Marszałkowska 64

Marszałkowska 64Marszałkowska 64Marszałkowska 64Marszałkowska 64Marszałkowska 64
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
2 kwartał 2022 roku
Cena
od 6 200 za m²
Liczba Mieszkań
13
Powierzchnia
35 - 65 m²
Liczba pokoi
2 - 3
Liczba pięter
5
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Inwestycja Marszałkowska 64 to nowoczesny i funkcjonalny projekt, który świetnie sprawdzi się w przypadku osób pragnących poprawić jakość swojego życia. Ta nietuzinkowa realizacja oferuje przyszłym mieszkańcom nowe mieszkania w Kielcach, które powstały na bazie najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań. W naszej pracy kierujemy się potrzebami Klientów, dlatego staramy się tworzyć obiekty spełniające Wasze wszystkie wymagania.

CO WYRÓŻNIA PROJEKT MARSZAŁKOWSKA 64?

Proponowana przez nas inwestycja łączy w sobie nie tylko świetne rozwiązania architektoniczne, ale również jakość i trwałość. Zawdzięcza to wykorzystaniu najlepszych materiałów wykończeniowych posiadających wszystkie niezbędne certyfikaty oraz atesty. Sprawia to, że Marszałkowska 64 przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom. Świetna kolorystyka elewacji, starannie dopracowane detale oraz duże przeszklenia to cechy charakterystyczne inwestycji.

Dojazd do budynku możliwy będzie od strony ul. Marszałkowskiej jak i ul. Studziennej, wzdłuż której przewidziano miejsca postojowe dla samochodów osobowych, w tym 2 przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

WYGODA, FUNKCJONALNOŚĆ I GWARANCJA JAKOŚCI

Cały projekt złożony jest z 36 nowych mieszkań, które zlokalizowane są w 1 budynku wielorodzinnym. Obiekt posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, a także 1 kondygnację podziemną przeznaczoną na halę parkingową dla przyszłych mieszkańców inwestycji.

Wszystkie mieszkania zaproponowane przez Marszałkowską 64 to gwarancja najlepszych rozwiązań. Architekci w każdym calu opracowali projekt, dzięki czemu nabywcy będą mogli cieszyć się nowym, komfortowym lokum w przyjaznej lokalizacji. Mieszkania posiadają zróżnicowane metraże oraz układy przestrzenne umożliwiające dowolną aranżację zgodną z indywidualnymi potrzebami Klienta. Dodatkowym atutem jest możliwość łączenia mieszkań. Aktualnie dostępne są lokale dwupokojowe o powierzchni 35 mkw oraz trzypokojowe o powierzchni od 54 do 65 mkw. W zależności od kondygnacji, pomieszczenia w inwestycji Marszałkowska 64, posiadają komfortowe wysokości od 260 do 270 cm. Projekt przewiduje również atrakcyjne powierzchnie dodatkowe w postaci przestronnych balkonów.

To nie wszystko, co projekt przygotował dla przyszłych mieszkańców. Na parterze budynku umiejscowiono lokale usługowe umożliwiające korzystanie z różnego rodzaju usług bez konieczności wychodzenia z domu. Inwestycja jest również dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, m.in. za sprawą windy.

Mieszkańcy będą mieli również możliwość skorzystania z rowerowni, wózkarni, komórek lokatorskich oraz naziemnych i podziemnych miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Marszałkowska 64 znajduje się w Kielcach, przy ul. Marszałkowskiej 64, niecałe 3 kilometry od centrum Kielc. Projekt realizowany był przez grupę Epa Investment Sp. z. o. o. Sp. k.

ŚWIETNE POŁĄCZENIA KOMUNIKACYJNE

Lokalizacja projektu umożliwia przyszłym mieszkańcom korzystanie z bardzo dobrych połączeń komunikacyjnych. Przez teren Kielc przebiegają drogi krajowe nr 73 i 74, dzięki którym podróżowanie do większości polskich miast nie stanowi większego problemu. W zachodniej części miasta znajduje się trasa europejska E77, której fragment stanowi droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją warszawską, gdańską oraz krakowską. Przyszli mieszkańcy inwestycji Niska 2 będą mogli korzystać z połączeń autobusowych w postaci autobusów PKS i prywatnych busów, a także z linii kolejowych. W samym mieście funkcjonuje aż 70 linii autobusów miejskich. W odległości zaledwie 260 metrów od inwestycji znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – Klonowa os. Szydłówek.

Kielce to miasto stanowiące stolicę województwa świętokrzyskiego. Położone jest w południowej części centralnej Polski i zamieszkane jest przez ponad 200 tysięcy osób.

ATRAKCJE WARTE UWAGI

Śródmieście Kielc to obszar centrum usługowego, administracyjnego i kulturalnego. Zlokalizowane są tam najważniejsze zabytki, które z pewnością warto zobaczyć będąc w tej okolicy. Jednym z pierwszych miejsc, które warto odwiedzić w Kielcach, jest starówka istniejąca od połowy XII wieku.

Bardzo ciekawym miejscem na mapie Kielc jest ulica Sienkiewicza, czyli najpopularniejsza kielecka ulica, która stanowi wizytówkę miasta. Ulicę budowano przez 20 lat, gdyż na samym początku nie określono dokąd ma ona prowadzić. Obecnie ulica ciągnie się do pomnika H. Sienkiewicza, a na samym jej końcu znajduje się kościół ekumeniczny.

Kolejnym interesującym obiektem na terenie miasta jest Pałac Biskupów Krakowskich, który pochodzi z XX wieku. Niegdyś mieściła się tam siedziba sztabu wojsk Piłsudskiego, poczta, drukarnia, biuro werbunkowe, a także siedziba lokalnej gazety. W późniejszym okresie na terenie pałacu założono Szkołę Górniczo – Hutniczą, która zapoczątkowała krakowską Akademię Górniczo – Hutniczą. Warto również zajrzeć do znajdującego się obok pałacu Muzeum Designu, które pełniło w przeszłości funkcję więzienia.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²