IMMOBART

Deweloper IMMOBART nie posiada żadnych aktywnych ofert

Opis Dewelopera IMMOBART

Poznaj firmę, której misją jest budowanie funkcjonalnych mieszkań w podwarszawskich miejscowościach. Zamieszkaj w mieszkaniu, którego położenie gwarantuje kameralność przy jednoczesnej dostępności wszelkich miejskich udogodnień. W mieszkaniu, które w każdym detalu zostało zaprojektowane z myślą o Twoich potrzebach!

IMMOBART – deweloper w Piasecznie realizujący inwestycje na terenie podwarszawskich miejscowości. Są to przede wszystkim inwestycje deweloperskie z segmentu mieszkaniowego o niskiej zabudowie – osiedla domów wolnostojących lub w zabudowie szeregowej. Misją firmy jest budowa nowoczesnych, funkcjonalnych mieszkań – idealnej przestrzeni życiowej dla rodzin z dziećmi, które z jednej strony marzą o kameralnym, spokojnym miejscu zamieszkania, z drugiej nie chcą rezygnować z wielkomiejskiego życia. Oferta IMMOBART skierowana jest do osób wymagających – ceniących sobie wygodę i nowoczesne rozwiązania, to mieszkania w każdym detalu zaprojektowane z myślą o młodych, aktywnych zawodowo osobach, miejsca, w którym stworzą one swój prawdziwy DOM. Bo IMMOBART stawia mury i solidne konstrukcje, budowę ciepłego ogniska domowego, pozostawia Nabywcy.

W portfolio dewelopera znajdziemy szereg inwestycji, które na tle konkurencji odznaczają się przemyślanym projektem. Układ mieszkań projektowany jest przy wzięciu pod uwagę kilku kluczowych czynników – między innymi zapewnienie stref życiowych, założenie, aby każdy z mieszkańców znalazł w przestrzeni oferowanych mieszkań przysłowiowy „swój kąt”, a także odpowiednia dostępność światła słonecznego we wszystkich pomieszczeniach. IMMOBART buduje przy wykorzystaniu certyfikowanych materiałów budowlanych, co znacząco przekłada się na późniejsze koszta eksploatacyjne budynków.

Wszystkie inwestycje zrealizowane przez firmę odznaczają się niebanalnym projektem architektonicznym – budynki zawsze doskonale wkomponowują się w otaczający je krajobraz, cechuje je klasyczny, ponadczasowy design. Każdy projekt, którego podejmuje się IMMOBART, realizowany jest we współpracy ze sprawdzonymi podwykonawcami – fachowcami i firmami, z którymi deweloper od lat współpracuje, realizując kolejne projekty. Firma, bazując na bogatym doświadczeniu nabytym w trakcie realizacji kolejnych projektów, sprawuje pełen nadzór nad realizacją kolejnych etapów inwestycji i unika niepotrzebnych przestojów na placu budowy, czego efektem jest zawsze terminowa realizacja, zakończona wydaniem kluczy do wymarzonego mieszkania!

  * Pole wymagane

  Dane dewelopera

  Telefon Kontaktowy:
  798 914 123
  Adres:
  ul. Puławska 45B
  Strona www:
  http://www.immobart.pl/