Nowe mieszkania Głogów

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Park Głowackiego

Park Głowackiego

Termin oddania:

III kwartał 2024

Liczba mieszkań:

67

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

40.64 - 92.43 m²

Nowy Piastów

od 6 200 za m²

Nowy Piastów

Termin oddania:

1 kw. 2024

Liczba mieszkań:

56

Liczba pokoi:

2 - 3

Powierzchnia:

30 - 64 m²

Złota Podkowa II

od 7 200 za m²

Złota Podkowa II

Termin oddania:

3 kw. 2023

Liczba mieszkań:

140

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

33 - 80 m²

Głogów to miasto położone w zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim. Na jego terenie znajduje się wiele wartych uwagi zabytków architektonicznych. Stąd przybywają tu turyści preferujący wycieczki piesze i rowerowe, nastawieni na kontakt z naturą i piękne widoki. Miasto chwalą sobie również sami mieszkańcy. A jest ich tu z roku na rok coraz więcej. Być może to za sprawą kolejnych inwestycji deweloperskich, które kuszą nie tylko cenami, ale też standardem.

Rynek nieruchomości w Głogowie

Rynek nieruchomości w Głogowie stale się rozwija. Deweloperzy proponują klientom kolejne inwestycje, w tym atrakcyjne mieszkania, spośród których bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się 3-pokojowe, o powierzchni od 30 do 60 metrów kwadratowych oraz mniejsze 2-pokojowe. Są to mieszkania o wysokim standardzie, dostosowane do potrzeb współczesnych klientów.

Mieszkania te są przede wszystkim usytuowane w niedużych budynkach, na kameralnych osiedlach, co zwiększa prywatność mieszkańców i daje poczucie komfortu. Przy budynku znajdują się miejsca parkingowe, choć coraz częściej są również we wspólnym garażu podziemnym.

Nowe mieszkania w Głogowie znajdują się w różnych częściach tego miasta. Zainteresowaniem cieszą się mieszkania na Koperniku i osiedlu Piastów. Mniej popularne są z kolei ulice Sikorskiego i Mickiewicza. Wystarczy prześledzić ogłoszenia, aby zobaczyć, gdzie znajdują się nowe mieszkania w Głogowie.

Ceny mieszkań w Głogowie

Kupując mieszkania na rynku pierwotnym, trzeba liczyć się z wyższą ceną tych nieruchomości. Jednak to te najbardziej opłaca się kupować. Ile kosztuje mieszkanie w Głogowie? Cena metra kwadratowego mieszkania w Głogowie wynosi 6 099 zł. Przy czym przeciętne mieszkanie w tym mieście kosztuje 339 935 zł. Z Głogowa do Wrocławia są niecałe 2 godziny drogi autem. Do Poznania tyle samo. Lokalizacja jest więc świetna dla osób pracujących w tych miastach czy uczących się. Mieszkania w Głogowie powinny zainteresować tych, którzy wszystko, czego potrzebują do życia, znajdą w tym mieście.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt