Modern City etap B

Modern City etap BModern City etap BModern City etap BModern City etap BModern City etap BModern City etap B
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji
Zdjęcie z galerii inwestycji

Szczegóły inwestycji

Termin oddania
2 kwartał 2022 roku
Cena
od 10 100 za m²
Liczba Mieszkań
132
Powierzchnia
30.55 - 71.28 m²
Liczba pokoi
1 - 4
Liczba pięter
6
Komórki lokatorskie
tak
Miejsca postojowe
miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Powierzchnie dodatkowe
Balkon, taras

Opis inwestycji

Modern City – etap B zachwyca swoją estetyką, wysokim poziomem nowoczesności. Można zauważyć, że nie zabrakło tutaj ogromnej dbałości o wszelkie szczegóły. Ową inwestycję przeprowadza deweloper Robyg S.A. Składają się na nią mieszkania z rynku pierwotnego w Warszawie, które stanowią spełnienie marzeń wielu potencjalnych klientów, nawet tych najbardziej wymagających. Od początku chodziło o wykreowanie wygodnej, miejskiej przestrzeni, w której będzie się żyło bez najmniejszych zakłóceń zewnętrznych. Znajdzie się tutaj coś dla osób bardzo aktywnych, uwielbiających pulsowanie stolicy, a także rodzin z dziećmi czy ludzi nieco spokojniejszych, ponieważ dookoła rozciągają się malownicze parki, przestrzenie zielone. Co zatem więcej można powiedzieć na temat wskazanej inwestycji? W ramach tej części projektu powstaje 1 budynek w typie zabudowy wielorodzinnej. Składa się na niego 6 kondygnacji naziemnych, jak również 1 kondygnacja usytuowana na poziomie podziemnym. W obiekcie znajdują się 132 nowe lokale mieszkalne. Wysokość poszczególnych kondygnacji jest uwarunkowana zróżnicowanymi czynnikami, w efekcie czego wynosi 270-321 centymetrów. Metraże zamykają się w zakresie od 30.55 do 71.28 m². Za metr kwadratowy trzeba uiścić opłatę w wysokości od 10 100 zł. Jeżeli chodzi o ilość pokoi, lokatorzy powinni przygotować się na opcje 1-, 2-, 3-, a także 4-pomieszczeniowe. Teraz w sprzedaży jest 1 nowy lokal, dostępny od zaraz. Na IV kwartał 2018 roku datuje się początek całego procesu budowlanego, natomiast ów projekt ma zostać oddany do użytkowania w II kwartale 2022 roku.

Jeżeli chodzi o rozwiązania architektoniczne zastosowane tutaj, można powiedzieć śmiało, iż deweloper czerpie pełnymi garściami inspiracje z modernizmu. W projekcie pojawiły się nacechowane mocno elegancją, białe elewacje z fragmentami klinkieru. Używano jedynie materiałów najwyższej klasy, które powodują długotrwały efekt. Solidność to jedno z imion wskazanej inwestycji. Budynek posiada interesujące wypiętrzenie na jednym boku. Prezentuje się on bardzo kameralnie. Mieszkańcy mogą liczyć na życie absolutnie prywatne, pozbawione wścibskich spojrzeń. W zgodzie z najnowszymi trendami ekologicznymi, zastosowano m.in. panele fotowoltaiczne, a także światła LED. Skutkuje to oczywiście zmniejszeniem kosztów eksploatacyjnych, a więc daje również korzyści lokatorom.

Mieszkania zostały wyposażone we wbudowany system inteligentnego zarządzania domem, czyli Smart House. Jest on całkowicie darmowy, znajduje się po prostu w standardzie. Za pomocą urządzenia mobilnego można więc od teraz sterować rozmaitymi funkcjami i to z pozycji własnej kanapy. Wpływa to oczywiście na energooszczędność. Można wygodnie zarządzać oświetleniem czy też ogrzewaniem, według własnego uznania. Funkcjonalne układy pozwalają wprowadzić indywidualne rozwiązania aranżacyjne. Ucieszą się z tego na pewno fani życia na własnych zasadach. Zaprojektowano też tutaj balkony przynależne do mieszkań.

Wokół obiektu rozciąga się obszerny teren rekreacyjny. Urokliwe alejki spacerowe, rowerowe, jak również elementy małej architektury pozwolą w pełni się zrelaksować, wyciągnąć z dnia to, co najlepsze. To wielka zachęta do uprawiania sportów, podejmowania różnorodnych aktywności na świeżym powietrzu. Bujna roślinność sprzyja dobremu samopoczuciu. W pobliskim parku powstaje ponadto plac zabaw dla dzieci oraz strefa relaksu dla dorosłych. Tam wszyscy, niezależnie od swojego wieku czy też stanu zdrowia, będą mogli zakosztować odpoczynku. To również doskonała przestrzeń do nawiązywania kontaktów międzyludzkich. Z pewnością miło będzie się spędzać razem czas. Wszystkie części wspólne zostały wykończone przy użyciu surowców najwyższej jakości. Dotyczy to także efektownej hali garażowej, gdzie można zaparkować bezpiecznie samochód w samym podziemiu. W inwestycji przewidziano też miejsca postojowe naziemne.

Lokalizacja inwestycji

PULSOWANIE MIASTA I SPOKOJNE ŻYCIE POŚRÓD ZIELENI – NOWE OSIEDLE MIESZKANIOWE NA WARSZAWSKIM BEMOWIE

Modern City — etap B znajduje się na Chrzanowie, przy ulicy Szeligowskiej. To 8.6 km od tłocznego centrum Warszawy.

Jedynie 200 metrów dzieli inwestycję od planowanej wkrótce stacji metra, Metro Chrzanów. Pozwoli to mieszkańcom swobodnie podróżować na terenie miasta. Okolica ta posiada również bezproblemowe, szybkie połączenie z S2, S7 i S8, dzięki czemu możliwe jest łatwe wyjechanie z miasta, jak również dojazd do portu lotniczego im. Chopina. Liczne linie autobusowe i tramwajowe zabiorą mieszkańców w rozmaite zakamarki stolicy. Głównymi arteriami dzielnicy Bemowo, gdzie ulokowano projekt, są: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich. 210 metrów od osiedla usytuowano najbliższy przystanek – Chrzanów 02.

W najbliższym otoczeniu mieści się duże Centrum Handlowe Wola Park, które jest wspaniale wyposażone. Zrelaksować się w pełni będzie można na obszarze zielonej przestrzeni, czyli Parku Leśnego Bemowo.

W okolicy znajduje się placówka o charakterze edukacyjnym, czyli Punkt Przedszkolny „Mali Ekolodzy” – w odległości 430 metrów dalej.

INWESTYCJE W OKOLICY

Wallenroda 31C

od 7 950 za m²

Wallenroda 31C

Termin oddania:

gotowe

Liczba mieszkań:

4

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Browarna 12

Browarna 12

Termin oddania:

4 kwartał 2021

Liczba mieszkań:

37

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

30 - 60 m²

Dworzysko Park - Etap I

Dworzysko Park - Etap I

Termin oddania:

4 kwartał 2022

Liczba mieszkań:

100

Liczba pokoi:

1 - 5

Powierzchnia:

36 - 115 m²