Lotnicza Ekopark etap II

Lotnicza Ekopark etap IILotnicza Ekopark etap IILotnicza Ekopark etap IILotnicza Ekopark etap IILotnicza Ekopark etap IILotnicza Ekopark etap IILotnicza Ekopark etap IILotnicza Ekopark etap IILotnicza Ekopark etap IILotnicza Ekopark etap II
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
2 kwartał 2022
Liczba Mieszkań
107
Powierzchnia
29 - 114 m²
Liczba pokoi
1
Liczba pięter
8
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Projektując nowe obiekty mieszkalne, staramy się tworzyć w przyjazny dla użytkownika sposób. Nie inaczej było w przypadku inwestycji Lotnicza Eko – Park, która oferuje swoim przyszłym mieszkańcom komfortowe nowe mieszkania w Kielcach. Projekt stanowi kwintesencję nowoczesnego projektowania wspartego doskonałymi rozwiązaniami z zakresu funkcjonalności i ergonomii. Lotnicza Eko – Park to inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum Kielc w prestiżowej części miasta.

PROJEKT NA MIARĘ NASZYCH CZASÓW

Całość inwestycji składa się z 107 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Obiekt posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz jedną kondygnację podziemną przeznaczoną na halę parkingową dla przyszłych mieszkańców.

Wszystkie budynki wchodzące w skład inwestycji charakteryzować się będą własnym, indywidualnym stylem. Obszar inwestycji to 5000 mkw i stanowić on będzie komfortową przestrzeń do zamieszkania dla pracowników sektora biznesowego. Dodatkowym atutem projektu są świetne połączenia komunikacyjne.

Lotnicza Eko – Park została podzielona na dwa etapy. Pierwszy z nich obejmuje projekt zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, w której znajdować się będą atrakcyjne i przestronne mieszkania zaprojektowane z myślą o przyszłych użytkownikach. Na najwyższej kondygnacji stworzone zostaną Penthousy z pięknym widokiem na panoramę miasta. Osiem pięter budynku obejmować będzie aż 81 nowych mieszkań o powierzchniach od 29 mkw do 114 mkw. Tak szeroki wybór sprawia, że Lotnicza Eko – Park nadaje się świetnie zarówno dla singla, jak i rodziny z kilkorgiem dzieci. Na parterze znajdą się atrakcyjne lokale usługowe, natomiast podziemna kondygnacja przeznaczona będzie na miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

NOWOCZESNOŚĆ W PRZYSTĘPNEJ CENIE

Lotnicza Eko – Park to nowoczesność i minimalistyczny sposób projektowania, który spodoba się nawet najbardziej wymagającym osobom. Atrakcyjny wygląd inwestycji dopełniają przestronne tarasy i balkony oraz duże przeszklenia okienne. Realizacja powstać mogła dzięki zastosowaniu najwyższej klasy materiałów wykończeniowych, które gwarantują jakość i trwałość konstrukcji. W projekcie wykorzystano styropian grafitowy, ciepłe okna trzyszybowe, schody na transolach tłumiących kroki czy też windy cichobieżne umożliwiające podróżowanie po poszczególnych kondygnacjach. Budynek wzbogacono o ekonomiczne ogrzewanie z sieci miejskiej.

W drugim etapie inwestycji przewidziano stworzenie budynku mieszkalnego wielorodzinnego, który obejmuje lokale mieszkalne oraz lokale usługowo – biurowe zlokalizowane na parterze. Obiekt posiadać będzie osiem kondygnacji i obejmie aż 82 mieszkania o powierzchniach od 26 mkw do 69 mkw oraz 28 lokali usługowo – biurowych o powierzchniach od 26 mkw do 132 mkw. Kondygnacja podziemna budynku zawierać będzie 89 miejsc postojowych dla samochodów osobowych. Projekt przewiduje również miejsca postojowe na parterze budynku.

Dodatkowo mieszkańcy będą mogli skorzystać z naziemnych miejsc postojowych zlokalizowanych wokół budynku.

Dojazdy do inwestycji Lotnicza Eko – Park wyłożone zostaną betonową kostką brukową. Fragment terenu zostanie zagospodarowany miejscami postojowymi wykonanymi z geokraty, natomiast przestrzenie rekreacyjne urządzone zostaną pasami zielonych trawników. Mieszkańcy będą mogli korzystać ze stojaków na rowery oraz z zewnętrznej siłowni wyposażonej w odpowiedni sprzęt do ćwiczeń.

Lokalizacja inwestycji

Przy ulicy Marszałkowskiej 64 w Kielcach zlokalizowana jest inwestycja grupy Epa Investment Sp. z. o. o. Sp. k., nazwana Marszałkowska 64. Miejsce inwestycji oraz centrum miasta dzieli niespełna 3 kilometry.

ŚWIETNE POŁĄCZENIA KOMUNIKACYJNE

Dzięki świetnemu zlokalizowaniu projektu, przyszli mieszkańcy będą mieli możliwość korzystania z bardzo dobrych połączeń komunikacyjnych. Przez teren miasta przebiegają drogi krajowe nr 73 i 74, przez co podróż do innego miasta w Polsce nie będzie stanowiła żadnego problemu. W zachodniej części miasta znajduje się trasa europejska E77, dzięki której Kielce mają dogodne połączenie z aglomeracjami: Warszawską, Gdańską oraz Krakowską dzięki znajdującej się na jej odcinku drodze ekspresowej S7. Przyszli mieszkańcy inwestycji Niska 2 będą mogli korzystać z połączeń w postaci autobusów PKS, prywatnych busów, linii kolejowych oraz 70 linii autobusów miejskich. Najbliższy punkt komunikacyjny inwestycji to Klonowa os. Szydłówek, do którego dzieli nas dystans 260 metrów.

Kielce to miasto stanowiące stolicę województwa świętokrzyskiego. Położone jest w południowej części centralnej Polski i zamieszkane jest przez ponad 200 tysięcy osób.

ATRAKCJE WARTE UWAGI

Kieleckie Śródmieście to obszar centrum usługowego, administracyjnego i kulturalnego. Właśnie w tej dzielnicy zlokalizowane są najważniejsze zabytki, które warto zobaczyć będąc w tej okolicy. Jednym z pierwszych miejsc do odwiedzenia jest starówka, która jest w mieście od połowy XII wieku.

Jednym z ciekawszych miejsc na mapie Kielc jest ulica Sienkiewicza – najpopularniejsza kielecka ulica, stanowiąca wizytówkę miasta. Ulica była budowana przez 20 lat, gdyż na samym początku nie określono dokąd ma ona prowadzić. Obecnie ulica ciągnie się do pomnika Henryka Sienkiewicza, a na samym jej końcu znajduje się kościół ekumeniczny.

Następnym interesującym obiektem na terenie miasta jest Pałac Biskupów Krakowskich, pochodzący z XX wieku. Swego czasu mieściły się tam: siedziba sztabu wojsk Piłsudskiego, poczta, drukarnia, biuro werbunkowe, a także siedziba lokalnej gazety. W późniejszym okresie na terenie pałacu założono Szkołę Górniczo – Hutniczą, która zapoczątkowała krakowską Akademię Górniczo – Hutniczą. Warto również zajrzeć do znajdującego się obok pałacu Muzeum Designu, które pełniło w przeszłości funkcję więzienia.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²