HB 1820

HB 1820HB 1820HB 1820HB 1820
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
3 kwartał 2022
Liczba Mieszkań
96
Powierzchnia
26 - 100 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
8 kondygnacji naziemnych, 1 kondygnację podziemną
Komórki lokatorskie
brak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

HB 1820 to druga inwestycja dewelopera, zaraz po swoim niezwykle udanym debiucie. Również i w tym projekcie twórcy starali się stworzyć obiekty i przestrzenie, które będą przyjaznym miejscem do życia dla przyszłych mieszkańców. Do projektu wdrożono najwyższej klasy rozwiązania funkcjonalne i ergonomiczne, dzięki temu inwestycja może zaoferować nową, lepszą jakość życia.

Na Przedmieściu Oławskim grupa Eiffage Immobilier Polska tworzy elegancką bryłę budynku, która zachwycać będzie swoim nowoczesnym i niezwykle atrakcyjnym wyglądem. Obiekt wypełnić ma architektoniczną lukę w przestrzeni, tworząc przy tym harmonijny i spójny element otaczającej go przestrzeni. Dzięki temu okolica zyska na atrakcyjności i wartość przestrzeni zostanie w znaczny sposób podniesiona.

Wśród głównych atutów inwestycji można z pewnością wymienić ciekawe ogródki, z których mieszkańcy będą mogli skorzystać, a także przestronne tarasy z malowniczym widokiem na panoramę miasta. Ogródki zaplanowane nie są standardowo na parterze, ale na pierwszej kondygnacji. Sprawia to, że mieszkańcy będą mogli liczyć na większą prywatność.

Prywatne ogródki w samym centrum miasta, to jednak nie jedyna zaleta inwestycji HB 1820. Mieszkańcy będą mogli zachwycić się pięknym reprezentacyjnym lobby wraz z recepcją. Przestrzeń ta została zaprojektowana w atrakcyjny i elegancki sposób, zapewniając wysokie doznania estetyczne. Deweloper zadbał o to, aby części wspólne budynku wykonane zostały z najwyższej klasy materiałów wykończeniowych.

CZYM WYRÓŻNIA SIĘ INWESTYCJA HB 1820?

Pierwszą inwestycją zrealizowaną przez EIP było Atmo, czyli prestiżowe apartamenty zlokalizowane na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu. W związku z dużym zainteresowaniem projektem grupa zdecydowała się ruszyć z kolejnym, innowacyjnym projektem – HB 1820. Nazwa inwestycji stanowi skrót od adresu Haukego Bosaka 18 i 20, czyli ulicy, przy której EIP stworzy swoją kolejną realizację mieszkaniową. Ta kameralna inwestycja oferuje nowe mieszkania we Wrocławiu stworzone na podstawie nowoczesnych metod projektowania.

Całość inwestycji składa się z 96 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Obiekt posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz jedną kondygnację podziemną przeznaczoną na halę parkingową dla przyszłych mieszkańców. Aktualnie dostępne są mieszkania jednopokojowe, dwupokojowe, trzypokojowe oraz czteropokojowe, a ich powierzchnia waha się między 40 mkw a 96 mkw. Tak duży wybór inwestycji mieszkaniowych sprawia, że HB 1820 idealnie sprawdzi się zarówno w przypadku rodzin z dziećmi, jak i singla szukającego komfortowego lokum tylko dla siebie.

Budynek przewiduje również 115 miejsc postojowych, które rozmieszczono na parterze oraz na podziemnej kondygnacji. Każde mieszkanie posiada przypisane co najmniej jedno miejsce postojowe dla samochodu osobowego.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja HB 1820 znajduje się na Przedmieściu Oławskim, przy ul. Haukego – Bosaka, niecały kilometr od ścisłego centrum Wrocławia. Dzięki bardzo dobremu skomunikowaniu okolicy z resztą miasta, miejsce jest bardzo komfortowe dla mieszkańców. W okolicy znajdują się dwa najważniejsze dworce, dlatego dzielnica jest idealna dla osób, które często wyjeżdżają z miasta. Kursuje tu aż 10 linii autobusowych oraz 5 tramwajowych, więc komunikacja z innymi częściami miasta jest bardzo prosta i szybka. Dodatkowym plusem jest obecność dróg krajowych nr 94 oraz 5, które umożliwiają podróż do większości dużych polskich miast. 110 metrów od inwestycji HB 1820 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – pl. Wróblewskiego.

CHARAKTERYSTYKA DZIELNICY

Krzyki to dawna dzielnica samorządowo — administracyjna Wrocławia, która zlokalizowana jest w północno — wschodniej części miasta. Ma 54.3 km2 powierzchni i zamieszkuje ją ponad 165 tysięcy osób, a liczba ta wciąż wzrasta ze względu na dynamiczny rozwój miasta. Zabudowę dzielnicy tworzą głównie osiedla bloków mieszkalnych, ale także przedwojenne wille i pałacyki charakteryzujące się niespotykaną architekturą. Obszar łączy nowoczesne podejście do projektowania z zabytkowymi obiektami o bogatej historii. To właśnie w tej części miasta znajduje się słynny wrocławski SkyTower z punktem widokowym.

Przez wielu mieszkańców Wrocławia, Krzyki są uważane za najlepszą dzielnicę do osiedlenia się. Jest najpopularniejszą częścią miasta, a ze względu na liczne tereny rekreacyjne, stanowi odpowiednie miejsce dla rodzin z dziećmi jak i również osób starszych. W dzielnicy znajduje się wiele miejsc, w których można aktywnie spędzać czas oraz organizowane są tu ciekawe wydarzenia, takie jak festiwale czy koncerty. Ogromnym atutem tej dzielnicy jest również znajdujący się tu Park Południowy. Dzielnica posiada obszary dedykowane najmłodszym w postaci licznych placów zabaw oraz innych atrakcji takich jak Park Trampolin czy poświęcone wodzie muzeum naukowe Hydropolis. Krzyki uznawane są za bezpieczną część Wrocławia, idealną na inwestycje mieszkaniowe.

INWESTYCJE W OKOLICY

Oxyvia

od 7 500 za m²

Oxyvia

Termin oddania:

1 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

54

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Przylesie Marcelin IIB

od 6 693 za m²

Przylesie Marcelin IIB

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

221

Liczba pokoi:

1 - 4

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Przylesie Marcelin IV

Przylesie Marcelin IV

Termin oddania:

gotowe

Liczba mieszkań:

170

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

27 - 102 m²