Nowe mieszkania Karpacz

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Panorama Karkonoszy II etap

od 16 000 za m²

Panorama Karkonoszy II etap

Termin oddania:

2 kwartał 2024

Liczba mieszkań:

156

Liczba pokoi:

1 - 3

Powierzchnia:

28 - 91 m²

OFERTY ARCHIWALNE

HILLSIDE
Oferta archiwalna

HILLSIDE

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

64

Liczba pokoi:

1 - 3

Powierzchnia:

32 - 82 m²

Karpacz – inwestycje w cieniu gór

Karpacz to popularna miejscowość turystyczna w województwie dolnośląskim. Przepięknie położona wśród lasów i gór – Sudetów Zachodnich, jest miejscem, które przyciąga turystów przez cały rok, aczkolwiek największe obłożenie występuje oczywiście w sezonie zimowym. Tutejsze stoki należą do najpopularniejszych w regionie. Inwestycje Karpacz przyciąga przede wszystkim dzięki swoim walorom turystycznym. Obiekty związane z obsługą gości to najczęściej realizowane przedsięwzięcia przez inwestorów. Hotele, zespoły budynków usług turystycznych, apartamenty to przykłady inwestycji, które są lokalizowane na tych terenach. Nie brakuje również inwestycji deweloperskich reprezentujących budownictwo typowo mieszkaniowe.

Naturalną przewagą, która przyciąga tu biznes, jest fakt, że Karpacz leży w regionie dobrze rozwiniętym gospodarczo, sąsiedztwo większych ośrodków miejskich, obecność przemysłu oraz innych sektorów gospodarki pozwala na rozwój, także tych mniejszych miejscowości. Jeśli do tego dysponują takim atutem jak atrakcyjność turystyczna, to mogą być spokojne na napływ nowych inwestycji.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt