiu, więc firma podejmuje wszelkie starania, aby je zrealizować, dlatego zajmuje się tworzeniem mieszkań, które będą te potrzeby zaspokajały, a nawet będą je przekraczały. Firma wyprzedza potrzeby swoich klientów, a osiąga to dzięki temu, że do każdego z nich podchodzi w sposób indywidualny, tak aby osoba korzystająca z usług była jak w największej mierze zadowolona. Deweloper w Józefosławiu ma swoją siedzibę.

Spółka dąży do tego, aby oferowane klientom technologie były przyjazne dla ludzi i środowiska. Każda z dokonywanych inwestycji jest przeprowadzana w profesjonalny sposób. Dzięki posiadanej wiedzy
i umiejętnościom firma jest w stanie dać klientom to, czego oni oczekują.

Doświadczony zespół składających się z inżynierów, menedżerów i specjalistów sprawnie zarządza całym procesem inwestycyjnym. Starannie wypracowane standardy są w stanie zagwarantować wysoką jakość inwestycji, ale również profesjonalną opiekę w zakresie całego procesu zakupowego. Zapewnia to klientom całkowite poczucie bezpieczeństwa. Spółka ma także do zaoferowania ciągłe merytoryczne wsparcie.

JDM Deweloper to firma odpowiedzialna społecznie. W 2017 roku wstąpiła ona do szanowanego Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Każda z firm, która należy do tego stowarzyszenia, stosuje opracowane wraz z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumenta zasady Kodeksu Dobrych Praktyk w relacjach pomiędzy klientem a deweloperem. Architekci spółki dbają ponadto o to, aby wznoszone przez nią budynki były zgodne z najnowszymi trendami budowlanymi, będąc przy tym samym najbardziej, jak to jest możliwe funkcjonalne.

Przedsiębiorstwo może się też poszczycić nagrodami. Jedną z nich jest zajęcie II miejsca w regatach o puchar VI edycji „Regaty Deweloperów” w Giżycku. Firma była też mecenasem XV edycji Południowych Targów, a w 2019 została certyfikowanym partnerem portalu nieruchomosci-online.pl

JDM Deweloper regularnie sprawdza poziom zadowolenia swoich klientów. Ma to na celu wypracowanie rozwiązań, które w przyszłości będą jeszcze lepsze i pomogą wypracować ponadprzeciętne wyniki dla obydwu stron. Usprawniając wszelkie procesy i procedury mające miejsce w firmie, każdy z klientów, ma pewność, że inwestycja, którą powierzył deweloperowi, będzie przeprowadzona w profesjonalny sposób i nie będzie musiał się on martwić o powodzenie swojej transakcji. Firma wkłada w swoją pracę całe swoje serce, dlatego klienci mogą na nią liczyć, mogą mieć zaufanie, że wszelkie niepożądane przeszkody pojawiające się na drodze, zostaną błyskawicznie zażegnane. Wszystko to dla dobra każdego z klientów, które dla firmy jest najważniejsze i stanowi największe źródło inspiracji do dalszego działania.

  * Pole wymagane

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  503503421
  Adres:
  ul. Puławska 45/1
  Strona www:
  https://jdmdeweloper.pl/