Okrzei 41

Okrzei 41Okrzei 41Okrzei 41Okrzei 41Okrzei 41
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
2 kwartał 2021 roku
Liczba Mieszkań
160
Powierzchnia
27.62 - 122.52 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
3
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Detale, to one sprawiają, że dobrze czujesz się w miejscu, w którym mieszkasz – doskonała lokalizacja, kameralność, estetyka projektu, dobrze zagospodarowane strefy wspólne, patio, stały monitoring i przemyślany układ pomieszczeń, zaprojektowany w taki sposób, abyś doskonale odnalazł się w swoim mieszkaniu. To właśnie te drobiazgi, szczegóły, detale świadczą o tym, że Okrzei 41 nie jest inwestycją z przypadku. Okrzei 41 to wybór, decyzja o wysokiej jakości życia w położonym w centrum Kielc apartamencie.

Zamieszkaj w ścisłym centrum Kielc – w osiedlu tak zaprojektowanym, by wypełniało Twoje wszystkie potrzeby. Całość projektu składa się z trzech nowoczesnych budynków położonych na jedno hektarowej działce położonej w trójkącie ulic Okrzei, Krzywej i Zagnańskiej. W budynkach znajdować się będzie 160 mieszkań oraz lokale usługowe. Inwestycja zostanie zrealizowana w dwóch etapach, a pierwszy zakłada wybudowanie dwóch obiektów mieszkaniowych, w których znajdować się będzie łącznie 100 mieszkań i apartamentów o powierzchni od 30 do 100 metrów kwadratowych. W parterowej części budynku, leżącego od strony ulicy Okrzei, znajdować się będą lokale usługowe, o łącznej powierzchni 700 metrów kwadratowych. Zakończenie budowy I etapu przewidziano na 30.03.2020 roku.

Budynki swoją ciekawą, niebanalną architekturę zawdzięczają Pracowni Architektonicznej Detan. Piękna, białą elewacją przeplatana jest brązowymi wstawkami i oszkleniami balustrad balkonów – same balkony zostały rozmieszczone w taki sposób, by gwarantowały kameralność i wypoczynek z dala od wzroku sąsiada. Budynki na terenie osiedla tworzą jedną, spójną architektoniczną całość, która z pewnością na stałe wpisze się w krajobraz mieszkaniowy Kielc. Budynki zostały wyposażone w komórki lokatorskie, szybkobieżne windy oraz rowerownię. W podziemnych kondygnacjach budynków znajdować się będą podziemne miejsca parkingowe. Obiekt będzie stale monitorowany. W sercu osiedla znajdować się będzie urokliwy dziedziniec – mini park dostępny wyłącznie dla mieszkańców z placem zabaw, ławeczkami, alejkami i licznymi strefami relaksu.

Wybór mieszkań w oferowanej inwestycji jest szeroki – znajdziemy tutaj zarówno komfortowe mieszkania z tarasem i ogródkiem, jak i duże apartamenty z szerokim balkonem, z którego rozpościera się widok na centrum Kielc. Układ pomieszczeń jest starannie przemyślany – mieszkania zostały zaprojektowane z uwzględnieniem komfortu i jakości życia mieszkańców. Aktualnie w inwestycji dostępnych jest 17 mieszkań 3 i 4 pokojowych, o powierzchni od 70 do 105 metrów kwadratowych. Całość inwestycji została obecnie oddana do użytkowania, a prace nad realizacją drugiego etapu zostały zakończone w II kwartale 2021 roku.

Realizatorem inwestycji jest Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka, firma, w której portfolio znajdziemy szereg prestiżowych realizacji, wykonanych na terenie Województwa Świętokrzyskiego. Nowe mieszkania w Kielcach, budowane przez tego dewelopera cieszą się dużą popularnością, są powszechnie uznawane za bezpieczne inwestycje – dobrą lokatę kapitału, która przynosi znacznie większy zysk niż ten, którego możemy się spodziewać po zdeponowaniu pieniędzy na koncie bankowym.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja położona jest nieopodal ścisłego centrum Kielc, przy ulicy Okrzei 41. Drogę do centrum możemy pokonać samochodem w około 6 minut, dobrze rozwinięta jest również komunikacja miejska, najbliższy punkt komunikacyjny Zagnańska / Stolarska, znajduje się zaledwie 150 metrów od adresu osiedla. Kielce są dobrze skomunikowane z resztą Polski – przez miasto przebiega wiele ważnych dróg krajowych i wojewódzkich. Przez zachodnią część Kielc przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7, która łączy Kielce z aglomeracją gdańską, warszawską i krakowską.

W okolicy znajdziemy również galerie handlowe, sklepy oraz urzędy i inne instytucje. Młodzi rodzice z pewnością docenią bogatą ofertę oświatową tej lokalizacji – najbliżej położone względem adresu osiedla przedszkole to Akademia Kreatywności Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi (160 m), a od najbliższej szkoły podstawowej dzieli nas jedynie 250 metrów. Kielce to miasto atrakcyjnie położone na mapie Polski – niedaleko znajdują się Góry Świętokrzyskie, a samo miasto posiada również wiele atrakcji turystyczno-rekreacyjnych. Nieopodal osiedla znajduje się chętnie odwiedzany przez mieszkańców Zalew Kielecki, który wraz z nabrzeżem rzeki Silnicy tworzy malowniczy, zielony kompleks, idealny na niedzielny spacer z rodziną.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²