Nova Klonova

Nova KlonovaNova KlonovaNova KlonovaNova KlonovaNova KlonovaNova KlonovaNova KlonovaNova Klonova
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
4 kwartał 2021
Cena
od 5 899 za m²
Liczba Mieszkań
75
Powierzchnia
29.38 - 202.22 m²
Liczba pokoi
1 - 5
Liczba pięter
4
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Nova Klonova to inwestycja opracowana ze szwajcarską precyzją. Każdy jej detal, został stworzony z myślą o komforcie i wygodzie mieszkania. To unikalny w skali regionu projekt – nowoczesny budynek, ze starannie zagospodarowanymi strefami wspólnymi, i kryjący w sobie funkcjonalne, nowoczesne mieszkania o przemyślanym układzie. Bo Nova Klonova to po prostu wygoda. Miejsce, w którym przebywasz z przyjemnością, Twoja przystań w dzisiejszych, zabieganych czasach.

Całość inwestycji Nova Kolnova składa się z jednego budynku wielorodzinnego, posiadającego cztery kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz kondygnację podziemną. W budynku znajdziemy 75 nowych mieszkań (o powierzchni od 33 do 70 m2), część usługową (8 lokali o powierzchni od 46 do 152 m2) na parterze oraz garaż w kondygnacji podziemnej. Inwestycja położona jest na działce dobrze zlokalizowanej – spod jej adresu z łatwością dotrzemy do centrum Kielc, a otaczające ją tereny zielone gwarantują kameralność i są idealne na spacer czy wycieczkę rowerową.

Inwestycję wyróżnia estetyczny, nietuzinkowy projekt architektoniczny. Budynek z pewnością zostanie jednym z bardziej rozpoznawalnych w tej części miasta – w piękną jasną elewację wpisano brązowo-złote detale architektoniczne, a całość uzupełniają duże okna i balkony. Bryła budynku ma kształt litery ”J”, w sercu inwestycji znajduje się część parkowa, z siedziskami i nasadzeniami roślin – miejsce idealne do zawiązywania sąsiedzkich relacji. Całość inwestycji jest ogrodzona, budynek jest klimatyzowany i obsługiwany przez nowoczesne, ciche windy. Części wspólne zaaranżowano w kolorach czerni, bieli z elementami złoceń – prezentują się estetycznie i stylowo.

Szeroki wybór dostępnych metraży mieszkań sprawia, że oferta jest skierowana zarówno do rodzin poszukujących przestronnego mieszkania, jak i do inwestorów, kupujących mieszkania z rynku pierwotnego w Kielcach, w ramach realizowanych inwestycji czy lokaty kapitału. Każde z mieszkań posiada co najmniej jeden balkon. Zastosowanie dużych okien w połączeniu z odpowiednim układem pomieszczeń, pozwoliło uzyskać przestrzenie, które są przez cały dzień dobrze doświetlone światłem słonecznym – wnętrza, stwarzające szerokie możliwości aranżacyjne, dzięki czemu dostosujesz je do własnych potrzeb. Standard wykonania mieszkań jest wysoki – przy realizacji inwestycji korzystano wyłącznie z wysokiej klasy materiałów, co w przyszłości będzie miało wpływ na niższe koszta eksploatacyjne budynku.

Realizatorem inwestycji jest firma Hill Bud – deweloper, w którego portfolio znajdziemy szereg ambitnych inwestycji zrealizowanych na terenie Kielc. To firma z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na kieleckim rynku mieszkaniowym. Prace nad realizacją inwestycji rozpoczęto w IV kwartale 2019, a planowane ich zakończenie, wraz z oddaniem budynku do użytkowania przypada na IV kwartał 2021 roku. Aktualnie w inwestycji Nova Klonova w sprzedaży jest 6 nowych mieszkań, trzypokojowych mieszkań o powierzchni od 57 do 76 m2 w cenie od 361 799 zł.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Nova Klonova znajduje się w Kielcach, przy ulicy Klonowej 107. Adres osiedla dzieli 3.4 km od centrum miasta, jednak dzięki dobrze rozbudowanej infrastrukturze drogowej, drogę tą pokonamy w około 10 minut jazdy samochodem. Najbliższy przystanek autobusowy, położony jest zaledwie 140 metrów od inwestycji Nova Klonova i nazywa się Klonowa. Kielce obsługuje ponad 70 linii autobusów miejskich.

Inwestycja położona jest w spokojnej okolicy, poczucie kameralności dopinguje otoczenie terenów zielonych – to okolica idealna dla rodzin z dziećmi, a także osób preferujących aktywny wypoczynek. Tych pierwszych, z pewnością zadowoli fakt, że najbliższe przedszkole położone jest zaledwie 270 metrów od adresu inwestycji, natomiast szkoła podstawowa leży nieco dalej – około 470 metrów. W okolicy nie brakuje terenów idealnych do uprawiania joggingu, czy kolarstwa, 310 metrów od inwestycji znajduje się boisko sportowe. W Kielcach znajdziemy liczne siłownie oraz kluby fitness, a także siłownie plenerowe. Ciekawym miejscem, leżącym niedaleko inwestycji jest park zabaw dla psów – wyposażony w atrakcje dla czworonogów teren, położony nad Zalewem Kieleckim.

Infrastruktura handlowo-usługowa jest bardzo dobrze rozwinięta – w pobliżu znajdziemy liczne sklepy i dyskonty. W Kielcach działa kilka dużych galerii i centrów handlowych. Na uwagę zasługuje również dobrze rozwinięta oferta kulinarna tego miasta. W Kielcach zjemy zarówno dania kuchni Azjatyckiej, śródziemnomorskiej, jak i polskiej. Należy również spróbować tutejszego wyśmienitego, często warzonego na miejscu kraftowego piwa.

INWESTYCJE W OKOLICY

Wallenroda 31C

od 7 950 za m²

Wallenroda 31C

Termin oddania:

gotowe

Liczba mieszkań:

4

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Browarna 12

Browarna 12

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

37

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Dworzysko Park - Etap I

Dworzysko Park - Etap I

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

100

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

36 - 115 m²