Parkowe Wzgórze Bocianek – Kielce

Parkowe Wzgórze Bocianek – KielceParkowe Wzgórze Bocianek – KielceParkowe Wzgórze Bocianek – KielceParkowe Wzgórze Bocianek – Kielce
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Liczba Mieszkań
81
Powierzchnia
25.06 - 114.28 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
6
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Parkowe Wzgórze Bocianek – Kielce – mieszkania z których okien i balkonów, rozpościera się przed Tobą nowy horyzont. To inwestycja, zaprojektowana z myślą o osobie wymagającej. O osobie chcącej wybić się ponad przeciętność. O osobie, która ponad wszystko ceni sobie wygodę, komfort i wysoką jakość życia. Parkowe Wzgórze Bocianek – Kielce to styl życia, to wybór, to coś więcej niż wysoki standard deweloperski w inwestycji mieszkaniowej, to decyzja o wysokim standardzie życia!

Inwestycja Parkowe Wzgórze Bocianek – Kielce składa się z dwóch obiektów wielorodzinnych. Budynki mają po sześć kondygnacji naziemnych wraz z parterem i po jednej kondygnacji podziemnej, w której znajdują się miejsca postojowe. Na osiedlu składającym się z dwóch budynków położonych na dużej, atrakcyjnie zlokalizowanej działce, znajdziemy łącznie 81 mieszkań o różnorodnym metrażu. Oferta skierowana jest zarówno do inwestorów poszukujących nieruchomości będącej bezpieczną lokatą środków, jak i rodzin poszukujących przestronnego, wygodnego mieszkania dlatego w ofercie znajdują się zarówno małe, komfortowe apartamenty o powierzchni 25,06 m2, jak i duże, prawie 115-metrowe mieszkania!

Osiedle prezentuje się estetycznie i ponadczasowo, budynki doskonale wpisują się w krajobraz architektoniczny Kielc. Proste bryły urozmaicone zostały dużymi i szerokimi balkonami, warto się przy nich na moment zatrzymać i zwrócić uwagę na ich przemyślany układ w konstrukcji budynku – rozmieszczono je w taki sposób, a by każdy z mieszkańców mógł na nich wypocząć poza zasięgiem wzroku sąsiada. Budynki zostały wykończone na bazie wysokiej jakości materiałów budowlanych – solidność wykonania jest tutaj widoczna na każdym kroku.

Na kondygnacji podziemnej znajdują się duże i wygodne miejsca postojowe – parking został zaprojektowany w taki sposób, aby każdy z mieszkańców znalazł wystarczająco dużo miejsca do wygodnego parkowania. Budynki obsługiwane są przez szybkobieżne windy, na tyle duże i pojemne, że z łatwością przetransportują mebel lub kilka osób. Same mieszkania, odznaczają się przemyślanym układem pomieszczeń – jasne, słoneczne przestrzenie, stwarzają ogromne możliwości aranżacyjne i wykończeniowe, wszystko po to, abyś czuła się dobrze we własnym mieszkaniu i dostosowała je do swoich preferencji i potrzeb.

Realizatorem inwestycji jest firma HSD Inwestycje – deweloper od lat realizujący inwestycje mieszkaniowe na terenie Kielc i okolic. Firma cieszy się szerokim uznaniem wśród Inwestorów ze względu na niezwykle korzystny stosunek jakości wykonania oferowanych mieszkań, do ceny za metr kwadratowy. Prace nad realizacją inwestycji zostały rozpoczęte w IV kwartale 2018, zakończono je w IV kwartale 2020. Inwestycje mieszkaniowe w Kielcach, cieszą się ogromnym zainteresowaniem – potwierdza to sprzedaż lokali mieszkalnych w prezentowanej inwestycji. Na chwilę obecną, w inwestycji nie znajdziemy mieszkań dostępnych w sprzedaży.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Parkowe Wzgórze Bocianek – Kielce znajduje się w Kielcach, przy ulicy Warszawskiej. Adres osiedla, oddalony jest o 2.7 km od centrum Kielc. Drogę tą jesteśmy w stanie pokonać samochodem w około 10 minut. Osiedle jest dobrze skomunikowane – infrastruktura drogowa jest w dobrym stanie, dobrze funkcjonuje również transport publiczny. Kielce obsługiwane są przez ponad 70 linii autobusowych. Najbliższy przystanek znajduje się zaledwie 90 metrów od osiedla Parkowe Wzgórze Bocianek – Kielce.

Osiedle Parkowe Wzgórze Bocianek – Kielce, położone jest w przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy. W promieniu 420 metrów od adresu inwestycji znajdziemy dwa przedszkola i szkołę podstawową – dostępność miejsc w tych placówkach jest wysoka, dlatego zapisanie malucha do przedszkola nie stanowi większego problemu. W okolicy znajdziemy również wiele terenów zielonych, idealnych na spacer z maluchem. W Kielcach znajduje się 8 parków, na terenie, których oprócz licznych alejek znajdziemy siłownie plenerowe i place zabaw dla najmłodszych. Miejscem idealnym na długi spacer jest również Rezerwat Przyrody Kadzielnia, obowiązkowy punkt na mapie tego prawie 200 tysięcznego miasta!

Inwestycja Parkowe Wzgórze Bocianek posiada bardzo dobrze rozwinięte zaplecze handlowo usługowe – w najbliższym sąsiedztwie znajdziemy sklepy osiedlowe i punkty gastronomiczne serwujące pizzę, dania obiadowe i dania fast-food. Najbliższy dyskont leży zaledwie 90 metrów od oferowanej inwestycji. Większe zakupy możemy zrobić w jednej z kilku, znajdujących się w Kielcach galerii handlowych.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²