Art City

Art CityArt CityArt CityArt CityArt CityArt CityArt CityArt CityArt CityArt City
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
gotowe
Liczba Mieszkań
415
Powierzchnia
1 m²
Liczba pokoi
1
Liczba pięter
10
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Art City to nowoczesna i prestiżowa inwestycja, która z pewnością nie umknie Waszej uwadze podczas poszukiwania lokum. Projekt oferuje nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie, które stworzono na podstawie nowoczesnych i funkcjonalnych metod projektowania. Całość inwestycji składa się z 415 mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Obiekty posiadają 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

NOWOCZESNA ARCHITEKTURA GWARANCJĄ SUKCESU

Art City to wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa. A to dlaczego? Związane jest to z koncepcją projektową, którą łączy w sobie czystą formę modernistycznych rozwiązań architektonicznych ze współczesną sztukę. Projektanci inspirowali się sztuką, która znalazła swoje nietuzinkowe zastosowanie podczas tworzenia przestrzeni wspólnych projektu. Inwestycja wyróżnia się na tle innych propozycji obiektów mieszkaniowych, dlatego warto zainteresować się tym, co jeszcze w sobie kryje.

Punktem wyjściowym podczas prac koncepcyjnych nad projektem było stworzenie osiedla, które odzwierciedli wyjątkowy charakter Krakowa. Twórcy Art City pragnęli, aby realizacja była przesiąknięta atmosferą i klimatem jednego z najpiękniejszych polskich miast. Nie od dziś wiadomo, że sztuka niepodważalnie wpływa na życie człowieka, dlatego projekt oferuje nową jakość życia w połączeniu z komfortem w otoczeniu sztuki.

Całość inwestycji jest minimalistyczna i pełna ciekawych detali, które do gustu przypadną nawet najbardziej wymagającym Klientom. Tym, co wyróżnia Art City, z pewnością jest elegancka kolorystyka elewacji, przestronne loggie oraz starannie zaplanowane wnętrza budynków. W projekcie nie ma miejsca na przypadek.

Realizacja projektu możliwa była dzięki pracy doświadczonych i renomowanych specjalistów z pracowni architektonicznej Artur Jasiński i Wspólnicy. Członkowie grupy są autorami wielu uznanych realizacji, w tym wielokrotnie nagradzanego kompleksu biurowego B4B.

Projektanci zadbali również o to, aby Art City było spójne z otaczającą je tkanką miejską. W tym celu stworzono inwestycję, która nie narusza charakteru miejsca, a stanowi jedynie jego harmonijny i spójny element.

WYGODA I FUNKCJONALNOŚĆ

Projektanci zadbali o to, aby zarówno przestrzenie wspólne jak i lokale mieszkalne odznaczały się nowoczesnością oraz ergonomią. Mieszkania dostępne w projekcie posiadają zróżnicowane metraże oraz układy funkcjonalne, które pozwalają przyszłym użytkownikom na aranżację wnętrz zgodnie z indywidualną preferencją. Pomieszczenia w budynkach posiadają 274 cm wysokości na wszystkich kondygnacjach. Dodatkowo mieszkańcy Art City będą mieli możliwość skorzystania z komórek lokatorskich oraz naziemnych i podziemnych miejsc postojowych. Dodatkowym atutem jest dostosowanie projektu do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Art City zlokalizowana jest na Grzegorzówkach, około 2 kilometry od centrum Krakowa. Komfortowa i dogodna lokalizacja sprawia, że podróż do pozostałych części Krakowa nie stanowi problemu. Projekt położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum miasta, a dokładnie przy zbiegu Alei Pokoju i ul. Fabrycznej. Korzystna lokalizacja na Grzegorzówkach, czyli świetnie skomunikowanej części Krakowa, umożliwia sprawny dostęp do handlowej, naukowej oraz kulturalnej oferty miasta.

Poruszając się za pomocą własnego środka transportu lub komunikacji miejskiej można w kilka minut dostać się z terenu osiedla na Kazimierz i Rynek Główny miasta. Przyszłym mieszkańcom spodobają się również tereny spacerowe w postaci Bulwarów Wiślanych, a także dostęp do ośrodków kultury.

Mieszkańcy Art City będą mogli również skorzystać z bardzo dobrej infrastruktury społecznej niezbędnej do codziennego, komfortowego funkcjonowania. W najbliższym otoczeniu dzielnicy znajdują się placówki edukacyjne, punkty handlowo – usługowe, punkty opieki medycznej, a także obiekty sportowe i rekreacyjne.

CHARAKTERYSTYKA DZIELNICY

Grzegorzówki są dzielnicą Krakowa oznaczoną cyfrą II. Położone są w centralnej części miasta, a ich powierzchnia wynosi ponad 582 ha.Teren dzielnicy zamieszkany jest przez ponad 29 tysięcy osób.

Dzielnica stanowi część Krakowa od 1910 roku – wcześniej Grzegorzówki były podmiejską wsią, która z biegiem czasu uległa dynamicznemu rozwojowi. Współcześnie dzielnica podzielona jest na Grzegorzówki Nowe oraz Stare. Łatwo można się domyślić, że w pierwszej części dzielnicy znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, w tym między innymi luksusowe apartamentowce. Grzegorzówki Stare to głównie starsze nieruchomości, takie jak chociażby willowe osiedle oficerskie, które przypomina o mieszczących się tam niegdyś koszarach.

INWESTYCJE W OKOLICY

Przystań Letnica - etap II

Przystań Letnica - etap II

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

190

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Przystań Letnica - etap III

Przystań Letnica - etap III

Termin oddania:

4 kwartał 2023

Liczba mieszkań:

323

Liczba pokoi:

2 - 4

Powierzchnia:

41.68 - 92.82 m²

Ptasia 20

od 6 467 za m²

Ptasia 20

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

288

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

40 - 89 m²