Warszawski Świt III

Warszawski Świt IIIWarszawski Świt IIIWarszawski Świt IIIWarszawski Świt III
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
1 kwartał 2024
Cena
od 10 748 za m²
Liczba Mieszkań
118
Powierzchnia
27 - 93 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
6
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, loggia

Opis inwestycji

Apartamenty Warszawski Świt III to trzeci etap tej inwestycji. Jest to budynek w doskonałej lokalizacji położonej blisko stacji metra. Spokojna okolica w dzielnicy Targówek w bliskości głównych węzłów komunikacyjnych łatwo stąd dojechać do centrum.

Zalety inwestycji

Nie trudno zauważyć, że inwestycja Warszawski Świt III to doskonałe miejsce do życia, któremu nie brakuje udogodnień. Poza znakomitą lokalizacją na warszawskim Targówku, warto pamiętać o dodatkowych aspektach zwiększających atrakcyjność tej inwestycji. Mieszkańcy apartamentów Warszawski Świt III mogą cieszyć się urokami pobliskiej przyrody i aktywności na świeżym powietrzu, nie rezygnując z wygody bogatej infrastruktury miasta.

 • bliskość parków i terenów zielonych,
 • rozbudowana sieć autobusowa,
 • 9 minut do stacji metra,
 • winda,
 • balkony,
 • komórki lokatorskie,
 • mnogość lokali gastronomicznych, handlowych i usługowych w okolicy.

Struktura inwestycji

W trzecim etapie dostępnych jest 118 mieszkań . Pierwsze piętro budynku przeznaczone jest na działalność usługową. Na pozostałych kondygnacjach znajdują się mieszkania o różnej wielkości od 27 m2 do 93 m2. W budynku mamy również parking podziemny i komórki lokatorskie.

Architektura

Architektura budynku nowoczesna, z wychodzącymi z bryły balkonami. Elewacja utrzymana w jasnych kolorach z elementami kolorowymi na balkonach.

Parking

 • miejsca postojowe podziemne.

O deweloperze

Warszawski Świt III w Warszawie jest realizowana przez firmę Home Invest Sp.z o.o. , działającą na rynku od 2005 r. w zakresie budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. Tworzy funkcjonalne i nowoczesne przestrzenie o ponadczasowej architekturze i wysokim profesjonalizmie. W swojej ofercie mają takie inwestycje jak Wola Prestige, Miłosna Park, Krasińskiego 58, Na Sokratesa, Monte Verdi, Willa Ochota, Metro Park, Apartamenty Oszmiańska 20 czy Apartamenty Przy Agorze 6.

Najczęstsze pytania

Kiedy inwestycja Warszawski Świt III zostanie oddana do użytku?– W 1 kwartale 2024 roku.
Ile mieszkań znajduje się w inwestycji Warszawski Świt III?– Inwestycja składa się z 118 mieszkań.

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Targówek to jedna z bardziej wyjątkowych części Warszawy, której historię można prześledzić aż do czasów średniowiecza. Znajdując się na prawym brzegu Wisły, Targówek dzieli się na kilka mniejszych osiedli, w tym Targówek Mieszkaniowy, Targówek Fabryczny, Bródno i Zacisze.

Targówek wyróżnia się spośród innych dzielnic Warszawy przede wszystkim swoim zrównoważonym połączeniem obszarów przemysłowych, mieszkaniowych i rekreacyjnych. W dzielnicy znajduje się wiele starych zakładów przemysłowych, które świadczą o jej bogatej historii gospodarczej. W ostatnich latach wiele z nich zostało zmodernizowanych lub zaadaptowanych na nowe funkcje.

Jednym z największych atutów Targówka jest jego rozbudowana infrastruktura komunikacyjna, która sprawia, że dzielnica jest łatwo dostępna zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. W Targówku znajdują się liczne przystanki autobusowe, tramwajowe oraz stacje metra, które łączą dzielnicę z resztą miasta.
Targówek może się również poszczycić zielonymi terenami, które stanowią doskonałe miejsca do wypoczynku i aktywności na świeżym powietrzu. Park Bródnowski to największy park w dzielnicy, oferujący liczne ścieżki spacerowe, alejki rowerowe, place zabaw oraz staw z wyspą. W okolicy znajduje się również malownicze Jezioro Balaton, które przyciąga miłośników wodnych atrakcji.

W Targówku mieszczą się również liczne centra handlowe, takie jak Atrium Targówek czy Targówek Park, które oferują szeroki wybór sklepów, restauracji, kawiarni i rozrywki dla wszystkich grup wiekowych. Dzielnica może pochwalić się również bogatym życiem kulturalnym, z licznymi instytucjami kulturalnymi, takimi jak domy kultury, teatry czy kina.

Lokalizacja

Inwestycja Warszawski Świt mieści się przy ul. Warszawski Świt na warszawskim Targówku. Warszawski Świt to nowy punkt na mapie Targówka, dzięki dobrze rozwiniętej komunikacji do centrum można dotrzeć w niecały kwadrans, a liczne sklepy i punkty usługowe w pobliżu ułatwiają codzienne życie. Warszawski Świt to idealna alternatywa dla drogich apartamentów w centrum miasta.

Transport

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, do których od września 2019 roku dołączyło metro (stacje w okolicy: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają niedawno wybudowane ulice: Św. Walenty, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.
Przyszli mieszkańcy inwestycji Warszawski Świt skorzystają z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. Najbliższym punktem przesiadkowym jest ulica Bartnicza 02, która znajduje się 170 metrów od Warszawskiego Świtu.

Infrastruktura

Po sąsiedzku od inwestycji mieszczą się:

 • sklepy spożywcze
 • hipermarkety
 • restauracja i kawiarnie
 • apteki
 • gabinet stomatologiczny
 • mechanik samochodowy

Niedaleko można skorzystać z usług:

 • oddziału banku
 • poczty
 • stacji paliw
 • studia fitness
 • siłowni

W niedalekiej odległości znajdziemy również Park Bródnowski, Pływalnia Muszelka, Galeria Renova, Atrium Targówek, Factory Annopol, Centrum Handlowe Marywilska 44.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z kompleksowej oferty edukacyjnej. W pobliżu inwestycji Warszawski Świt znajduje się 9 placówek oświatowych. Najbliższe to: Niepubliczna Poradnia psychologiczno-pedagogiczna Ośrodek Terapii Promitis, Niepubliczne Przedszkole Promitis, Szkoła Specjalna im. Małego Powstańca. Trochę dalej znajdziemy szkoły podstawowe, licea, szkoły językowe.

Dodatkowe aktywności

W zasięgu ręki znajdują się boisko do koszykówki, Boisko MKS Polonia.
W pobliżu znajdziemy również siłownię, hala sportowa, zespół basenów krytych, Teatr Rampa, Park Bródnowski, Pływalnia Muszelka, Galeria Renova.

INWESTYCJE W OKOLICY

Warszawski Świt V

Warszawski Świt V

Termin oddania:

3 kwartał 2025

Liczba mieszkań:

127

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

26 - 93 m²

Warszawski Świt IV

Warszawski Świt IV

Termin oddania:

1 kwartał 2026

Liczba mieszkań:

27

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

39.14 - 98.19 m²

Nowy Targówek

od 12 600 za m²

Nowy Targówek

Termin oddania:

2 kwartał 2024

Liczba mieszkań:

70 (V etap)

Liczba pokoi:

2 - 5

Powierzchnia:

35 - 96 m²

Przystanek Targówek

Przystanek Targówek

Termin oddania:

3 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

107

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

28.86 - 86.62 m²

Rzepichy 3

od 11 600 za m²

Rzepichy 3

Termin oddania:

3 kwartał 2025

Liczba mieszkań:

78

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

40.30 - 129.47 m²

Oszmiańska II

od 14 418 za m²

Oszmiańska II

Termin oddania:

3 kwartał 2025

Liczba mieszkań:

87

Liczba pokoi:

2 - 5

Powierzchnia:

35.44 - 112.52 m²

Osiedle Wilno

od 9 050 za m²

Osiedle Wilno

Termin oddania:

3 kw. 2022

Liczba mieszkań:

2500

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32 - 96 m²

Klukowska 54

od 9 800 za m²

Klukowska 54

Termin oddania:

2 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

61

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

35 - 117 m²

Rezydencja Liwska

Rezydencja Liwska

Termin oddania:

1 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

144

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

37 - 74 m²

  Otwórz drzwi do swojego wymarzonego domu

  Marzysz o własnych czterech kątach, ale nie wiesz, jak sfinansować zakup? Pozwól nam Ci pomóc! Wypełnij formularz, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą, aby przedstawić indywidualnie dopasowaną ofertę kredytu hipotecznego. Razem zbudujemy Twoją przyszłość!

  Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych kontaktowych do NOTUS Finanse S.A. Zobacz więcej »
  Zapytaj o kredyt
  Zadaj pytanie