Deweloperzy Raszyn

Ferryman Development Sp. z o.o.

Ferryman Development Sp. z o.o.

Yuva Development

Yuva Development

City Homes Sp.z.o.o. Sp. k.

City Homes Sp.z.o.o. Sp. k.

Raszyn – piękne przedmieścia

Raszyn to przedmieścia Warszawy. Miejscowość o liczbie mieszkańców przekraczającej 7000 tysięcy mieszkańców, co czyni ją jedną z największych wsi w Polsce. Wieś w zasadzie tylko w sensie teoretycznym, Raszynowi bliżej do miasteczka, a bliskość największej polskiej metropolii, sprawia, że nie możemy korzystać ze wszystkich dobrodziejstw wielkiego miasta, które mamy na wyciągnięcie ręki. Położony na zachód od stolicy, doskonale z nią skomunikowany jest idealnym miejscem dla wszystkich, którzy cenią sobie spokój, bezpieczeństwo oraz komfort mieszkania w mniejszej miejscowości, a jednocześnie nie chcą tracić dostępu do możliwości, jakie daje wielkie miasto. Od centrum Warszawy dzieli nas jedynie 14 kilometrów, dla porównania z niektórych dzielnic miasta podróż na Starówkę może zająć dwa razy więcej czasu. Jeżeli to nie oddaje w pełni, jak mieszkając w Raszynie, jesteśmy w centrum wydarzeń, to powinniśmy sobie uświadomić, że na największe lotnisko w kraju mamy jakieś 20 minut drogi. Śmiało, można zaryzykować stwierdzenie, że jest to najlepiej skomunikowana wieś w Polsce z dostępem do portu lotniczego. Działa tu komunikacja miejska, autobusy, pociągi, do Warszawy dojedziemy taksówką, czy przy pomocy coraz popularniejszych aplikacji do carsharingu.

Raszyn to przykład przedmieścia, które stanowi ciekawą alternatywę dla mieszkania w samym mieście. Dostatecznie blisko, aby móc dojeżdżać do pracy, wystarczająco na uboczu, aby cieszyć się ciszą i spokojem. Jest to też jedna z bogatszych gmin w kraju, o bardzo niskim współczynniku bezrobocia. Wszystko to sprawia, że do Raszyna wciąż napływają nowi mieszkańcy. Zalety mieszkania w tych okolicach już dawno zostały zauważone przez deweloperów, którzy starają się odpowiadać na potrzeby nowych osadników.

Nowoczesna architektura, piękne życie

Lokalizacja i status zobowiązują. Nowe inwestycje realizowane w Raszynie nie schodzą poniżej pewnego poziomu. To oferta dla wymagająca klienta. Głównie buduje się domy, często w zabudowie szeregowej, ale także bliźniaczej czy wolnostojącej. Jeśli bloki to raczej niskie, apartamentowce. Wspólnym mianownikiem oferty raszyńskich nieruchomości jest komfort i prestiż. Lokale o podwyższonym standardzie stanowią ogromną część rynku. Nowoczesna architektura, duże metraże, lokale dwupoziomowe, tarasy odpowiednich rozmiarów, podziemne parkingi. Raszyn ma styl i polot. Wysoka jakość jest wyznacznikiem tutejszej oferty. Rynek pierwotny nieruchomości w Raszynie to istna rewia mody, festiwal nowinek i przegląd najnowszych trendów w jednym. Tutaj nie ma miejsca na półśrodki. Klient jest wymagający, a konkurencja ogromna. Prestiżowa lokalizacja sprawia, że ceny nie należą do najniższych w kraju, w związku z czym produkt dostarczany przez deweloperów musi być odpowiedniej jakości. Najlepsze materiały, projekty dopieszczone do ostatniego detalu, nowoczesne rozwiązania i ekologia. Deweloperzy Raszyn traktują priorytetowo, ponieważ potencjał tutejszego rynku jest ogromny.

Budują tutaj najwięksi, firmy o zasięgu ogólnopolskim, czy międzynarodowym, dodatkowo lokalni inwestorzy realizujący dopieszczone mniejsze projekty dla najbardziej wymagających klientów. Deweloperzy próbują się wyróżnić, a jednocześnie wkomponować się w istniejącą zabudowę. Zwracają uwagę na odpowiednią ilość terenów zielonych, pilnują, aby mieszkańcy mieli do dyspozycji takie udogodnienia jak place zabaw dla dzieci, punkty handlowo – usługowe, wystarczająca ilość miejsc parkingowych itp. Ważny jest rozkład mieszkań czy domów. Rynek jest bardzo wymagający, a inwestorzy konkurują ze sobą nie tylko na terenie samego Raszyna, w bezpośredniej okolicy również buduje się dużo i w odpowiednim standardzie.

Mimo to Raszyn wyróżnia się na tle pobliskich miejscowości, jest miejscem o ugruntowanej pozycji, wyjątkowo korzystna lokalizacja przyciąga zarówno kupujących jak i deweloperów. Lokale kupowane są w celach mieszkaniowych oraz inwestycyjnych. Potencjał miejscowego rynku nieruchomości wydaje się niewyczerpany. Jego niezaprzeczalne zalety, takie jak doskonała komunikacja z centrum Warszawy, charakter miejscowej zabudowy, czy renoma komfortowego miejsca do życia szybko nie stracą na atrakcyjności.

Raszyńskie dolce vita

Jeśli myślimy o wygodnej przystani, blisko natury, z której w każdej chwili możemy się przemieścić do największej metropolii kraju, Raszyn powinien znaleźć się na naszej liście życzeń. Bliskość Warszawy i co za tym idzie, możliwość korzystania z potencjału jej ogromnej gospodarki sprawia, że lokale zlokalizowane w tej pięknej miejscowości cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Każdy deweloper Raszyn postrzega jako miejsce, gdzie osiedlają się klienci zmęczeni tempem życia w stolicy. Szukający enklawy spokoju i bezpieczeństwa. Tutaj możemy odpocząć od miejskiego zgiełku, skorzystać z bliskości natury, zrelaksować się i odetchnąć. Jednocześnie wciąż mamy dostęp do wszelkich atrakcji, które ma do zaoferowania metropolia.

Perspektywy

Patrząc na Raszyn, nie możemy oprzeć się wrażeniu, że miejscowość ma jeszcze wiele do zaoferowania. Inwestorzy planują kolejne inwestycje, a zainteresowanie kupujących nie maleje. Wraz z rozwojem regionu będzie, tylko rosnąć. Nie wiele jest takich miejsc w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Tak dobrze skomunikowanych, gwarantujących wysoki komfort życia mieszkańców. Deweloperzy dbają, aby utrzymać charakter miasteczka. Budynki prezentują odpowiedni standard, architekci starają się oddać klimat i prestiż miejsca. Potencjał regionu jest wręcz nieograniczony, Raszyn będzie na tym tylko korzystał. Nic więc dziwnego, że nieruchomości tu zlokalizowane, cieszą się zainteresowaniem nie tylko osób chcących tu zamieszkać, ale także takich, które chcą dobrze zarobić, lokując w nie swoje środki. Perspektywa wzrostu cen metra kwadratowego na tych terenach przyciąga inwestorów z kraju i zagranicy. Ponieważ bardzo często mamy do czynienia z segmentem premium, klient jest wymagający i świadomy. Deweloperzy starają się temu sprostać, budując piękne obiekty, godnie reprezentujące ich możliwości.

Raszyn – przedmieścia przyszłości

Jest jeszcze jeden aspekt, o którym należy pamiętać, Raszyn jest po prostu ładny, to historyczne miejsce, pierwsze wzmianki pochodzą z XIII wieku. Miłośnicy historii znajdą tu wiele miejsc, które były świadkami wielkich bitew, czy dziejowych momentów. Okoliczna przyroda jest kolejnym niezaprzeczalnym atutem. Na terenie gminy zlokalizowany jest rezerwat przyrody Stawy Raszyńskie. To wszystko w połączeniu ze wspaniałą architekturą, nowoczesnymi budynkami, pięknymi domami i przestronnymi apartamentami, w dodatku tak blisko centrum Warszawy i lotniska, pozwala patrzeć na Raszyn jako na miejsce z przyszłością. Dalszy rozwój aglomeracji, kolejne inwestycje w infrastrukturę, one będą napędzać lokalny rynek nieruchomości. Dalszy wzrost znaczenia i prestiżu tego miejsca jest oczywisty. Raszyn to przedmieścia, które mają przed sobą piękną przyszłość. To miejsce to obietnica dobrego życia i perspektyw na lepsze jutro.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt