Informacje są aktualne na dzień 8 marca 2024
Informacje dotyczące cen, dostępności mieszkań oraz szczegółów transakcji mogą się różnić w zależności od czasu. Aktualizacje mogą nie nadążać za tymi zmianami.
Prosimy o kontakt z działem sprzedaży dewelopera, aby uzyskać najświeższe informacje i szczegółową propozycję.
Zgłoś błąd
Budynek Dobra32 jest budowany w najwyższym standardzie, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii budowy oraz rozwiązań, które mają zapewnić wysoki komfort mieszkania.
Część budynku mieszcząca lokale mieszkalne zajmuje piętra od +1 do +6. Od strony południowej i zachodniej, czyli od ulic Dobrej i Zajęczej, główna fasada budynku została ukryta za ciągłą linią balkonów. Aby spotęgować wrażenie przestrzenności i głębi elewacji a przy okazji zapewnić możliwość ochrony przed nadmiarem słońca zaprojektowaliśmy kompozycję z pionowych i poziomych paneli ażurowych. Część z nich będzie można samodzielnie przesuwać, inne składać niczym harmonijkę. Dzięki temu każdy z lokatorów będzie miał możliwość dostosować ich pozycje do indywidualnych potrzeb, a fasada uzyska żywy, zmieniający się w zależności od pory dnia czy pogody wygląd.
Gama materiałów została starannie dobrana w taki sposób aby stanowić stonowane tło dla rozrzeźbionej formy i detali fasad, a przy tym kojarzyć się z dobrą jakością, wytrzymałością, ale i wyrafinowaniem. Wybór zastosowanych kolorów na fasadzie oscylować będzie wokół odcieni grafitu i antracytu. Fasada uzyska okładzinę kamienną oraz ze spieków o podobnej fakturze. Przesuwne panele elewacyjne, zadaszenie ażurowe nad budynkiem oraz inne niezbędne obróbki fasady i tarasów zostaną wykonane z blach aluminiowych, lakierowanych w ciemnym kolorze. Okładzina kamienna parteru zostanie poprzetykana delikatnymi akcentami z blachy w kolorze złotym. Podobne wykończenie uzyskają barierki zwieńczające szklane balustrady na balkonach i tarasach.
Narożnik naszego budynku wyrzeźbiony został niczym szlachetny kamień. Zależało przy tym na skojarzeniu z uformowaną przez naturę prostą i wielopłaszczyznową strukturą kryształu, przejrzystą geometrią ścian. Budynek charakteryzuje się stonowaną kolorystyką, współgrającą z sąsiednimi budynkami biurowymi oraz subtelnością detali. Duże przeszklenia elewacji od strony ulicy zostały wycofane w głąb balkonów, uzyskując dodatkową zewnętrzną powłokę w postaci stałych i przesuwnych ażurowych paneli chroniących wnętrza przed nadmiernym słońcem i przegrzewaniem.
Bryła budynku jest podzielona na trzy elementy o bardzo wyrazistym charakterze: wycofany i rozświetlony parter, powtarzalne piętra formujące starannie zaplanowaną bryłę i unoszącą się nad nimi trójwymiarową konstrukcję ażurowego zadaszenia. Wysokość elewacji od strony ulicy Zajęczej i Dobrej została dopasowana do budynków w bezpośrednim sąsiedztwie oraz wpisuje się w architektoniczny krajobraz Powiśla.
Wyrasta w samym sercu trwającej od kilku lat rewitalizacji tej części Powiśla w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Nauki Kopernik, Biblioteki Uniwersyteckiej, tymczasowego pawilonu Muzeum Sztuki Nowoczesnej oraz powstającego na sąsiedniej nieruchomości kompleksu Elektrowni Powiśle.
od 27 040 za m²
II Kwartał 2025
30.37 - 89.33 m²
1 - 3
II Kwartał 2026
29.12 - 154.86 m²
1 - 5
Gotowe
45 - 230 m²
1 - 6
Gotowe
68 - 360 m²
3 - 7
IV kwartał 2024
28.84 - 117.94 m²
1 - 3
Gotowe
35 - 98 m²
2 - 5
Gotowe
27.02 - 72.13 m²
1 - 4
Gotowe
40 - 115 m²
1 - 4
IV kwartał 2025
33 - 74 m²
1 - 4