Permska Budynek nr 2

Permska Budynek nr 2Permska Budynek nr 2Permska Budynek nr 2
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Cena
od 4 990 za m²
Liczba Mieszkań
50
Powierzchnia
42.19 - 139 m²
Liczba pokoi
2 - 5
Liczba pięter
4
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Zamieszkaj na Permska – osiedlu stworzonym z myślą o osobie wymagającej. O osobie, poszukującej mieszkania o wysokim standardzie wykonania. Mieszkania gwarantującego wygodę i komfort życia. Zaprojektowanego w taki sposób, abyś chciał do niego wracać po długim, spędzonym w mieście dniu. Abyś czuła, że jesteś ponad przeciętnością. Przekonaj się o tym, jak przyjemnie może się mieszkać – poznaj Permska Budynek nr 2.

Całość inwestycji składa się z jednego, trzypiętrowego budynku mieszkalnego. Obiekt posiada cztery kondygnacje wraz z parterem oraz kondygnacje podziemna, w której znajdują się miejsca parkingowe. W budynku znajdziemy 52 lokale mieszkalne, o zróżnicowanym metrażu. Całość obsługują szybkie i ciche windy, części wspólne wykończone są na bazie wysokiej jakości materiałów wykończeniowych.

Budynek wchodzi w skład większego osiedla, jego teren jest ogrodzony, a ponieważ deweloper miał na uwadze komfort i kameralność wszystkich mieszkańców, poszczególne są od siebie oddalone na tyle, aby uniknąć przysłowiowego efektu „okno w okno”. W powstałych pomiędzy obiektami przestrzeniach znajdują się strefy wspólne – pełne zieleni strefy relaksu, w których wypoczniesz, czytając książkę, po długim i intensywnym dniu. Całość osiedla jest ogrodzona, a strefy wspólne dostępne wyłącznie dla mieszkańców i ich gości.

Budynki na terenie osiedla doskonale się dopełniają – całe osiedle prezentuje się niezwykle estetycznie, nie zaznamy tutaj chaosu urbanistycznego, a harmonię piękną nowoczesnej, ponadczasowej architektury. W prostą bryłę budynków o elewacji, której kolorystyka przeplata w sobie odcienie bieli i piaskowca, wpisano kameralne loggie i balkony – ich rozmieszczenie nie jest przypadkowe, na każdym z nich wypoczniemy niezauważeni przez sąsiada.

Mieszkania odznaczają się wysoką jakością wykonania standardu deweloperskiego – wykorzystanie wysokiej klasy materiałów budowlanych, jest zauważalna już od przekroczenia drzwi wejściowych mieszkania. Na uwagę zasługuje również przemyślany układ rozmieszczenia pomieszczeń – mieszkania projektowano przy uwzględnieniu przestrzeni życiowych mieszkańców, a także niezakłócania ich ciągami komunikacyjnymi, dlatego każdy z mieszkańców znajdzie tutaj swój własny kąt.

Realizatorem inwestycji jest HSD CHAŁUPKA – firma deweloperska dobrze znana na regionalnym rynku mieszkaniowym. Jej oferta jest konkretną odpowiedzią na sytuację rynkową w branży deweloperskiej, a dopracowana w każdym detalu inwestycja Permska Budynek nr 2, jest tego doskonałym przykładem. Prace nad realizacją inwestycji zostały rozpoczęte IV kwartale 2018, zakończono je w IV kwartale 2019. Mieszkania z rynku pierwotnego w Kielcach, cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem, czego dobrym przykładem jest tak szybka sprzedaż wszystkich lokali mieszkaniowych w prezentowanej inwestycji. Aktualnie w inwestycji Permska Budynek nr 2, dostępne są już tylko dwa mieszkania 4-pokojowe o powierzchni od 103 do 114 m2 w cenie od 619 666 zł.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Permska Budynek nr 2 znajduje się w Kielcach na Ślichowicach, przy ulicy Permskiej. Adres osiedla, oddalony jest o 3.3 km od centrum Kielc, a dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa tej części miasta sprawia, że samochodem drogę tą pokonamy w około 10 minut. Dobrze rozwinięta jest również sieć połączeń komunikacji miejskiej – Kielce obsługuje ponad 70 linii autobusowych, a najbliższy przystanek oddalone jest o zaledwie 120 metrów od prezentowanej inwestycji i nazywa się Piekoszowska / Kazimierza Wielkiego.

Ślichowice to spokojna dzielnica Kielc. Dominuje tutaj wielorodzinna zabudowa mieszkaniowa. Dzielnica chętnie wybierana jest przez rodziny z dziećmi jako miejsce zamieszkania – między innymi ze względu na szeroką dostępność szkół i przedszkoli w tej części miasta, a także na liczne, ogólnodostępne place zabaw, oraz atrakcyjne tereny zielone idealne na dłuższy czy krótszy spacer z maluchem.

Najbliższe przedszkole oddalone jest o zaledwie 420 metrów od adresu inwestycji Permska Budynek nr 2, w podobnej odległości znajdziemy również boisko. Amatorów aktywnego wypoczynku z pewnością ucieszy również fakt, że w bliskim sąsiedztwie osiedla znajdziemy siłownię plenerową.

Infrastruktura mieszkaniowa Ślichowic wciąż się rozwija, wraz z nią rozwija się zaplecze handlowo-usługowe dzielnicy. W odległości około 300 metrów od adresu osiedla znajdziemy dyskont oraz galerię handlową, nieco bliżej znajduje się sklep osiedlowy ze świeżymi warzywami pochodzącymi z lokalnych zbiorów. Najbliższa przychodnia oddalona jest o 120 metrów od inwestycji.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²