Patio Vita

Patio VitaPatio VitaPatio VitaPatio VitaPatio VitaPatio VitaPatio VitaPatio VitaPatio VitaPatio VitaPatio VitaPatio VitaPatio VitaPatio Vita
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
2 kwartał 2021 roku
Liczba Mieszkań
167
Powierzchnia
27.95 - 90.01 m²
Liczba pokoi
2 - 4
Liczba pięter
6
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
podziemne

Opis inwestycji

Patio Vita można opisać jako inwestycję, dzięki której każda przeżywana chwila będzie wspaniałym doznaniem. Te wykończone z dbałością o nawet najdrobniejsze detale mieszkania deweloperskie w Kielcach już od pierwszego momentu przyciągają wzrok, sprawiają, że można się w nich wręcz zakochać. Inwestycja została przeprowadzona przez firmę Zagnańska 84 – „Nowa Inwestycja” Spółka z o.o. Sp. k. Składają się na nią 2 budynki o charakterze wielorodzinnym. Owe obiekty posiadają 6 kondygnacji naziemnych, licząc także parter, oraz 1 kondygnację podziemną. Cała inwestycja obejmuje swoim zasięgiem 167 nowych mieszkań. W zależności od tego, o którym piętrze mowa, wysokość kondygnacji wynosi od 260 do 280 centymetrów. Jeśli chodzi o metraż lokali, waha się on od 45 do 75 m². Obecnie w sprzedaż znajdują się 4 mieszkania o wysokim standardzie. W ofercie uwzględniono lokale 2-, 3- oraz 4-pokojowe. Budowę wskazanych obiektów rozpoczęto w IV kwartale 2017 roku, natomiast zostały one całkowicie oddane do użytkowania w II kwartale 2021 roku.

Tworząc inwestycję, zadbano o to, ażeby wnętrza były zaprojektowane w sposób komfortowy dla mieszkańców, ze starannością i uwagą. Nowoczesna architektura osiedla daje efekt niezwykle sympatyczny dla oka. Zastosowane tutaj metody wpisują się świetnie w najnowsze trendy w budownictwie. Nowo powstałe obiekty można opisać jako nowoczesną bryłę, a także eleganckie, wysublimowane elewacje, których kolorystyka została utrzymana w odcieniach beżu. Ta barwa jest delikatnym tłem dla ciekawie wkomponowanej tu zieleni. To atrakcyjny apartamentowiec, który z pewnością spełni oczekiwania wszystkich tych, którzy uwielbiają komfort codziennego życia, prywatność, spokój oraz postmodernistyczne rozwiązania architektoniczne. Każde pomieszczenie zostało zaprojektowane tak, aby dawać głównie wygodę i umożliwiać dowolne aranżacje.

Nie brakuje innowacyjnych koncepcji, jak np. wprowadzenie balkonów w systemie Isocorb. Spokój ducha oraz wolność od wszelkich hałasów gwarantuje użycie podwyższonych parametrów akustycznych. Lokale wyposażono w duże przeszklenia, które dają duży dopływ naturalnego światła i sprawiają, że całość staje się jeszcze bardziej swojska. Mieszkania posiadają dostęp do własnych balkonów i tarasów. Ażurowe, piękne balustrady to interesujące rozwiązanie architektoniczne, jak również gwarant intymności, który jednocześnie umożliwia doświetlenie. Balkony wykończono za pomocą deski tarasowej, co stwarza wrażenie życia w letnim ogrodzie. Lokale usytuowane na parterze z kolei mają dostęp do terenów zielonych, które nowi właściciele mogą zaaranżować według własnego uznania. Wejścia do mieszkań nie posiadają żadnych utrudnień, takich, jak schody.

Na terenie wskazanego osiedla pojawiły się również obszary zielone połączone z placem zabaw – w części wspólnej. Mieści się tam także siłownia zewnętrzna, przestrzeń przeznaczona do gier, a także stojaki na rowery. Mieszkańcy mogą skorzystać z rowerowni, specjalnego pokoju rekreacyjnego dla dzieci czy też sali fitness.

Całe osiedle jest dobrze ogrodzone. Obejmuje je swoim zasięgiem sprawny monitoring. Wybrukowane alejki oraz chodniki stanowią wygodny element, który ułatwia koegzystowanie sąsiedzkie. Wszystkie lokale są pomyślane w ten sposób, ażeby dobrze chronić przed pożarem. Mieszkania usytuowane na parterze posiadają samodzielne piony wentylacyjne. Mieszkańcy zyskują też dostęp do podziemnych miejsc postojowych. Cały teren jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Lokalizacja inwestycji

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIE MIESZKANIOWE W KIELCACH

Patio Vita to inwestycja ulokowana w Kielcach, przy ulicy Zagnańskiej. To 2.2 km od centrum miasta. Usytuowano ją w bardzo dynamicznie rozwijającej się dzielnicy – pomiędzy ulicami Zagnańską, Okrzei i Jesionową. Zaledwie kilka minut zajmuje, dostanie się pieszo do serca Kielc. Mieści się ona dodatkowo bardzo blisko obszarów idealnych do spacerów – niemal o krok od Zalewu Kieleckiego. Osiedle nie znajduje się przy żadnej ruchliwej ulicy, zatem mieszkańcy mogą być w stu procentach pewni, iż czeka ich tutaj jedynie cisza i spokój. Inwestycję otaczają inne bloki mieszkalne, dlatego hałasy z centrum nie docierają do tej okolicy. Jak mówią wszelkie prognozy, wskazana dzielnica będzie wkrótce najnowocześniejszym terenem miasta.

Tylko 1-2 minuty trzeba poświęcić, ażeby dotrzeć stąd do najbliższego punktu komunikacyjnego, czyli Zagnańska 1 (120 m). Kursują z owego przystanku autobusy jadące w kierunku Galerii Echo, Politechniki, Siei, Klonowej, Częstochowskiej – US. Są to następujące linie: 6, 7, 9, 12, 32, 33, 34, 36, 37, 44, 51, 53, 100, 106, 111, 114, N2 – linia nocna.

Jeśli chodzi o Kielce, biegną tutaj drogi krajowe nr 73 i 74. Zachodnią część miasta z kolei przecina trasa europejska E77. Nie brakuje tutaj pociągów PKP, a także autobusów PKS. Na tym terenie odbywają się również prywatne kursy – za pośrednictwem busów, które stanowią spoiwo pomiędzy Kielcami i sąsiednimi miejscowościami.

Bogata oferta edukacyjna pozwala znaleźć odpowiednią placówkę edukacyjną. Mieszkańcy inwestycji mogą skorzystać z ABC-Dwujęzycznego Przedszkola Artystycznego usytuowanego w odległości 150 m, Baby Home: Niepublicznego Przedszkola (o profilu angielskim) – położonego 270 m stąd, Niepublicznej Placówki Kształcenia Ustawicznego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce/Oddziału Okręgowego w Kielcach – 270 m dalej.

150 m od projektu znajduje się sklep Społem, a 180 m – przychodnia ArtMedik.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²