Permska Budynek nr 1

Permska Budynek nr 1
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Liczba Mieszkań
44
Powierzchnia
39.13 - 131.59 m²
Liczba pokoi
2 - 4
Liczba pięter
4
Komórki lokatorskie
brak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Permska to osiedle, w każdym detalu zaprojektowane z myślą o Twoich potrzebach. Permska to wybór – o wygodzie, komforcie i codziennej jakości życia. To codzienna przyjemność powrotów do domu i Twoja własna życiowa przestrzeń, którą dostosujesz do własnych preferencji i wymagań.

Całość inwestycji składa się z jednego budynku wielorodzinnego, który posiada pięć kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz jedną kondygnację podziemną, w którym znajdować się będą miejsca parkingowe. W budynku znajdziemy 44 nowe mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Budynek stoi na terenie osiedla, które składać się będzie z czterech obiektów wielorodzinnych. Architektura poszczególnych obiektów jest ze sobą spójna – ich nowoczesny, a zarazem ponadczasowy styl harmonijnie zgrywa się ze sobą, tworząc w ten sposób jedną, spójną i harmonijną całość.

Fasada budynku została wykończona na bazie wysokiej jakości materiałów budowlanych. W bryle szczególnie podkreślone są pionowe elementy architektoniczne. Piękną piaskowo-brązową elewację, przełamują białe akcenty, a całość dopełniają oszklenia balustrad szerokich balkonów. Pomiędzy budynkami znajdują się strefy zielone, a ponieważ osiedle jest ogrodzone i monitorowane, strefy wspólne dostępne są wyłącznie dla mieszkańców i ich gości.

Budynek kryje w sobie ponad czterdzieści mieszkań, których układ pomieszczeń został rozplanowany przy uwzględnieniu wygody i życiowego komfortu mieszkańca. Ich pomieszczenia są jasne i dobrze nasłonecznione, a zastosowanie tak dużych okien i balkonów sprawia, że wydają się one być większe, niż są w rzeczywistości, co stwarza ogromne możliwości aranżacyjne i wykończeniowe. Warto jeszcze na chwilę zatrzymać się przy balkonach – ich układ został starannie przemyślany i pozwala wszystkim mieszkańcom cieszyć się wypoczynkiem w kameralnych warunkach!

Realizatorem inwestycji jest HSD CHAŁUPKA – firma deweloperska dobrze znana na regionalnym rynku mieszkaniowym, której oferta była wielokrotnie doceniana za niezwykle korzystny stosunek jakości wykonania do ceny za metr kwadratowy oferowanego mieszkania. Prace nad realizacją inwestycji zostały rozpoczęte I kwartale 2017, zakończono je w IV kwartale 2018. W inwestycji Permska Budynek nr 1 nie znajdziemy już wolnych mieszkań, co wyłącznie potwierdza fakt, że mieszkania z rynku pierwotnego w Kielcach, cieszą się ogromnym zainteresowaniem. A kieleckie Ślichowice, są jedną z najbardziej pożądanych dzielnic na mapie tego miasta.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Permska Budynek nr 1 znajduje się w Kielcach, przy ulicy Permskiej. Adres osiedla, oddalony jest o 3.3 km od centrum Kielc, a dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze drogowej w tej części miasta, pokonanie tej drogi samochodem nie powinno nam zająć dłużej niż 10 minut. Osoby podróżujące komunikacją miejska z pewnością ucieszy fakt, że najbliższy przystanek oddalony jest o zaledwie 120 metrów od prezentowanej inwestycji.

Osiedle leży w spokojnej, rodzinnej okolicy, w której dominuje zabudowa wielorodzinna. Ślichowice to dzielnica chętnie wybierana przez młodych rodziców jako miejsce zamieszkania – przemawia za tym dobrze rozwinięte zaplecze oświatowe oraz handlowo-usługowe, a także cichy i bezpieczny charakter okolicy. Na terenie dzielnicy znajdziemy liczne place zabaw, a najbliższe przedszkole oddalone jest o 420 metrów.

Nieopodal osiedla znajduje się również dyskont oraz galeria handlowa. W sąsiedztwie nie brakuje również sklepików osiedlowych – w niektórych z nich kupimy świeże warzywa, pochodzące od lokalnych dostawców. W okolicy znajdziemy również kilka lokali gastronomicznych, zamówimy w nich zarówno typowe dania fastfood czy pizzę, jak i domowe obiady. Na uwagę zasługuje również fakt, że najbliższa przychodnia leży zaledwie 120 metrów od prezentowanej inwestycji.

Infrastruktura mieszkaniowa Ślichowic wciąż się rozwija, wraz z nią rozwija się zaplecze handlowo-usługowe dzielnicy. W odległości około 300 metrów od adresu osiedla znajdziemy dyskont oraz galerię handlową, nieco bliżej znajduje się sklep osiedlowy ze świeżymi warzywami pochodzącymi z lokalnych zbiorów. Najbliższa przychodnia oddalona jest o 120 metrów od inwestycji.

Kielce to zielone miasto, na którego terenie znajdziemy liczne parki idealne na spacer z maluchem. W najbliższej okolicy adresu osiedla znajdziemy jedną z największych zielonych atrakcji miasta Rezerwat Skalny Ślichowice – punkt obowiązkowy każdej wycieczki odwiedzającej to miasto. Znajdziemy tutaj liczne szlaki piesze, które biegną wśród unikalnych formacji skalnych – wycieczka do rezerwatu jest doskonałym pomysłem na spędzenie dnia z rodziną, a do rezerwatu dojdziemy na piechotę w kilkanaście minut!

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²