Niska 2

Niska 2Niska 2Niska 2Niska 2
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
4 kwartał 2021 roku
Liczba Mieszkań
17
Powierzchnia
49 - 100 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
4
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Inwestycja Niska 2 to nietuzinkowy projekt, który oferuje nowe mieszkania w Kielcach. Tym, co wyróżnia realizację spośród innych ofert rynkowych, jest dbałość o szczegóły, która jest widoczna na każdym kroku. Architekci, którzy zajmowali się inwestycją, zadbali o to, aby przyszli mieszkańcy czuli wygodę i komfort podczas użytkowania zarówno mieszkań, jak i części wspólnych. Całość projektu Niska 2 składa się z 91 lokali mieszkalnych znajdujących się w 1. budynku wielorodzinnym. Obiekt posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz jedną kondygnację podziemną.

PROJEKT NA MIARĘ CZASÓW

Kielecka inwestycja stanowi gwarancję wszystkiego, co najlepsze. Do wykończenia projektu wykorzystano najwyższej klasy materiały, które posiadają certyfikaty i atesty świadczące o ich ponadczasowej jakości. Dzięki temu udało się stworzyć projekt, który nie tylko świetnie wygląda, ale także jest trwały i odporny na nieuchronny upływ czasu.

WYGODA, FUNKCJONALNOŚĆ I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Projekt Niska 2 to ponad 90 lokali mieszkalnych, które zaprojektowano w rzetelny i sumienny sposób. Przed przystąpieniem do prac projektowych architekci wykonali wszystkie niezbędne analizy, na podstawie których określono ostateczną formę projektu. Dzięki temu udało się stworzyć lokale mieszkalne pełne funkcjonalnych i ergonomicznych rozwiązań. To nie wszystko – mieszkania mogą być również łączone oraz zaaranżowane zgodnie z indywidualnymi życzeniami Klientów.

W ofercie dostępne są mieszkania jedno-, dwu-, trzy- oraz czteropokojowe o powierzchniach od 49 mkw do 100 mkw. Tak duży wybór metraży sprawia, że Niska 2 sprawdzi się idealnie zarówno w przypadku singla, jak i rodziny z kilkorgiem dzieci. Pomieszczenia w inwestycji na wszystkich kondygnacjach posiadają komfortową wysokość 270 cm. Dodatkowo mieszkania wzbogacono o przestronne loggie, tarasy lub balkony, które umożliwiają chwile relaksu na świeżym powietrzu.

Projekt przystosowano do potrzeb każdego użytkownika, w tym osób niepełnosprawnych. Mieszkańcy będą mogli również skorzystać z komórek lokatorskich i podziemnych miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Niska 2 znajduje się w Kielcach, przy ul. Niskiej 2, zaledwie kilometr od centrum Kielc. Projekt realizowany był przez grupę Epa Investment Sp. z. o. o. Sp. k.

Lokalizacja projektu umożliwia przyszłym mieszkańcom korzystanie z bardzo dobrych połączeń komunikacyjnych. Przez teren Kielc przebiegają drogi krajowe nr 73 i 74, dzięki którym podróżowanie do większości polskich miast nie stanowi większego problemu. W zachodniej części miasta znajduje się trasa europejska E77, której fragment stanowi droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją warszawską, gdańską oraz krakowską. Przyszli mieszkańcy inwestycji Niska 2 będą mogli korzystać z połączeń autobusowych w postaci autobusów PKS i prywatnych busów, a także z linii kolejowych. W samym mieście funkcjonuje aż 70 linii autobusów miejskich. W odległości zaledwie 230 metrów od inwestycji znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – Al. Solidarności / Sandomierska.

Kielce stanowią stolicę województwa świętokrzyskiego. Miasto położone jest w południowej części Polski, a liczba jego mieszkańców to ponad 200 tysięcy osób. Miasto położone jest ok. 180 km od Warszawy, co jest stosunkowo dobrym wynikiem.

CO WARTO ZOBACZYĆ?

Śródmieście Kielc to obszar centrum usługowego, administracyjnego i kulturalnego. Zlokalizowane są tam najważniejsze zabytki, które z pewnością warto zobaczyć będąc w tej okolicy. Jednym z pierwszych miejsc, które warto odwiedzić w Kielcach, jest starówka istniejąca od połowy XII wieku. W 1800 roku wybuchł pożar, który pochłonął aż 276 domów. Współcześnie w centrum miasta można odnaleźć pozostałości pięknej zabudowy pochodzącej z XIX i XX wieku.

Innym ciekawym miejscem jest ulica Sienkiewicza, czyli najpopularniejsza kielecka ulica, która stanowi wizytówkę miasta. Ulicę budowano przez 20 lat, ponieważ na samym początku nie określono dokąd ma ona prowadzić. Obecnie ulica ciągnie się do pomnika H. Sienkiewicza, a na samym jej końcu znajduje się kościół ekumeniczny, w którym msze odprawiać mogą katolicy polscy, ewangelicy oraz chrześcijanie wiary ewangelicznej.

Kolejnym interesującym obiektem na terenie miasta jest Pałac Biskupów Krakowskich pochodzący z XX wieku. Niegdyś mieściła się tam siedziba sztabu wojsk Piłsudskiego, poczta, drukarnia, biuro werbunkowe, a także siedziba lokalnej gazety. W późniejszym okresie na terenie pałacu założono Szkołę Górniczo – Hutniczą, która zapoczątkowała krakowską Akademię Górniczo – Hutniczą. Warto również zajrzeć do znajdującego się obok pałacu Muzeum Designu, które pełniło w przeszłości funkcję więzienia.

Kielce przygotowały również szereg atrakcji dla miłośników natury i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Kadzielnia, czyli jaskinia w środku Kielc, to regularny kamieniołom, który pełnił swoją funkcję jeszcze w latach 60. ubiegłego wieku. W późniejszym czasie powstał tam park, w którym znajduje się amfiteatr na prawie 6 tysięcy osób. Kadzielnia to z pewnością obowiązkowy punkt podczas podróży do Kielc.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²