Atmo

AtmoAtmoAtmoAtmoAtmoAtmoAtmoAtmoAtmo
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
3 kwartał 2022
Liczba Mieszkań
113
Powierzchnia
26 - 145 m²
Liczba pokoi
1 - 5
Liczba pięter
7 kondygnacji naziemnych, 1 kondygnację podziemną
Komórki lokatorskie
brak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Kiedy projektujemy nowe obiekty, kierujemy się zasadą, że troska o dobre samopoczucie i wygodę Klienta to najważniejsze aspekty każdej inwestycji. W związku z tym staramy się tworzyć obiekty i przestrzenie przyjazne dla przyszłych użytkowników pod każdym względem. Stosujemy nowoczesne metody projektowania, które sprawiają, że nasze realizacje są najlepsze na rynku. Zawsze dbamy o to, aby wszystkie prace inwestycyjne przeprowadzane były w rzetelny, sumienny oraz dokładny sposób.

Atmo to wrocławska inwestycja, która posiada wszystkie wyżej wymienione cechy. Projekt stanowi kompleks dwóch sześciopiętrowych budynków, w których zlokalizowane jest 113 lokali mieszkalnych o najwyższych standardach. Obiekty posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz jedną kondygnację podziemną przeznaczoną na halę parkingową dla przyszłych mieszkańców.

WYJĄTKOWA WROCŁAWSKA INWESTYCJA

Budynki wchodzące w skład inwestycji to kwintesencja nowoczesnej i funkcjonalnej architektury. Stworzone zostały przez prestiżową oraz wysoce cenioną pracownię Zbigniewa Maćkowa. W projekcie wyczuć można loftowy charakter, głównie w elementach elewacyjnych (cegła), w częściach wspólnych (przeszklenia), w lokalach usługowych (sklepienia w układzie krzyżowym), a także w windach.

Architekci nie zapomnieli również, jak ważne jest projektowanie z poszanowaniem charakteru miejsca. Dzięki temu Atmo stanowi spójny i harmonijny element tkanki miejskiej przyczyniając się do ogólnej poprawy jakości przestrzeni. Element jednego z budynku stanowić będą elewacje dawnej stajni, która w XIX wieku stanowiła część koszar wojskowych na Kępie Mieszczańskiej.

CO JESZCZE OFERUJE INWESTYCJA ATMO?

W inwestycji zadbano nie tylko o doskonałe rozwiązania architektoniczne, ale również o odpowiedni klimat, który zapewni gra świateł elewacji frontowej, a także ambientowe podświetlenie wspólnych części budynku. Dodatkowo do aranżacji przestrzeni zaproszono znanych i powszechnie cenionych artystów, którzy w swojej pracy starali się podkreślić industrialny charakter inwestycji. Atmo zawierać będzie również elementy stylu artdeco.

Dla przyszłych mieszkańców stworzono również klub mieszkańca. Nie zapomniano także o atrakcyjnym i ekologicznym zagospodarowaniu terenu w postaci zielonego patio, stojaków na rowery oraz stacji ładowania pojazdów elektrycznych.

FUNKCJONALNOŚĆ, WYGODA I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Atmo oferuje nowe mieszkania we Wrocławiu, które charakteryzują się ergonomią oraz świetnymi układami funkcjonalnymi umożliwiającymi aranżację wnętrz zgodnie z indywidualną preferencją użytkownika. Apartamenty o podwyższonym standardzie dostępne są w zróżnicowanych metrażach – od 26 do 145 mkw. Dzięki temu odnajdzie się tutaj zarówno singiel, jak i rodzina z kilkorgiem dzieci poszukująca dużego, komfortowego lokum. Pomieszczenia w inwestycji, w zależności od kondygnacji, posiadać będą komfortową wysokość od 260 do 280 cm.

Mieszkania wyposażone będą w przestronne tarasy, balkony oraz loggie, a na parterze w ogródki umożliwiające spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Panoramiczne okna nadają inwestycji modernistycznego kształtu oraz pozwalają na odpowiednie doświetlenie obiektu. Przyszli mieszkańcy projektu Atmo będą mieć możliwość skorzystania z opcji montażu klimatyzacji. W inwestycji dostępne będą również miejsca postojowe (136 miejsc) w garażu podziemnych oraz lokale usługowe na parterze. Cały projekt dostosowany jest również do potrzeb osób niepełnosprawnych, m.in. za sprawą windy podróżującej po wszystkich kondygnacjach obiektu.

Lokalizacja inwestycji

Atmo to inwestycja znajdująca się na Nadodrzu, a dokładniej we Wrocławskim Śródmieściu. Zlokalizowana jest przy ul. Dmowskiego. Położenie inwestycji oferuje jej mieszkańcom szereg dowolnych połączeń komunikacyjnych ze względu na odległość zaledwie 1.7 km od ścisłego centrum miasta. Zaledwie 230 metrów od inwestycji znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny — Dmowskiego.

Śródmieście to dzielnica centralna Wrocławia, stanowiąca serce miasta, słynąca z klimatycznej XIX-wiecznej zabudowy oraz licznych terenów zielonych. Obszar śródmiejski położony jest na terenach Wielkiej Wyspy i Przedmieścia Odrzańskiego. Dzielnica od zachodu sąsiaduje z Psim Polem, a od północy bezpośrednio ze Starym Miastem. Śródmieście ma powierzchnię około 16 km2 i jest zamieszkiwane przez około 106 tys. osób.

Wszystkie osiedla w obrębie dzielnicy są bogactwem wielu atrakcji i z roku na rok przyciągają coraz więcej osób zainteresowanych zamieszkaniem w tej części Wrocławia. Na terenie Śródmieścia znajdują się biblioteki osiedlowe, kluby seniora i hale sportowe, a także wiele innych obiektów przeznaczonych dla osób w różnym wieku. Wrocławskie Śródmieście jest miejscem idealnym zarówno dla młodych, rozwijających się osób, jak i dla ludzi starszych czy rodzin z dziećmi. Dzielnica może się pochwalić mnogością terenów rekreacyjnych oraz przestrzeni do relaksu po ciężkim dniu pracy. Najsłynniejszymi atrakcjami turystycznymi w okolicy są: Ogród Japoński, Ogród Zoologiczny oraz Brama Kluskowa.

INWESTYCJE W OKOLICY

Oxyvia

od 7 500 za m²

Oxyvia

Termin oddania:

1 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

54

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Przylesie Marcelin IIB

od 6 693 za m²

Przylesie Marcelin IIB

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

221

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Przylesie Marcelin IV

Przylesie Marcelin IV

Termin oddania:

gotowe

Liczba mieszkań:

170

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

27 - 102 m²