Esembla Group Sp. j.

Aktualne inwestycje dewelopera Esembla Group Sp. j. - 1 obiekt

Nove Zdrovie

Nove Zdrovie

 • Cena: od 7 000 za m²
 • Termin oddania: 4 kwartał 2021 roku
 • Miasto: Łódź

  * Pole wymagane

  Opis dewelopera

  Opis Dewelopera Esembla Group Sp. j.

  Esembla Grup Siwik i Wspólnicy spółka jawna to deweloper z Piaseczna, który realizuje inwestycje mieszkaniowe oraz komercyjne. Głównym obszarem prac firmy jest województwo mazowieckie oraz łódzkie.

  Podstawowym celem działalności marki jest zagwarantowanie klientom wysokiej jakości budynków, które stawiane są na nowoczesnych osiedlach. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej w zakres kompetencji pracowników wchodzi także budowa całej infrastruktury. Każdy projekt firmy tworzony jest z myślą o potrzebach i wymaganiach klientów. Do projektów deweloper wdraża najnowocześniejsze rozwiązania oraz trendy panujące obecnie na rynku nieruchomości.  Przyszłym mieszkańcom gwarantowana jest funkcjonalność oraz najwyższy komfort.

  Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużym ambicjom kadry przedsiębiorstwo postanowiło rozszerzyć swoją działalność o kolejny segment. Firma realizuje projekty obiektów komercyjnych takich jak biura, lokale usługowe i handlowe.

  Aby zagwarantować najwyższą jakość oferowanych usług, deweloper podjął współpracę z najlepszymi biurami architektonicznymi oraz pracowniami projektowymi. Ponadto, marka obecna jest przy każdym etapie realizacji projektu, dlatego przyszli najemcy mają gwarancję bezpieczeństwa oraz rzetelnego wykonania nieruchomości.

  Wszystkie obiekty budowlane przez Esembla Grup wyróżniają się dużym wyczuciem estetyki oraz ciekawą architekturą. To, co z pewnością wyróżnia budynki na tle istniejącej już infrastruktury oraz konkurencji to dostosowanie rozwiązań do współczesnych wymagań rynkowych. Pomieszczenia są ułożone w przemyślany sposób tak, aby umożliwić mieszkańcom i najemcom swobodną aranżację wnętrz. Ponadto, lokale są zaprojektowane w taki sposób, aby całą ich powierzchnię przeznaczyć do użytku. Dzięki temu żadne miejsce się nie zmarnuje, a najemcy mogą w stu procentach skorzystać z funkcjonalnych i komfortowych nieruchomości.

  Przyszłym lokatorom gwarantowane są również liczne udogodnienia, które mają podwyższyć jakość ich życia. Podczas wykonania projektu deweloper dba nawet o najmniejszy detal obiektu. Nieruchomości są usytuowane w atrakcyjnych miejscach miasta. Najemcy mają swobodny dostęp do centrum, a osoby, które cenią sobie ciszę i spokój, mogą skorzystać z oferty mieszkań usytuowanych blisko terenów zielonych.

  Każda nieruchomość spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferty dedykowane są szerokiemu gronu odbiorców zarówno rodzinom z dziećmi, parom, jak i przedsiębiorcom. Dzięki wysokim kompetencjom interpersonalnym zespołu, empatii oraz bardzo dobrej znajomości rynku zainteresowanym oferowana jest najwyższej jakości usługa. Nieruchomości dewelopera dostosowane są do indywidualnych potrzeb klienta, posiadają w sobie szereg nowoczesnych rozwiązań, które z pewnością ułatwią funkcjonowanie i życie lokatorów. Zrealizowane inwestycje spotykają się z dużym uznaniem i pozytywnymi opiniami zarówno wśród klientów, jak i partnerów. Dzięki temu pozycja marki na rynku nieruchomości znacząco wzrasta.

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  227365533
  Adres:
  ul. Ludwika Czajewicza 8 lok. 9
  Strona www:
  http://www.esembla.pl/