Mój Ursus etap 3

Mój Ursus etap 3Mój Ursus etap 3Mój Ursus etap 3Mój Ursus etap 3Mój Ursus etap 3Mój Ursus etap 3Mój Ursus etap 3Mój Ursus etap 3
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
1 kwartał 2022
Cena
od 8 900 za m²
Liczba Mieszkań
165
Powierzchnia
27 - 76 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
8
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Inwestycja Mój Ursus jest zlokalizowana na Szamotach, przy ul. Posag 7 Panien i jest realizowana przez Robyg S.A. To budynek wielorodzinny składający się z 165 nowych mieszkań, blok posiada 8 kondygnacji naziemnych, parter oraz 1 kondygnację podziemną. Dużą zaletą omawianej inwestycji jest lokalizacja, bo budynek znajduje się tylko 9,2 km od centrum Warszawy. Ma on dużą wydajność energetyczną, jest zaopatrzony w technologię Smart House, co pozwala na znaczną oszczędność oraz sprawniejsze zarządzanie budynkiem. Zastosowano w nim między innymi instalacje fotowoltaiczne, a także oświetlenie LED. Mieszkańcy mogą liczyć na wygodne miejsca parkingowe naziemne i podziemne, przestronne balkony, do dyspozycji inwestor oddaje także komórki lokatorskie. Oczywiście w budynku znajduje się winda, wejścia są bezbarierowe, tak więc osoby niepełnosprawne bez problemu mogą poruszać się po budynku.

Nieruchomość znajduje się w odległości 12 minut od Śródmieścia oraz 3 minut od dzielnicy Bemowo. Jest bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta, dostępne są linie autobusowe, tramwajowe, w pobliżu znajdują się kolejka SKM. Wyjazd z Warszawy również nie stanowi większego problemu, gdyż dzielnica jest połączona z obwodnicą. Dzięki temu wyjazd poza miasto nie będzie wiązał się z długim oczekiwaniem w korkach ulicznych. Z miasta wydostaną się Państwo w bardzo prosty i szybki sposób.

W okolicy jest dużo zieleni, można korzystać z siłowni plenerowej, placu zabaw dla dzieci, dostępne są również ścieżki edukacyjne. Miłośników natury i spędzania wolnego czasu na powietrzu, bez wątpienia zadowoli Park Czechowicki oraz Staw Koziorożca, które znajdują się nieopodal inwestycji.

Deweloper postawił duży nacisk na jakość materiałów budowlanych, a także energooszczędność budynku. Inwestycja jest realizowana zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami budowlanymi.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Mój Ursus jest zlokalizowana w zachodniej części Warszawy. Jest to jedna z najmniejszych dzielnic o powierzchni 9,4 km2. Obecnie region zamieszkuje około 55 tys. osób, przeważają dom jednorodzinne oraz wysokie bloki skupione na Skoroszach i na osiedlu Niedźwiadek. Nowe inwestycje powstają na terenach Szamot oraz Skoroszy. Okolica jest spokojna, dookoła jest dużo terenów zielonych, gdzie można odpocząć i miło spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna, bo wszędzie jest blisko, co znacznie ułatwia zaplanowanie spotkań towarzyskich. Infrastruktura jest dobrze rozwinięta, w okolicy są dostępne aż 3 galerie handlowe Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, tak więc można liczyć na satysfakcjonujące zakupy. Mój Ursus jest położony u zbiegu międzynarodowych arterii – Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67, posiada bardzo dobre połączenie z lotniskiem Okęcie i rozbudowaną sieć komunikacyjną.

Mieszkania Mój Ursus to dobry wybór, gdy zależy Państwu na zakupie nieruchomości dobrze skomunikowanej z resztą miasta, która jest jednocześnie usytuowana niedaleko centrum. Do Śródmieścia można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim, co pozwala zaoszczędzić czas i uniknąć stania w korkach ulicznych. Można skorzystać z Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), a także Warszawskiej Kolei Dojazdowej i Kolei Mazowieckich.

W ofercie dostępne są mieszkania deweloperskie w Warszawie o różnym metrażu, dlatego bez wątpienia znajdą Państwo nieruchomość, która będzie w stanie spełnić Wasze wymagania oraz potrzeby.

Mój Ursus to osiedle przyjazne dla rodzin z dziećmi, w najbliższej okolicy znajduje się kilka placówek edukacyjnych, a także place zabaw, gdzie można wybrać się ze swoimi pociechami. Mieszkańcy nie będą narzekać także na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji, bo w niedalekiej odległości znajduje się wiele sklepów, w tym Żabka, do której trzeba przejść od miejsca zamieszkania jedynie 90 m oraz Carrefour Express zlokalizowany 150 m od inwestycji.

Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Posag 7 Panien to atrakcyjne miejsce do zamieszkania dla każdego, kto ceni sobie spokój, cieszę, ale równocześnie zależy mu na niedalekiej odległości od centrum miasta. Wybierając jedno z mieszkań Mój Ursus, możesz liczyć na wygodny, komfortowy lokal, który z pewnością będzie w stanie spełnić oczekiwania, nawet bardzo wymagających osób. Realizacja inwestycji rozpoczęła się w 1 kw. 2019 roku, oddanie budynku do użytkowania jest planowane w 1 kw. 2022 roku.

INWESTYCJE W OKOLICY

Wallenroda 31C

od 7 950 za m²

Wallenroda 31C

Termin oddania:

gotowe

Liczba mieszkań:

4

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Browarna 12

Browarna 12

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

37

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Dworzysko Park - Etap I

Dworzysko Park - Etap I

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

100

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

36 - 115 m²