Nowe mieszkania Wrocław Jagodno

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Murapol Jagodno Park

Murapol Jagodno Park

Termin oddania:

3 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

277

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

24 - 59 m²

Nowe Miasto Jagodno

Nowe Miasto Jagodno

Termin oddania:

1 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

593

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

32.07 - 104.6 m²

Robyg Jagodno – Etap II

od 7 100 za m²

Robyg Jagodno – Etap II

Termin oddania:

2 kwartał 2021 roku

Liczba mieszkań:

118

Liczba pokoi:

1 - 3

Powierzchnia:

26 - 68 m²

Robyg Jagodno – Etap III

od 7 100 za m²

Robyg Jagodno – Etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2022 roku

Liczba mieszkań:

82

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

34.21 - 56.62 m²

Robyg Jagodno

od 7 925 za m²

Robyg Jagodno

Termin oddania:

gotowe

Liczba mieszkań:

618

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

27.28 - 97.39 m²

Viva Jagodno etap II

od 7 144 za m²

Viva Jagodno etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

76

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

42 - 115 m²

OFERTY ARCHIWALNE

Murapol Słoneczne Jagodno
Oferta archiwalna

Murapol Słoneczne Jagodno

Termin oddania:

1 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

304

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

27 - 70 m²

Viva Jagodno

od 7 477 za m²

Oferta archiwalna

Viva Jagodno

Termin oddania:

3 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

121

Liczba pokoi:

1 - 6

Powierzchnia:

27 - 117 m²

Wrocław jest jednym z miast, w którym wiele osób planuję zamieszkać. Ci, którzy otrzymali już taką szansę, cieszą się dziś pięknem tego miasta, będącym również miastem turystycznym.

Wrocław cieszy się dziś pięknym Starym Rynkiem, ale posiada także wiele innych ciekawych atrakcji. Jest to swoista stolica Dolnego Śląska i ma do zaoferowania wiele ciekawych możliwości pracy. Jest to również świetny rynek atrakcyjnych nieruchomości. Dlaczego zatem warto zamieszkać dzisiaj we Wrocławiu? Jakie dzielnice wybrać na nasze mieszkanie?

Przede wszystkim podstawą jest atrakcyjność tego miejsca, ale także różnorodność cenowa, która pozwala nam sięgnąć po ciekawe mieszkania w różnych dzielnicach tego miasta. Jedną z dzielnic jest Jagodno, które określane jest mianem peryferyjnego osiedla w południowej części Wrocławia. Jest to dość nowa osada, gdyż powstała w XX wieku. Łączy się ona w centrum miasta Wrocławia, za pomocą głównej ulicy, jaką jest ulica Buforowa.

Jest to miejsce kameralne, które zapewni spokój osobom kupujący mieszkanie właśnie w tym miejscu. Zaletą dzielnicy Jagodno jest również to, że jest to jedno z najbardziej rozwijających się miejsc, znajdujący się niedaleko centrum Wrocławia. Dogodna komunikacja miejska, ciekawe tereny, a także możliwość kontaktu z przyrodą to elementy które budzą zaufanie, będące ważnym elementem dla przyszłych mieszkańców.

Jagodno, dzielnica w której warto zamieszkać

W centrum Wrocławia możemy zauważyć wysokie blokowiska, które skutecznie mogą zniechęcić nas do skorzystania z zakupu mieszkania w tym właśnie mieście. Na szczęście znajduje się tam dzielnica Jagodno, która cieszy się blokami o niskiej kondygnacji. Jest to jedno ze współczesnych osiedli, które w swoim krajobrazie posiada piękno nowych nieruchomości, ale także dostępnej natury. Zdecydowanie jest to dzielnica Wrocławia, w której warto zamieszkać, gdyż powstające tam mieszkania deweloperskie zachowują określoną przestrzeń, co sprawia że są odpowiednio nasłonecznione.

Powstają tam również nowe mieszkania, które z powodzeniem można wykorzystać jako inwestycje mieszkaniowe. Dużym plusem na wybór tego miejsca, obok nisko kondygnacyjnych nieruchomości i dostępności do przyrody, są ceny dostępnych tam mieszkań. Przede wszystkim, jest to w dużej mierze rynek pierwotny, choć znajdziemy również i rynek wtórny, dlatego każdy znajdzie tam coś dla siebie. Niemniej jednak, możemy zaobserwować powstające tam nowe mieszkania i będzie ich zdecydowanie więcej. Jest to zatem argument przemawiający za tym, aby właśnie Jagodno wybrać na zakup nieruchomości pod mieszkanie.

Ceny mieszkań w dzielnicy Jagodno

Wybierając mieszkanie, zazwyczaj sugerujemy się jego ceną. Dzielnica Jagodno należy do takich miejsc Wrocławia, w którym możemy spodziewać się dość przystępnych cen za metr kwadratowy wybranej nieruchomości. Oczywiście, obserwując obecny rynek, możemy być pewni że ceny te będą wzrastać, ale nadal będą przystępne, w porównaniu do cen mieszkań,  znajdujących się w centrum miasta.

Dzielnica Jagodno jest wielkim placem budowy, ponieważ powstaje tam wiele nieruchomości, których oddanie do użytku, może nastąpić nawet w czwartym kwartale 2022 roku. Nie jest to zatem odległy czas, dlatego już dziś warto wybrać dogodną dla nas nieruchomość, aby już niebawem cieszyć się własnym mieszkaniem. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się już od 6000 zł. Taka dostępność znajduje się w inwestycji „nowe miasto Jagodno”. Znajdziemy tam również nieruchomości na sprzedaż za zdecydowanie wyższą kwotę.

Wybierając tam nieruchomość, zdecydowanie zaoszczędzimy, gdyż ceny w centrum będą zdecydowanie wyższe. Warto zwrócić uwagę również na fakt, iż na nowo powstałych osiedlach dzielnice Jagodno, będziemy mieli również dostęp do podziemnych parkingów, miejsc postojowych i komórek lokatorskich. Oczywiście, dostęp do takich miejsc będzie dodatkowym kosztem, podczas zakupu mieszkania. Standardowe ceny w centrum miasta będą zdecydowanie wyższe, dlatego jest to jeden z elementów który może wpłynąć pozytywnie na wybór mieszkania w dzielnicy Jagodno.

Warto tutaj zauważyć, że popularność tej dzielnicy będzie z czasem większa, zatem będzie to doskonałe miejsce do tego, aby spędzić tam część swojego życia. Ceny powstających tą nieruchomości są bardzo atrakcyjne, jeśli zweryfikujemy obecny rynek nieruchomości. W wielu miastach sięgają one ten powyżej 10000 zł, co dla dzielnicy Jagodno jest dużą nadwyżką.

Dlaczego warto wybrać dzielnicą Jagodno

Wybierając miejsce, w którym kupimy mieszkanie, zawsze sugerujemy się również okolicą. W przypadku Jagodna, możemy liczyć na bezpieczeństwo i swego rodzaju prywatność. Mieszkania deweloperskie, które możemy tam nabyć, są nie tylko doskonałym elementem na zamieszkanie, ale również na nowe inwestycje. Znajdziemy tam nowe budownictwo, ale również rynek wtórny, który dla wielu osób ma również ogromne znaczenie. Do centrum miasta dojedziemy jedną z głównych ulic prowadzących do tej dzielnicy, ale także korzystając z dostępnej tam komunikacji miejskiej.

Nie znajdziemy tam też wysokich blokowisk, co dla wielu osób jest komfortem i pozwala czuć się zdecydowanie lepiej na takim osiedlu.

Dzielnica Jagodno jest doskonałym miejscem na rozwój, ponieważ powstają tam ciekawe inwestycje deweloperskie. Jest to spokojne miejsce dla rodzin z dziećmi, gdyż będą mogły one poczuć swobodnie w przemieszczaniu się po zielonych miejscach dzielnicy. Jest to również doskonałe miejsce dla osób starszych, które będą mogły zaznać tam spokoju podczas spacerów.

Nowe osiedle w dzielnicy Jagodno

Budowanie nieruchomości jest dziś potrzebnym narzędziem na tworzenie mieszkań. Powstają zatem inwestycje mieszkaniowe, które doskonale sprawdzają się zarówno dla rodzin, osób samotnych i starszych, jak również dla inwestorów. Takim miejscem jest właśnie dzielnica Jagodno, w której każdy znajdzie mieszkanie inwestycyjne, a także mieszkanie do zamieszkania.

Jest to bardzo korzystne osiedle z punktu widzenia lokalizacyjnego. Do centrum miasta dojedziemy w niespełna 25 minut samochodem, co daje duże możliwości w zakresie dojazdu do pracy. Możemy tutaj skorzystać również ze środków użytku publicznego. Warto zauważyć że jest to dosyć młode osiedle, dlatego możemy być pewni że będzie ono się dalej rozwijało, zatem na obecną chwilę nie zaobserwujemy zbyt rozbudowanej infrastruktury miejskiej. Znajdziemy tam jednak sklepy, a także różnego rodzaju lokale usługowe, chociażby usługi gastronomiczne.

Na osiedlu znajduje się również placówka Poczty Polskiej, a także przychodnia lekarska. Jak to również bywa w takich miejscach, gdzie wprowadza się wiele rodzin z dziećmi, osiedle to posiada w swoich zasobach również przedszkola i żłobki. Ciekawym elementem i sporą atrakcją jest prowadzona niedaleko stajnia konna, dzięki czemu można skorzystać z nauki jeździectwa konnego.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt