Deweloperzy Śrem

Tisz Invest

Tisz Invest

Śrem – perła Wielkopolski

Śrem to malowniczo położone historyczne miasto. Jedno z najstarszych w Polsce, usytuowane w kolanie Warty w Kotlinie Śremskiej. Jest miejscowym ośrodkiem usługowo-przemysłowym, a także popularnym kierunkiem wśród turystów odwiedzających Wielkopolskę. Jest to miasto o stabilnych podstawach gospodarczych, liczba mieszkańców gminy stabilnie rośnie od wielu lat. Rozwija się w sposób zrównoważony, głównie w oparciu o sektor usług. Zlokalizowany jest tu także przemysł, zarówno ten większego kalibru, jak i mnóstwo średnich i mniejszych zakładów, w tym rodzinnych produkujących nie tylko na potrzeby rynku lokalnego. Rynek pierwotny nieruchomości również ma swój udział w rozwoju miasta. Buduje się tu naprawdę dużo, a przede wszystkim z gustem i nowocześnie.

Lider na rynku

Gdy przyjrzymy się statystykom, okazuje się, że Śrem wiedzie prym na miejscowym rynku nieruchomości. Pod względem ilości oddanych do użytku nowych mieszkań wyprzeda nie tylko średnią dla województwa wielkopolskiego, ale także dla całej Polski. Dodatkowo w Śremie mamy do czynienia z dość niskim współczynnikiem ilości metrów kwadratowych na mieszkańca. To oznacza, że jest jeszcze duży potencjał na miejscowym rynku pierwotnym. Chętnych na nowe mieszkania w Śremie jeszcze długo nie zabraknie, co na pewno tłumaczy tak duże zainteresowanie deweloperów tym miastem. Nowe inwestycje, które powstają w tym urokliwym mieście, cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Wynika to nie tylko ze statystyk przywołanych powyżej. Ma na to wpływ charakter samego miejsca. Wystarczy przejść się bulwarami o zachodzie Słońca, aby zrozumieć, dlaczego to właśnie Śrem, jest liderem na miejscowym rynku nieruchomości.

Gdzie szukać okazji

Deweloperzy Śrem traktują bardzo poważnie pomimo jego stosunkowo niewielkich rozmiarów. Powodem takiej sytuacji jest potencjał tego rynku. Popyt jest duży, a inwestorzy, nie tylko lokalni, nie chcą przegapić takiej okazji. W 2020 roku oddano do użytku prawie 300 mieszkań. Rynek pierwotny nieruchomości jest różnorodny i każdy szukający swojego nowego m w tym mieście znajdzie coś dla siebie. Powstają mini osiedla, pojedyncze bloki czy domy jednorodzinne, w każdym wariancie zabudowy: wolnostojące, bliźniaki czy szeregowce. Nie brakuje inwestycji o podwyższonym standardzie. Apartamenty z widokiem na Wartę o pięknej architekturze, komfortowe i zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami.

Nowe budynki powstające w Śremie, w jego bardziej zurbanizowanej części to najczęściej wielopiętrowe bloki, wykonane z wysokiej jakości materiałów, gdzie mieszkańcy znajdą wszystko, co sprawia, że żyje się bezpiecznie i wygodnie. Dbałość o odpowiednią ilość terenów zielonych, podziemne parkingi, naziemne miejsca postojowe, również dla gości. Cichobieżne windy, szerokie korytarze, przestronne klatki schodowe. Bloki powstające w tych okolicach nie odbiegają jakością i standardem wykonania od inwestycji realizowanych w dużo większych ośrodkach miejskich. Dobrze zorganizowana infrastruktura osiedli to kolejny element, o którym nie zapomnieli deweloperzy. Place zabaw, lokale o przeznaczeniu handlowo-usługowym na parterach budynków, to wszystko sprawia, że mieszka się tu komfortowo i na odpowiednim poziomie.

Im dalej od centrum miasta, tym częściej spotkamy zabudowę o mniejszej ilości kondygnacji, luźniejszą, ale nadal o wysokiej jakości wykonania. Nowoczesna architektura, odpowiednio dobrana kolorystyka, dbałość o szczegół, tak się dzisiaj buduje w Śremie. Deweloperzy starannie dobierają grunty pod zabudowę, dbając o odpowiednią lokalizację nowo powstających budynków. Dobra komunikacja z miastem, bliskość szkół, przedszkoli czy przychodni, sprawiają, że wszędzie dotrzemy na czas.

Na przedmieściach przeważa zabudowa parterowa, tu także inwestorzy zaznaczyli swoja obecność. Domy powstające w ramach większych projektów charakteryzują się nowoczesnym wyglądem, wysokim poziomem wykonania oraz dbałością o komfort nowych mieszkańców.

Śrem oferuje pełne spektrum rynku nieruchomości, są propozycje dla klientów o zasobniejszym portfelu, apartamenty z pięknymi widokami, lokale w blokach, domy jednorodzinne. Szeroki wachlarz metraży. Każdy zainteresowany kupnem, znajdzie tu coś dla siebie. Niezależnie od tego, na co się zdecydujemy, jednego możemy być pewni, Śrem to miasto, w którym szybko poczujemy się jak w domu.

Dlaczego Śrem?

Każdy lokalny deweloper Śrem traktuje jako wizytówkę swoich możliwości. Konkurencja sprawia, że realizowane inwestycje prezentują naprawdę wysoki poziom. Firmy o ogólnokrajowym zasięgu obecne w tym pięknym mieście nie zdołały zdominować rynku. Największym wygranym takiego stanu rzeczy jest oczywiście klient. Miejscowa oferta mieszkań i domów z rynku pierwotnego wyróżnia się bardzo pozytywnie na tle innych miast tej wielkości. Wystarczy spojrzeć na realizowane inwestycje, zdjęcia czy wizualizacje spokojnie można by podpisać dowolnym miastem z pierwszej 10 miast w Polsce i nikt by się nie zorientował. Śrem nie ma kompleksów i nie zamierza oglądać się na innych. Potencjał, jaki tkwi w miejscowym rynku nieruchomości, nie został jeszcze w pełni wykorzystany, widać to chociażby po liczbie planowanych inwestycji. Perspektywy, jakie malują się przed miastem, z pewnością będą magnesem dla kolejnych inwestorów.

Najlepszą reklamę Śremia jest sam Śrem. Piękne miasto, pełne zabytków, o długiej i bogatej historii. Pełna oferta kulturalna, urokliwe knajpki, miejsca do spędzaniu czasu z rodziną lub tylko we dwoje. Miejsce niezapomnianych wrażeń. Każdy, kto wacha się czy kupić mieszkanie właśnie tu, powinien odwiedzić je w letni wieczór, przejść się promenadą, zjeść w lokalnej restauracji, spędzić trochę czasu na miejskiej plaży, a będzie już wiedział, że myśląc o zamieszkaniu w tej okolicy, nie ma potrzeby dłużej szukać.

Patrząc całościowo na ofertę rynku pierwotnego nieruchomości w Śremie, na pewno zauważymy, że jest to miasto wyróżniające się na mapie województwa wielkopolskiego. Idealna lokalizacja, stabilna gospodarka gminy oparta na solidnych podstawach. Walory turystyczne, piękna historia i urok tego miejsca sprawiają, że mieszkania schodzą na pniu. Jest to też zasługa deweloperów realizujących inwestycje na tym terenie. Ciekawa i nowoczesna architektura, parki, place zabaw. Wysoka jakość użytych materiałów, projekty dopracowane do ostatniego szczegółu. Wszelkie możliwe udogodnienia poprawiające wygodę i bezpieczeństwo. Buduje się dużo, ładnie i komfortowo. Mało tego budować się będzie jeszcze więcej. Miasto stale się rozwija, przybywa mieszkańców, a deweloperzy starają się przyciągać do siebie klientów, oferując mieszkania, w których po prostu dobrze się mieszka. Śrem ma długą historię, czasami trudną, natomiast przyszłość wydaje się malować w wyjątkowo jasnych barwach.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt