Trimeko Sp. z o.o.

Aktualne inwestycje dewelopera Trimeko Sp. z o.o. - 1 obiekt

Stacja Dom etap III

Stacja Dom etap III

 • Cena: brak
 • Termin oddania: 2 kwartał 2021 roku
 • Miasto: Nowe mieszkania Piaseczno

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera Trimeko Sp. z o.o.

  Trimeko Development to deweloper z Piaseczna działający na rynku nieruchomości od 20 lat. Realizuje projekty mieszkaniowe w oparciu o najwyższe standardy budownictwa. Większość inwestycji wykonywanych jest ze środków własnych przedsiębiorstwa, co gwarantuje klientom poczucie bezpieczeństwa i solidności wykonania.

  Trimeko, jako nowoczesna firma zapewnia kompleksową obsługę klientów. Doświadczeni pracownicy wspomagają mieszkańców na każdym etapie realizacji inwestycji. Nadzór prowadzony jest już od chwili przekazania terenu do budowy, a kończy się na przekazaniu lokalu do użytku. Roboty budowlane przeprowadzane ze przy współpracy z cenionymi podwykonawcami. Deweloper oferuje mieszkańcom usługi tylko najlepszych profesjonalistów, którzy nabywali praktycznego doświadczenia w zarządzaniu nieruchomościami oraz przedsiębiorstwami budowlanymi i inżynieryjnymi. Dzięki takim działaniom, firma nie boi się podejmować realizacji trudnych projektów. Rzetelność wykonywanej pracy, terminowość oraz zaangażowanie przekłada się na grono usatysfakcjonowanych klientów.

  Tworzone przez firmę nieruchomości wyróżniają się kameralnymi budynkami z licznymi udogodnieniami, takimi jak garaże podziemne, windy, czy komórki lokatorskie. Osiedla projektowane są z myślą wygodzie i funkcjonalności użytkowania. Budynki stawiane są więc w atrakcyjnej lokalizacji i z najwyższym standardem architektonicznym. Ponadto, dla osób, które cenią sobie kontakt z naturą, deweloper przygotowuje obiekty znajdujące się blisko terenów zielonych. Każda inwestycja jest oryginalną, nowoczesną architekturą. Minimalizm z innowacyjnymi elementami przyciąga wzrok i zachęca do zapoznania się z ofertą. To, co z pewnością wyróżnia obiekty oferowane przez przedsiębiorstwo to zastosowanie najwyższej jakości materiałów oraz przemyślanych przestrzeni i części wspólnych. Dostosowana do potrzeb współczesnego człowieka inwestycja, zachęca zarówno do integracji z lokalną społecznością, jak i wypoczynku oraz relaksu w ciszy i spokoju. Firma zadbała także o ekologiczne rozwiązania. Osiedla są zero emisyjne, a w okolicy nieruchomości znajduje się jedna z najnowocześniejszych kotłowni gazowych. Mieszkańcom zapewniany jest także najwyższy standard bezpieczeństwa. Mieszkania położone są w bezpiecznej okolicy, a każde mieszkanie posiada nowoczesne domofony.

  Aby zapewnić jak najlepszą obsługę klientom, przedsiębiorstwo nawiązało współpracę z profesjonalistami z zakresu finansowania. Zainteresowani mogą skorzystać z pomocy przy wyborze najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego. Specjaliści dostosowują ją do możliwości finansowych przyszłych mieszkańców, uzyskają sprawne finansowanie. Pracownicy zajmą się  także niezbędną dokumentacją, a wszystko to oferowane jest klientom bezpłatnie.

  W portfolio firmy znajduje się szereg wysokojakościowych inwestycji, które powstawały na przestrzeni lat działalności marki. Zalicza się do nich m.in. osiedlę Wiila Nowa w Piasecznie, bloki mieszkalne i apartamenty w Warszawie, czy domki szeregowe w Bemowie. Trimeko brało także udział w budowie i przebudowie budynków przemysłowo-usługowych w największych miastach w kraju.

   

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  574184362
  Adres:
  ul. Mleczarska 9A
  Strona www:
  https://stacjadom.pl/o-inwestycji/#developer