Nowe mieszkania Wrocław Klecina

Typ nieruchomości
Lokalizacja
Ilość pokoi
Powierzchnia (m2)
Nowa Jutrzenka

od 6 900 za m²

Nowa Jutrzenka

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

119

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Między Parkami

od 8 399 za m²

Między Parkami

Termin oddania:

2 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

202

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

27 - 125 m²

Klecina to skromny przedmieście Wrocławia, położona na południowy zachód od centrum miasta. Obszar ten znajduje się pomiędzy terenami zielonymi w parku przy ulicy cukrowej na południu, a dostępnymi terenami działkowymi na północy. Jest to ciekawe osiedle mieszkaniowe, które budzi duże zainteresowanie wśród wielu osób, a szczególnie wśród młodych z dziećmi.

Teren znajduje się daleko od centrum miasta, co sprawia, że jest to oaza spokoju. Dzielnica sąsiaduje ze sławną we Wrocławiu dzielnicą Krzyki, ale także niedaleko znajdizemy miejscowości Zabrodzie i Bielany Wrocławskie. Jest to doskonałe miejsce na kontakt z zielenią, ale także dogodny dostęp do centrum miasta.

Prestiżowa dzielnica Wrocławia Klecina

Dzielnica klecina uchodzi za jedną z pożądanych części miasta Wrocławia. Już jakiś czas temu zdobyła w drobną popularność i dziś cieszy się ogromnym zainteresowaniem, zarówno deweloperów, jak również osób, które chcą zakupić nowe mieszkania. Z dużym zaangażowaniem powstają tam nowe inwestycje deweloperskie, dlatego też śmiało można powiedzieć, że jest to bardzo rozwijająca się część miasta.

Klecina to typowe miejsce do zamieszkania dla rodzin z dziećmi, ale także osób w podeszłym wieku. Znajdziemy tam dosyć sporo sklepów i restauracji, które właściwie zlokalizowane są przy ulicy Wałbrzyskiej i w jej sąsiedztwie. Pozwala to na odpoczynek i relaks w miejscach do tego przeznaczonych.

Sam układ dzielnicy klecina jest bardzo specyficzny, gdyż z lotu ptaka przypomina turbinę wiatraka. Zapewne niebawem się to zmieni, ze względu na powstające tam nowe inwestycje. Jeśli zatem zastanawiamy się nad miejscem, które we Wrocławiu spełni nasze oczekiwania, to z powodzeniem może to być właśnie ta dzielnica.

Mieszkania w dzielnicy Klecina i ich ceny

Klecina to dość nowe miejsce, dlatego historia tego osiedla nie jest bardzo daleka. Niemniej jednak, każdy kto mieszka we Wrocławiu, doskonale wie, że jest to miejsce nietypowe, przyciągające przede wszystkim swoją zielenią i ciekawymi nieruchomościami. W samym centrum kleciny znajduje się biurowiec Wałbrzyska Office Center, co daje dziś możliwości biznesowe. Powstały i powstają tam również mieszkania deweloperskie, które każdy z powodzeniem może nabyć.

Ceny wahają się tak już od ponad 9000 zł za metr kwadratowy. Jest to zatem cena dosyć przystępna, tym bardziej, już jest to bardzo prestiżowa dzielnica, która budzi zainteresowanie wielu osób. Patrząc na dzisiejsze ceny mieszkań, śmiało można powiedzieć, że oferty na nowe inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu Klecinie, są praktycznie umiarkowanych cenach.

Wybierając Stare Miasto lub Śródmieście, zapłacimy zdecydowanie więcej. Nie powinniśmy zatem marudzić, tylko zdecydować się na mieszkanie w tej części miasta Wrocławia, tym bardziej, że jest to świetny ten również na inwestycje i otwieranie własnych biznesów.

Korzyści z wyboru Kleciny na zamieszkanie

Dzielnica Klecina jest dogodnym miejscem dojazdowym dla każdego, kto pracuje lub uczy się w Centrum miasta. Powstaje tam również nowe osiedle, które spełnia współczesne wymogi i otwiera nowe warianty na przyszłość. Nie jest to miejsce z dużymi blokowiskami, co niektórych może zniechęcać do zamieszkania.

Budynki mieszkalne są niskie, a niedaleko możemy doświadczyć spotkania z naturą, gdyż blisko znajduje się ciekawy park kleciński. Miejsce jest dobrze usytuowane, co pozwala na dobrą komunikację do każdego właściwie miejsca. Znajdziemy tam kościół, przychodnię, sklepu i wiele innych budynków użytku publicznego.

Do zakupu mieszkania dostępny jest tam rynek pierwotny, jak również i wtórny. Lepiej jest jednak sięgać po mieszkania od dewelopera, które są dostępne na sprzedaż w tej malowniczej i ciekawej okolicy.

kontakt_bg

Postaw na gwarancję

Decyzja o kupnie inwestycji od danego dewelopera nie powinna być podejmowana pochopnie i w pośpiechu. Zanim zdecydujemy się na daną nieruchomość, warto przeanalizować opinie o danym podwykonawcy i dowiedzieć się, na jakie aspekty powinniśmy zwrócić szczególną uwagę dokonując wyboru.

Kontakt