Mój Ursus Etap 3B

Mój Ursus Etap 3BMój Ursus Etap 3BMój Ursus Etap 3BMój Ursus Etap 3BMój Ursus Etap 3BMój Ursus Etap 3BMój Ursus Etap 3BMój Ursus Etap 3B
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
1 kwartał 2022
Cena
od 8 600 za m²
Liczba Mieszkań
183
Powierzchnia
27 - 76 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
8
Komórki lokatorskie
brak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Inwestycja Mój Ursus Etap 3B znajduje się na Szamotach, przy ul. Posag 7 Panien i jest realizowana przez Robyg S.A. Budynek jest obecnie w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania. Projekt składa się z 183 nowych mieszkań, które znajdują się w jednym budynku wielorodzinnym, ma on 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. Nieruchomość jest bardzo nowoczesna, wykonana w technologii Smart House, która pozwala na znaczne oszczędności w zakresie eksploatacji, pomaga także w zarządzaniu mieszkaniem. Budynek cechuje duża wydajność energetyczna, gdyż jest on wyposażony w ekologiczne rozwiązania typu oświetlenie LED oraz instalacje fotowoltaiczne. Do dyspozycji mieszkańców są balkony oraz garaże naziemne. Inwestycja jest położona w zachodniej częściej Warszawy, lokalizacja jest bardzo atrakcyjna, bo do centrum miasta można dotrzeć w zaledwie 12 minut. W sprzedaży są mieszkania o zróżnicowanych metrażach, które są przeznaczone zarówno dla singli, jak i dla rodzin z dziećmi. Każdy lokal na piętrze posiada duży balkon, a mieszkania na parterach mają własne ogródki, które można dowolnie zaaranżować. Mieszkania deweloperskie w Warszawie są wykończone w wysokim standardzie, posiadają bardzo funkcjonalne rozkłady, które dają ogromne możliwości aranżacyjne. Inwestycja wyróżnia się ciekawie zaprojektowanymi częściami wspólnymi, dookoła jest dużo zieleni oraz przestrzeni do zabawy dla najmłodszych. Osiedle jest bezpieczne, gdyż jest monitorowane i kontrolowane za pomocą videofonów.

To bardzo dobra propozycja dla osób szukających mieszkania w niewielkiej odległości od centrum miasta, którym równocześnie zależy na zielonej okolicy, możliwości korzystania z parków oraz ścieżek rowerowych. Deweloper postawił na rozwiązania sprzyjające ochronie środowiska, inwestycja jest niepowtarzalna, dobrze wpisuje się w krajobraz, jednocześnie zapewnia maksymalny komfort i wygodę mieszkańcom.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Mój Ursus Etap 3B znajduje się w jednej z najmniejszych dzielnic miasta, zajmującej około ok. 9,4 km2. Kiedyś na tych terenach była położona cegielnia oraz zakłady mechaniczne, dziś można znaleźć tu przede wszystkim zabudowy mieszkaniowe. Ursus ma bardzo dobrze rozwiniętą sieć komunikacyjną, kolejką KM można dojechać do centrum miasta w kilkanaście minut, najbliższy punkt komunikacyjny to Posag 7 Panien 02. Nie będą Państwo mieć problemów także z dostaniem się w inne części miasta. Wyjazd z Warszawy nie stanowi większego problemu, co zapewnia dobre połączenie z S2, S7 i S8, szybki jest też dojazd na lotnisko im. Chopina. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Inwestor zadbał o małą architekturę oraz osiedlową zieleń, tak więc można korzystać z placu zabaw, miejsca dla rowerów, a także własnego ogródka na parterze. Wizytówką dzielnicy Ursus niewątpliwie są tereny zielone, przede wszystkim parki (Czechowicki, Hassów i Achera) oraz ścieżki rowerowe zachęcające do aktywności na świeżym powietrzu. Można skorzystać również z siłowni plenerowej oraz jednego z klubu fitness w okolicy. Mimo niedalekiej odległości od ścisłego centrum można cieszyć się obcowaniem z naturą i odpocząć po ciężkim dniu w pracy.

Nie sposób narzekać na infrastrukturę handlowo-usługową, bo w dzielnicy znajdują się, aż 3 centra handlowe Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Dzięki temu zakupy bez wątpienia będą udane. W odległości 80 m od inwestycji znajduje się Żabka, w odległości 90 m znajduje się Carrefour Express.

Dzielnica posiada również dobrą ofertę edukacyjną, co z pewnością zadowoli rodziców. Dostępne w okolicy szkoły i przedszkola cieszą się bardzo dobrą reputacją, dlatego nie trzeba martwić się męczącymi dojazdami na drugi koniec miasta.

Jest to bardzo modne miejsce do zamieszkania, idealne zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi. Osiedle jest zlokalizowane blisko kolejki SKM, na Bemowo jest 3 minuty, do centrum 12 minut, wyjazd z Warszawy również nie stanowi większego problemu. Nieruchomość jest nowoczesna, minimalistyczna, dobrze wpisuje się w otoczenie, w budynkach zastosowano rozwiązania przyjazne środowisku, co pozwala zaoszczędzić mnóstwo energii i pieniędzy. Mieszkania są ustawne, jasne, przestronne, można je urządzić w ciekawy sposób. W okolicy jest wszystko, co jest potrzebne do wygodnego i komfortowego funkcjonowania. Z jednej strony mają Państwo możliwość szybkiego dotarcia do centrum miasta, z drugiej strony mogą Państwo cieszyć się z terenów zielonych sprzyjających różnego rodzaju aktywnościom na powietrzu. Okolica jest bezpieczna, cicha i spokojna, jednym słowem to idealne miejsce do zamieszkania.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Woźniców

od 9 400 za m²

Apartamenty Woźniców

Termin oddania:

2 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

75

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

24 - 71 m²

Pomorska 185

Pomorska 185

Termin oddania:

2 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

62

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Apartamenty Błękitne Tarasy

od 6 372 za m²

Apartamenty Błękitne Tarasy

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

129

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

23 - 80 m²