Sikorskiego

SikorskiegoSikorskiegoSikorskiegoSikorskiegoSikorskiegoSikorskiegoSikorskiegoSikorskiegoSikorskiegoSikorskiegoSikorskiegoSikorskiego
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
4 kwartał 2022
Cena
od 5 450 za m²
Liczba Mieszkań
65
Powierzchnia
25 - 80 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
6
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

NOWY STOK – zamieszkaj w jednym z trzech, nowoczesnych budynków. W mieszkaniu, zaprojektowanym w każdym detalu z myślą o Twoich potrzebach. Na osiedlu rozplanowanym w taki sposób, abyś czuła się na nim bezpiecznie, komfortowo i mogła cieszyć kameralnością. Na zaprojektowanym dla Ciebie miejscu na ziemi. Poznaj różnicę. Poznaj NOWY STOK.

Całość inwestycji NOWY STOK składa z 3 budynków wielorodzinnych. Obiekty posiadają sześć kondygnacji naziemnych i jedną podziemną, rozmieszczone zostaną na atrakcyjnie położonej działce w odległości 4 kilometrów od centrum Kielc. Nieopodal znajduje się wyjazd komunikacyjny łączący to miasto z Warszawą, a teren osiedla otaczają atrakcyjne przyrodniczo tereny zielone. Na całym osiedlu powstaną 173 mieszkania, obecnie ruszyła sprzedaż z I etapu realizacji inwestycji. I etap zakłada budowę jednego budynku, w którym znajdziemy 65 lokali mieszkalnych o powierzchni od 25 do 80 metrów kwadratowych.

Osiedle będzie przestrzenią zapewniająca wysoki standard życia, każdy jego detal został rozplanowany z myślą o wygodzie mieszkańca. Budynki zostały rozmieszczone w taki sposób, aby uniknąć efektu „okno w okno” – zachowano więc pomiędzy nimi odległość na tyle dużą, aby każdy posiadacz mieszkania mógł cieszyć się kameralnością. W powstałych, pomiędzy budynkami przestrzeniach, stworzono strefy zielone z alejkami, ławeczkami i placem zabaw, idealne na popołudniowy relaks z książką po długim, intensywnym, spędzonym w mieście dniu!

Same budynki odznaczają się niebanalną, nowoczesną architekturą – ich estetyka jest ze sobą zgrana, a całe osiedle prezentuje się jako jedna, spójna całość. Fasada budynków została wykonana na bazie wysokiej jakości materiałów budowlanych, ich prosta, na pierwszy rzut oka bryła, została urozmaicona balkonami, które wpisano w konstrukcję w taki sposób, aby każdy z mógł wypoczywać na nich poza zasięgiem wzroku sąsiada.

Miejsca postojowe znajdziemy zarówno na zewnątrz, jak i w środku budynku – z dużej poziomu z podziemnymi miejscami postojowymi do piętra, na którym znajduje się nasze mieszkanie, dostaniemy się szybką i cichą windą. Wszystkie pomieszczenia w mieszkaniach są dobrze nasłonecznione – jest to zasługa zastosowania dużych okien w konstrukcji budynku. Mieszkania posiadają duże balkony lub tarasy, a przypisany do niektórych ogródek, stwarza szerokie możliwości aranżacyjne.

Realizatorem inwestycji NOWY STOK jest firma HSD Inwestycje – jeden z liderów wśród firm deweloperskich realizujących inwestycje w sektorze budownictwa mieszkaniowego. Prace nad realizacją projektu zostały rozpoczęte IV kwartale 2020 i potrwają do IV kwartału 2022 roku. Mieszkania z rynku pierwotnego w Kielcach cieszą się dużym zainteresowaniem – co jedynie potwierdza aktualna dostępność mieszkań w prezentowanej inwestycji. Z 65 mieszkań dostępnych w pierwszym etapie, dostępnych pozostało 14 mieszkań:

  • 2 mieszkania jednopokojowe o powierzchni od 25 do 27 m2 w cenie od 193 905 zł
  • 11 mieszkań trzypokojowych o powierzchni od 63 do 68 m2 w cenie od 393 266 zł
  • 1 mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 80 m2 w cenie od 495 628 zł

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja NOWY STOK znajduje się w Kielcach, przy ulicy Sikorskiego. Adres osiedla, oddalony jest po 4.5 km od centrum Kielc. Dzięki dobrze rozbudowanej infrastrukturze drogowej samochodem do centrum dojedziemy w około 10 minut. Nieopodal; osiedla znajduje się również droga wyjazdowa na Warszawę, co z pewnością ucieszy osoby, muszące często opuszczać miasto w związku z wykonywaną pracą. Okolica jest dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta, transport publiczny działa na zadowalającym poziomie – Kielce obsługiwane są przez ponad 70 linii autobusowych, a najbliższy przystanek znajduje się zaledwie 170 m od adresu osiedla.

Osiedle leży w cichej, spokojnej i przyjaznej młodym rodzicom części Kielc. W pobliżu znajdziemy aż dwa przedszkola – niepubliczne oddalone jest o 240 metrów od prezentowanej inwestycji, państwowe natomiast od osiedla dzieli 420 metrów. W okolicy nie brakuje również malowniczych terenów zielonych – idealnych na spacer z maluchem. Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw.

Infrastruktura handlowo-usługowa jest dobrze rozwinięta. W okolicy znajdziemy sklepy osiedlowe i dyskonty. Na większe zakupy najlepiej udać się do jednego z kieleckich centrów handlowych – dzięki dobrej infrastrukturze drogowej i skomunikowaniu lokalizacji osiedla z pozostałymi dzielnicami miasta, wycieczka ta nie potrwa długo, a poza godzinami szczytu unikniemy występujących w tym mieście korków.

INWESTYCJE W OKOLICY

Wallenroda 31C

od 7 950 za m²

Wallenroda 31C

Termin oddania:

gotowe

Liczba mieszkań:

4

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Browarna 12

Browarna 12

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

37

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Dworzysko Park - Etap I

Dworzysko Park - Etap I

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

100

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

36 - 115 m²