Apartamenty Zapolska

Apartamenty ZapolskaApartamenty ZapolskaApartamenty ZapolskaApartamenty ZapolskaApartamenty Zapolska
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
4 kwartał 2021
Liczba Mieszkań
65
Powierzchnia
30 - 100 m²
Liczba pokoi
2 - 5
Liczba pięter
6
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne

Opis inwestycji

Wszystkie nasze inwestycje tworzymy, bazując na najlepszych, dostępnych na rynku rozwiązaniach. Dzięki temu możemy zapewnić Wam nową i lepszą jakość życia w atrakcyjnej okolicy za stosunkowo niską cenę. Kierujemy się zasadą, że dobro Klienta to wartość nadrzędna, dlatego uwzględniamy wszystkie Wasze oczekiwania i potrzeby względem inwestycji mieszkaniowych.

Apartamenty Zapolska to innowacyjna inwestycja, która oferuje nowe mieszkania w Kielcach. Całość składa się z 65 lokali mieszkalnych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Obiekt posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.

KOMFORT I WYGODA UŻYTKOWANIA

Ta interesująca kielecka inwestycja to połączenie nowoczesności z klasyczną i uniwersalną estetyką, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym Klientom. Do wykończenia obiektu zastosowano same najlepsze materiały klasy premium, które pozwoliły na uzyskanie świetnej formy bryły o najwyższej jakości, trwałości oraz odporności na uszkodzenia mechaniczne i nieuchronny upływ czasu.

Również lokalizacja inwestycji nie została dobrana przypadkowo. Apartamenty Zapolska znajdują się na wzgórzu Osiedla Bocianek, skąd rozpościera się wspaniały widok na panoramę miasta. Dodatkową atrakcją jest sąsiedztwo Parku im. A. Dygasińskiego, co zapewnia wspaniałe miejsce na wypoczynek oraz rekreację po ciężkim dniu pracy.

MIESZKANIA O NAJWYŻSZYM STANDARDZIE

Inwestycja w swojej ofercie posiada ponad 60 lokali mieszkalnych zaprojektowanych na podstawie najnowocześniejszych metod projektowania. Architekci sięgnęli po wyjątkowo funkcjonalne i ergonomiczne rozwiązania, które sprawiają, że użytkowanie przestrzeni jest niezwykle przyjemne. Układy mieszkań umożliwiają stworzenie przytulnego i przyjaznego miejsca, w którym Klient będzie czuł się dobrze i bezpiecznie.

Aktualne dostępne są mieszkania dwupokojowe (od 36 mkw do 52 mkw), trzypokojowe (od 49 mkw do 75 mkw) oraz czteropokojowe (93 mkw). Tak duży wybór sprawia, że Apartamenty Zapolska to miejsce, w którym każdy znajdzie swoje miejsce na ziemi. Pomieszczenia w inwestycji, w zależności od kondygnacji, posiadają komfortowe wysokości od 259 do 265 cm. Deweloper przewidział również powierzchnie dodatkowe w postaci przestronnych balkonów i tarasów.

Dla przyszłych mieszkańców Apartamentów Zapolska przygotowano również naziemne i podziemne miejsca postojowe dla samochodów osobowych, a także komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Apartamenty Zapolska zlokalizowana jest w Kielcach, przy ul. Zapolskiej 31, niecałe 3 kilometry od centrum miasta. Projekt realizowany jest przez grupę Apartamenty Zapolska Anna – Bid BIS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

KOMUNIKACJA

Apartamenty Zapolska to inwestycja świetnie skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. Zawdzięcza to bardzo dobrze rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych, które umożliwiają podróże do nawet najdalszych zakątków Kielc. W pobliżu projektu znajdują się liczne sieci linii autobusowych, a także ścieżki rowerowe, które spodobają się fanom aktywnego wypoczynku.

Na terenie miasta Kielce przecinają się drogi o znaczeniu krajowym (nr 73 i 74) oraz przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77 stanowiąca fragment drogi ekspresowej S7, która łączy Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Zaledwie 300 metrów od inwestycji Apartamenty Zapolska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – Warszawska os. Szydłówek.

CHARAKTERYSTYKA MIASTA

Kielce są miastem znajdującym się w południowo-wschodniej Polsce. Stanowią one centralny ośrodek aglomeracji kieleckiej i znane są przede wszystkim ze swojego atrakcyjnego położenia w Górach Świętokrzyskich. Powierzchnia miasta wynosi 109,45 km2, a liczba mieszkańców to ponad 196 tysięcy osób.

Kieleckie Śródmieście stanowi centrum administracyjno — usługowe, a także kulturalne. Znajduje się tutaj wiele obiektów handlowych, ale głównie na zabudowę śródmiejską składają się obiekty zabytkowe. Zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna zlokalizowana jest wokół centralnej części miasta, natomiast obiekty jednorodzinne w przeważającej części znajdują się na spokojnych przedmieściach.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

Lokalizacja Kielc w górzystym i pagórkowatych terenie sprawia, że przyciąga ona wielu turystów zainteresowanych pieszymi przechadzkami po tym malowniczym terenie. W granicach miasta zlokalizowane są oznakowane trasy turystyczne, lasy jodłowo-bukowe, a także wiele rezerwatów przyrody. Inwestycja Osiedle przy Parku to wspaniały wybór dla osób kochających kontakt z przyrodą. W mieście występuje również sporo atrakcyjnych terenów zielonych, które umożliwiają uprawianie sportów, rekreację oraz spędzanie czasu na łonie natury. Na zieleń miejską Kielc składają się liczne parki miejskie, parki osiedlowe, zazielenione ciągi przyuliczne, zielone skwery, ogródki działkowe, niezagospodarowane przez miasto tereny zieleni, a także ciekawe kompozycje zieleni przy AGROCENTRACH.

INWESTYCJE W OKOLICY

Apartamenty Kolberga

Apartamenty Kolberga

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

42

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

39.3 - 87.48 m²

Moje Południe

od 5 400 za m²

Moje Południe

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

120

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

31.77 - 73.86 m²

Nowe Żakowice

Nowe Żakowice

Termin oddania:

w sprzedaży

Liczba mieszkań:

248

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

32.1 - 117.6 m²