Ursus Centralny etap IV

Ursus Centralny etap IVUrsus Centralny etap IVUrsus Centralny etap IVUrsus Centralny etap IVUrsus Centralny etap IVUrsus Centralny etap IVUrsus Centralny etap IVUrsus Centralny etap IVUrsus Centralny etap IVUrsus Centralny etap IV
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
2 kwartał 2023
Cena
od 9 298 za m²
Liczba Mieszkań
1600
Powierzchnia
32 - 87 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
7
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Nowa inwestycja w Warszawie Ursus Centralny etap IV znajduje się na Szamotach, przy ul. Gierdziejewskiego, jest realizowana przez Ronson Development Sp. z o.o. Projekt składa się z 18 budynków wielorodzinnych, gdzie znajduje się 1600 mieszkań. Każdy składa się z 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nieruchomość jest usytuowana w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w dzielnicy Ursus w zachodniej części Warszawy. Osiedle od centrum dzieli tylko 9.7 km.

Budynki są utrzymane w nowoczesnym stylu, to proste bryły w biało-ceglanej kolorystyce o szarej elewacji. Projekt zakłada rozwiązania ekologiczne, dzięki czemu koszty eksploatacyjne nie będą wysokie. Nieruchomość powstała z wysokiej jakości materiałów, przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii. To sprawia, że będą Państwo mogli cieszyć się z mieszkania o bardzo dobrych właściwościach termicznych i akustycznych. W projekcie  przewidziano szereg udogodnień, można liczyć na praktyczne, funkcjonalne układy pomieszczeń, dające duże możliwości aranżacyjne, a także przestronne balkony oraz tarasy. Jeżeli nie chcą Państwo rezygnować z uroków miejskiego życia, ale równocześnie zależy Wam na zakupie nieruchomości zlokalizowanej w otoczeniu natury, Ursus Centralny to bardzo dobry wybór. Jest to jedyne osiedle posiadające własny wodny plac zabaw dla dzieci, który idealne sprawdzi się w trakcie lata. Najmłodsi będą mogli miło spędzić czas, a rodzice nie będą zmuszeni organizować wyjazdu za miasto.  Deweloper zadbał o zieloną architekturę dokoła budynku, zapewnia także wygodne ścieżki dla pieszych. Inwestycja przewiduje mieszkania o różnym metrażu od 32 do 87 m2, także można dopasować je do swoich potrzeb, wymagań oraz budżetu. W ofercie dostępne są cieszące się największą popularnością mieszkania 1-2 pokojowe, ale dostępne są także większe apartamenty 3-4 pokojowe. Dzielnica Wawer jest spokojna i klimatyczna, to bardzo dobre miejsce do zamieszkania dla każdego, bez względu na sytuację życiową. Dobrze będą czuć się tutaj zarówno single, jak i rodziny z dziećmi.

 

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Ursus Centralny znajduje się w dzielnicy Ursus, która jest jednym z najmniejszych regionów miasta. Ma powierzchnię 9,4 km2 i obecnie jest zamieszkiwana przez 55 tys. osób. Dominuje tu niska zabudowa jednorodzinna oraz wysokie bloki na osiedlu Niedźwiadek i na Skoroszach. Okolica jest spokojna, wśród terenów miejskich znajduje się park Czechowicki, Hassów i Achera, gdzie można wypocząć, spędzić wolny czas w sposób aktywny. Dzielnica jest dobrym miejscem do zamieszkania dla każdego, kto ceni sobie wygodę oraz ciszę z dala od zgiełku miasta. Obszar nie jest przeludniony, odległość od centrum wynosi 9 km, gdzie można dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67. Sieć komunikacyjna w dzielnicy jest dobrze rozwinięta, dzięki temu bez najmniejszych problemów można dotrzeć do każdego zakątka Warszawy, zarówno autobusem, jak i tramwajem. Najbliższy punkt komunikacyjny znajdujący się zaledwie 160 metrów od inwestycji to Posag 7 Panien 04. Chociaż osiedle jest zlokalizowane w bliskiej odległości od centrum, to można tu wypocząć po ciężkim dniu w pracy z dala od spalin samochodowych oraz zgiełku stolicy. Nieruchomość Ursus Centralny może okazać się doskonałym domowym zaciszem, które jednocześnie nie izoluje i daje możliwość organizowania spontanicznych spotkań towarzyskich w centrum. To bez wątpienia jedna z ciekawszych i bardziej nowoczesnych inwestycji w tej okolicy.

Infrastruktura handlowo-usługowa jest dobrze rozbudowana, składają się na nią 3 centra handlowe Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, sklepy osiedlowe, bazarki osiedlowe i nie tylko. To zapewnia mieszkańcom możliwość zrobienia szybkich zakupów bez przemierzania długiej drogi. Można skorzystać także z restauracji oraz barów, oferujących smaczne jedzenie oraz różnego rodzaju trunki. Mocną stroną tej lokalizacji jest także bliskość do placówek edukacyjnych, co z pewnością ucieszy rodziców. Dzięki niewielkiej odległości osiedla od szkół i przedszkoli, można dobrze zorganizować życie rodzinne i zaoszczędzić czas na dojazdach i staniu w korkach ulicznych.

Inwestycja Ursus Centralny to nowoczesne, wygodne mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji. Deweloper zadbało o wszystko, co jest niezbędne do tego, aby można było komfortowo funkcjonować w mieście. W sąsiedztwie osiedla znajdują się liczne tereny zielone, które motywują do aktywności.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²