Permska

PermskaPermskaPermskaPermskaPermskaPermskaPermskaPermskaPermskaPermska
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Cena
od 4 990 za m²
Liczba Mieszkań
204
Powierzchnia
33.96 - 129.93 m²
Liczba pokoi
1 - 3
Liczba pięter
4
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Permska – inwestycja o nowoczesnej, niebanalnej konstrukcji, która doskonale wkomponowuje się krajobraz i na stałe wpiszę się w panoramę mieszkaniową Kielc. To osiedle, które w swojej architekturze godzi rękę natury z ręką człowieka, by w efekcie stworzyć unikalne miejsce do mieszkania – w którym znajdziemy liczne strefy relaksu, wszech otaczającą zieleń i mieszkania zaprojektowane w taki sposób, abyś codziennie chciał do nich wracać.

Zarówno elewacja zewnętrzna obiektów, jak i wnętrza klatki schodowej i stref wspólnych, zostały wyłożone naturalnym granitem kashmir white – ten piękny szaro-biały kamień dekoracyjny, nadaje unikalnego uroku całej inwestycji. Jego barwa doskonale współgra ze wpisaną w bryłę obiektu zielenią, a całość dopełniają balustrady balkonów oraz elementów klatki schodowej wykonane ze stali nierdzewnej i tafli szklanych. Całość projektu składa się z 204 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych – obiekty posiadać będą po 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną, w której będzie się znajdować podziemny parking oraz pojemne komórki lokatorskie. Na każdą z kondygnacji dojedziemy cichobieżną, nowoczesną windą.

Projekt Permska został starannie przemyślany pod każdym względem – układ rozmieszczenia balkonów w bryle budynków, gwarantuje kameralność wszystkim wypoczywającym na nich mieszkańcom. Pomiędzy kolejnymi budynkami wchodzącymi w skład osiedla, zachowano odstęp na tyle duży, by okna mieszkań nie „wychodziły na okna” mieszkań kolejnego budynku, a pośrodku powstał malowniczy dziedziniec – patio pełne zieleni, w którym zrelaksujesz się, czytając książkę czy po prostu przebywając w otoczeniu zieleni po długim, spędzonym w mieście dniu. Budynki zostały zaprojektowane przez Pracownię Architektoniczną Detan i powstają w tradycyjnej technologii budowlanej – przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów.

Starannie rozplanowany układ rozmieszczenia mieszkań w bryle budynku, gwarantuje ich całodniowe dobre doświetlenie światłem słonecznym. Z dużych okien mieszkań rozpościerać się będzie widok na okoliczny, krajobraz, a same pomieszczenia stwarzają ogromne możliwości w zakresie indywidualnej aranżacji. Całość osiedla, zagospodarowana będzie zielenią, na jego terenie znajdziemy strefę wypoczynkową i rekreacyjną. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, teren osiedla będzie całodobowo monitorowany oraz ogrodzony. Dla mieszkańców przygotowano miejsca naziemne i podziemne.

Realizatorem inwestycji jest Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka – firma deweloperska, której inwestycje są cenione na rynku nieruchomości właśnie ze względu na ambitny projekty architektoniczny oraz doskonały stosunek ceny do jakości. Rozpoczęcie budowy inwestycji nastąpiło w I kwartale 2018 roku, obecnie prace budowlane zostały zakończone, a inwestycja została oddana do użytkowania w III kwartale 2020 roku. W budynku dostępne są 2 mieszkania trzypokojowe o powierzchni od 63 do 104 m2, 11 mieszkań czteropokojowych o powierzchni od 73 do 130 m2, a także 2 mieszkania pięciopokojowe o powierzchni od 115 do 118 m2.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Permska znajduje się w Kielcach, przy ulicy Permskiej. Adres ten oddalony jest o zaledwie 3.3 km od ścisłego centrum Kielc, co w połączeniu z gwarantowaną przez osiedle kameralnością, czyni tę inwestycję wyjątkowo atrakcyjną. Najbliżej położone przedszkole – Przedszkole Samorządowe nr 34 oddalone jest o zaledwie 240 metrów, w pobliżu znajdziemy też liczne sklepy, punkty usługowe i dobrze rozbudowane zaplecze gastronomiczne.

Bliskość centrum gwarantuje szeroki dostęp do wszelkich miejskich udogodnień – zaledwie 20 metrów od oferowanej inwestycji znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – Szajnowicza – Iwanowa, obsługujący środki transportu publicznego. Infrastruktura drogowa Kielc jest dobrze rozwinięta, dzięki czemu do centrum miasta dojedziemy w około 10 minut. Przez miasto przebiegają również ważne drogi krajowe, dzięki czemu miasto ma dobre połączenie drogowe z pozostałymi, dużymi miastami Polski.

Inwestycje mieszkaniowe w Kielcach cieszą się rosnącą popularnością – miasto jest regionalnym liderem, społeczność z okolicznych miejscowości przenosi się do tego miasta między innymi ze względu na możliwości, jakie ono przed nimi otwiera. W Kielcach znajdziemy siedziby dużych firm oraz prywatnych i państwowych uczelni. Kielce są również tłumnie odwiedzane przez turystów – niedaleko położone są Góry Świętokrzyskie, a w samej metropolii również znajdziemy sporo turystycznych atrakcji. Pomimo tego, że Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, to jednak wciąż pozostają zielone – Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje aż 38,5 km2, znajdziemy tutaj wiele pieszych i rowerowych szlaków. Jest to kilka powodów, dla których zakup mieszkania w Kielcach, uznaje się za dobrą, pewną i bezpieczną lokatę kapitału.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²